ОдинРазНадетое• Изменено 10 июля 2024

Є тут серед вас такі я я, котрі ненавидять відчуття піску на шкірі на морі

Купатися люблю з води не вилажу, а той пісок ненавиджу до мурашок, гальку теж не люблю
Результат:
вже голосів: 34
10 (29.41%) О так сестро
9 (26.47%) Люблю закриватись в пісок
6 (17.65%) Щось в цьому є
6 (17.65%) Пісок гівно
3 (8.82%) Люблю пісок в капцях
Ксерокопия ночи• 10 июля 2024
ну песок как песок на пляже, не люблю на подстилке его. А вот что терпеть не могу, так это пыльные, сухие ноги после песка. Когда обуваюсь после пляжа, то струшиваю песок, мою ноги, мою шлепки, все вытираю насухо)))

БершкомангоЗар• 10 июля 2024
Порпаюсь в піску, як курка.
Кайф.
Щепотка_совести• 10 июля 2024
хочу на море, готова терпіти пісок на всіх частинах тіла
Аноним_• 10 июля 2024
У вас ОКР?
пу_пугренчик• 10 июля 2024
Нормально відношусь на пляжі, після пряжу мию ноги
ніколи такого не було• 10 июля 2024
Море обожнюю, пісок не бісить
ВерСаСе• 10 июля 2024
А як же Секс на пляжі?

автор ОдинРазНадетое • 10 июля 2024
І коли ото під тим душиком пляжним ти не змив ноги як слід ( бо це гнав за невгамовним дитям ) чи ще щось і ти бредеш і капцях в номер і той пісок тобі отак неприємно шарудить в капцях що ото наче таке відчуття як нігтем по склу і йдет такий весь в мурашках бррр
Удачная• 10 июля 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
Порпаюсь в піску, як курка.
Кайф.
Роете ямку отбрасывая ногами песок назад))?
Добра всем!• 10 июля 2024
Ответ дляУдачная
о да
автор ОдинРазНадетое • 10 июля 2024
Ответ дляАноним_
У вас ОКР?
Незнаю
Удачная• 10 июля 2024
Ответ дляОдинРазНадетое
Зато пилинг природный у пяток))
БершкомангоЗар• 10 июля 2024
Ответ дляУдачная
Так.
Ще й дитина мене потім дозакопує .
Хочу на моррреее
Удачная• 10 июля 2024
Единственное, что я не особо люблю так это песок в трусах)) Когда сидела на берегу близко к воде волнами намыло в труселя и мелкие кусочки ракушек, все прилипло к матильде)))
WomAnn• 11 июля 2024
Де варіант - я психічно здорова, мені байдуже на пісок?)
автор ОдинРазНадетое • 11 июля 2024
Ответ дляУдачная
Це все пісок
Удачная• 11 июля 2024
Ответ дляОдинРазНадетое
Це все пісок
Ну там осколки вперемешку с ним такие по пол сантиметра из ракушек, снимаю труселя, а там все в венецианской мозайке, намертво прилепилось
Обращеница• 11 июля 2024
Ответ дляОдинРазНадетое
Тю, він навпаки як пілінг, як пемза той пісок. В мене після моря стопи гладенькі як в немовляти)) а от що не люблю, то це мокрі холодні труси між ногами. В купальниках там якраз роблять потовщення і воно повільніше висихає((
Ищу Аленя• 11 июля 2024
Ответ дляОдинРазНадетое
Сестра, ненавиджу піщані пляжі, дитячі майданчики. Люблю гальчасті пляжі. Пісок - гі...но

Жирафовое варьенье• 11 июля 2024
А для меня эти ощущения ассоциируются с отдыхом и расслаблением 🏖️