Ответ дляЛюблю море
Пофиг. Кто то штраф будет стягивать?
Я читала про штрафи за 2022-2023 рік статистику, там мільйони сплачені чоловіками. Люди сплачують.
_Alekssandra_• 10 июля 2024
Ответ дляmanu1
Ни разу негде не останавливали ни мужа, ни знакомых, ни друзей, хоть по всей Украине колесили и живем за городом, через пост туда сюда ездим каждый день
Вам повезло. У меня другая информация. Про свободно ездить и нет постов.
Ответ дляmanu1
Тю, у меня никого не поймали за 2 года, и реально и в отпуска ездят в Карпаты и по области спокойно передвигаются по всей области, нет сейчас базы ухилянтов, на понт берут
Так і такого поняття юридичного немає як ухилянт.
У нас узилянти всі хто не доброволець.
А по оберігу видно що людина в розшуку або ні
У нас узилянти всі хто не доброволець.
_Alekssandra_• 10 июля 2024
Ответ дляТанюша
У нас узилянти всі хто не доброволець.
Сейчас ухилянт, как в 2014 сепаратист, любимая обзывалка в транспорте и очередях была
Ответ дляmanu1
Дуже дивно, якщо чесно. Враховуючи що на кожній межі області стоять блокпости.
Може то нам так повезло. Що зупиняють чи не щотижня
Аноним Первый• 10 июля 2024
Доречі, може хтось не знав, бо я не знала і щойно була здивована.
Військовозобовʼязані українці, які уточнювали дані у ТЦК до 18 травня, мали провести таке уточнення і після 18 травня, інакше отримають штраф, — речник ТЦК Істомін
Штраф за неоновлення даних не будуть виписувати лише тим, хто уточнив облікові дані після 18 травня. Нагадуємо, штраф — 17.000 — 25.000 грн.
Ответ дляТанюша
Я переселенка, номера в мене іншого міста на авто. Зупиняють постійно для перевірки, хоч я й жінка. Ще є знайомий, живемо поруч, теж на номерах іншого міста. В нього бронь, але знову ж - зупиняють майже через день.
Ответ дляТанюша
Ну у нас обычно полная машина детей, торчат со всех окон, может из-за этого
А у кумы муж ездит через блок пост на работу каждый день, хотя ему повесток 6 уже приходили и тцк домой по прописке пару раз
Так тоже говорит я числюсь в таком тцк и едет дальше, никто ничего не проверяет, наверное нет базы
Ответ дляАноним Первый
Это пишут в телеграмм каналах последние дней 5 и очень настойчиво
Наверное мало людей обновились и не хватает
fox with matches• 10 июля 2024
Ответ дляТанюша
Теоретично.
Але тут потрібно розуміти.
Якщо не явився по повітці ти узилянт і в базу розшуку. Відповідальність.
Не оновив данні - відповідальність.
Яка різниця чого боятись?
Але тут потрібно розуміти.
Не оновив данні - відповідальність.
Яка різниця чого боятись?
в нас зелений попандопало 4 рази ухилянт, прострочений, нелегітимний чувак. Взагалі ніхто. постанови Шмарклі не мають взагалі ніякої ваги, бол це підзаконні акти. А закони- мають відповідати нормам Конституції України. Вся хєрня, що наприймали зелені придурки- антиконституційна.
Якщо Конституція на паузі- то ніякої мови про захист надр та земель, які зелене кодло розпродало- немає.
Ответ дляЕнот why not
Кхм, як це змінить ситуацію якщо заблокують рахунки?
Ответ дляЕнот why not
На форумах, звичайно, легко бути бойовою. Скажу чесно, що в житті все трішеееечки не так.
fox with matches• 10 июля 2024
Ответ дляАноним Первый
а маску треба натягувати перед повторним оновленням данних?
Кожного місяця треба оновлювати?
слуги з попандопалом на чолі вже собі на розстріл наробили
Кожного місяця треба оновлювати?
Аноним Первый• 10 июля 2024
Ответ дляЕнот why not
Кожного місяця треба оновлювати?
Я теж була шокована цим. Вони тупо обнулили мужиків, які до того днями вже вистояли в чергах і оновили доброчесно свої дані.
fox with matches• 10 июля 2024
Ответ дляСтрекоза любви
ні, не тільки на форумах. Свою треба відстоювати. Кодло зелене розвалює країну, знущається у відкриту. Хіба люди не бачать знущань? Треба об´єднуватися проти свавілля цих виродків, вони з нас ржуть та пачками відправлять на убий
Ответ дляЕнот why not
Я ще не бачила за весь час жодного обʼєднання.
Люблю море• 10 июля 2024
Ответ дляКарина250
У меня большинство знакомых обновили , даже те кто кричали не будут
Потому что понимают, что с 17 можно до работы не дойти
Можно и дома посидеть
Ответ дляАноним Первый
Я , наверное, тупая, но раз 10 уже перечитывала, не могу смысл написанного уловить
Люблю море• 10 июля 2024
Ответ дляКарина250
Не все из дома могут работать
Можно и не работать, просто посидеть. Ещё как бы жены есть и работают
Ответ дляАноним Первый
Це точно, ви впевнені? Бо я читала, але правда десь місяць назад, що для людей, які оновили дані до 18 числа наче все ок.
А взагалі, я не знаю, що буде далі. Сьогодні йшла о 18 годині повз військомат - там людей море.
Що буде далі? Взагалі місяць в черзі стояти, якщо повістки поштою будуть надходити?
Навіть якщо взяти, що 50% -70% не піде.
Це ж який обʼєм людей всеодно.
Навіть якщо взяти, що 50% -70% не піде.
Це ж який обʼєм людей всеодно.
Аноним Первый• 10 июля 2024
Ответ дляДафна
Якщо чоловік вже ходив в тцк і онови свої дані, але це було до 18 травня, тобто навіть 17 травня цього року, то це обнулили. І якщо він знов не прийшов до 16 липня і повторно не оновив дані, то йому теж штраф 17 тис🤯.
Аноним Первый• 10 июля 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Навіть якщо взяти, що 50% -70% не піде.
Це ж який обʼєм людей всеодно.
Навіть якщо взяти, що 50% -70% не піде.
Це ж який обʼєм людей всеодно.
Я дала посилання на прес конференцію речника тцк. Це свіжа новина за сьогодні.
Ответ дляАноним Первый
Спасибо, ясно, я это так и поняла, но показалось каким то бредом, но оказывается, не показалось)
Ответ дляЕнот why not
вам методички не обновили?мы эту уже напамять знаем