ОдинРазНадетое• Изменено 10 июля 2024
Є тут серед вас такі я я, котрі ненавидять відчуття піску на шкірі на морі
Купатися люблю з води не вилажу, а той пісок ненавиджу до мурашок, гальку теж не люблю
Результат:
вже голосів:
10 (29.41%)
О так сестро
9 (26.47%)
Люблю закриватись в пісок
6 (17.65%)
Щось в цьому є
6 (17.65%)
Пісок гівно
3 (8.82%)
Люблю пісок в капцях
Ксерокопия ночи• 10 июля 2024
ну песок как песок на пляже, не люблю на подстилке его. А вот что терпеть не могу, так это пыльные, сухие ноги после песка. Когда обуваюсь после пляжа, то струшиваю песок, мою ноги, мою шлепки, все вытираю насухо)))
ОдинРазНадетое
• 10 июля 2024
І коли ото під тим душиком пляжним ти не змив ноги як слід ( бо це гнав за невгамовним дитям ) чи ще щось і ти бредеш і капцях в номер і той пісок тобі отак неприємно шарудить в капцях що ото наче таке відчуття як нігтем по склу і йдет такий весь в мурашках бррр
Удачная• 10 июля 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
Порпаюсь в піску, як курка.
Кайф.
Роете ямку отбрасывая ногами песок назад))?
Удачная• 10 июля 2024
Ответ дляОдинРазНадетое
Зато пилинг природный у пяток))
БершкомангоЗар• 10 июля 2024
Ответ дляУдачная
Так.
Ще й дитина мене потім дозакопує .
Хочу на моррреее
Ще й дитина мене потім дозакопує .
Хочу на моррреее
Удачная• 10 июля 2024
Единственное, что я не особо люблю так это песок в трусах)) Когда сидела на берегу близко к воде волнами намыло в труселя и мелкие кусочки ракушек, все прилипло к матильде)))
ОдинРазНадетое
• 11 июля 2024
Ответ дляУдачная
Це все пісок
Удачная• 11 июля 2024
Ответ дляОдинРазНадетое
Це все пісок
Ну там осколки вперемешку с ним такие по пол сантиметра из ракушек, снимаю труселя, а там все в венецианской мозайке, намертво прилепилось
Обращеница• 11 июля 2024
Ответ дляОдинРазНадетое
Тю, він навпаки як пілінг, як пемза той пісок. В мене після моря стопи гладенькі як в немовляти)) а от що не люблю, то це мокрі холодні труси між ногами. В купальниках там якраз роблять потовщення і воно повільніше висихає((
Ищу Аленя• 11 июля 2024
Ответ дляОдинРазНадетое
Сестра, ненавиджу піщані пляжі, дитячі майданчики. Люблю гальчасті пляжі. Пісок - гі...но
Жирафовое варьенье• 11 июля 2024
А для меня эти ощущения ассоциируются с отдыхом и расслаблением 🏖️