ОбережнаЯ• 11 июля 2024

Дівчата, як ви боретесь з опущенням обличчя?

Що може допомогти на перших порах?
KROX@• 11 июля 2024
Ответ дляКрапипопка
Вы в скулы ставите или ещё по лицу( носогубки, носослез..)?
В носогубку, углы подбородка.

Крапипопка• 11 июля 2024
Ответ дляKROX@
В носогубку, углы подбородка.
Спасибо, а как давно вы колите филлер, отёков нет со временем?
Попразендовна• 11 июля 2024
Не борюсь. Були спроби, але разом з початком відключень світла почалось виживання якесь, мені вже пофіг на обличчя і як я виглядаю, тут і голову помити тепер не так просто
KROX@• 11 июля 2024
Ответ дляКрапипопка
Отеков нет, колола в прошлом году. Перед филерами прокалываю биоревитализации курс, у меня сильно обезвоженная кожа.
Крапипопка• 11 июля 2024
Ответ дляKROX@
Поняла, спасибо
После шести ни-ни• 11 июля 2024
Ответ дляLoveYouOrNot
купила мікротоки
результат наче є - знімає набряклість, і від того лице більш точене, ніби вверх піднімається
але в мене страшних проблем в 39 немає, оце була єдина - набряки(((
на мілкі морщинки не звертаю уваги, вони і в дітей є
в років 50 зроблю підтяжку, а ще блефаро))
Порадьте, будь ласка, які купили?
LoveYouOrNot• 11 июля 2024
Ответ дляПосле шести ни-ни
Порадьте, будь ласка, які купили?
Я дуже хотіла Foreo але грошей не було. Взяла Zemits. Взагалі він в процесі дуже спазмує мязи, і мені по опису більше схоже на міостимуляцію, а не мікротоки… То як фіз зарядка для обличчя. Ну але результат я бачу.
Бо начиталась що справжні мікротоки не відчуваються.
nadin-glad• 21 июля 2024
Намагалася робити масажі, втирати креми, але результату не побачила, навіть гірше стало як на мене. Тож пішла на підтяжку обличчя. Вибрала ендоскопічний метод. Він самий ’лагідний’, відновлення швидке. Оперувалася у Ткача рік тому. Задоволена