Реверанс• 11 июля 2024

Замість нари,на Канари.Покарання за розкрадання бюджету зараз

Вищий антикорупційний суд відпустив з СІЗО колишнього тимчасово виконувача обов´язків директора Департаменту державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів Міністерства оборони Богдана Хмельницького. Мова саме про того посадовця, який за часів міністра оборони Резнікова безпосередньо підписував контракти на яйця по 17 грн і сумнівної якості бронежилети та куртки.
"Раніше ВАКС так само відпустив Лієва, того, що злив півтора мільярди на так і не отримані міни зі снарядами. А САП передав його справу в Нацпол. На мові правоохоронних жестів це означає "справа гам*о, закопайте її десь в кущах, бо ми брєзгуєм". Відтак здається, що з усієї минулорічної кампанії по засудженню Міноборонівських корупціонерів залишилось відпустити тільки Шаповалова – який був у Резнікова заступником міністра і касиром. А потім потихеньку і остаточно прої*ати їхні справи, щоб вони недайбоже не отримали навіть умовні терміни. Бо це б виглядало хоч якоюсь боротьбою з корупцією, і хоч виконавцям загрожувало б невідворотністю покарання. А цього Малоросія дозволити собі не може, бо це ж замах на головну скрєпу. Корупціонери мають отримувати не нари, а Канари. Бо, якщо злодіїв будуть карати, то хто ж буде красти бабки і відлистувать нагору та погонам? Це ж державний апарат зламається, такого нєльзя допускать! Хвате вже того, що міністра оборони після відставки не призначили послом в Європу, мучиться бідося в напіврукопожатних колах", – написав Юрій Ніколов.

Джерело: https://society.comments.ua/ua/news/developments/y...
© Comments.ua
автор Реверанс • 11 июля 2024
Нічого нового...

По кому з зеленої мразоти корупційна справа закінчилась терміном?
автор Реверанс • 11 июля 2024
Не будуть вони поти своїх людей проводити розслідування. спустять на гальмах...
Kmeruskaw• 11 июля 2024
Ответ дляРеверанс
Бо інакше вийдуть на самих себе
Боже, скільки ще ця зелена погань буде знущатися з нас…
Люблю море• 11 июля 2024
Ответ дляKmeruskaw
Бо інакше вийдуть на самих себе
Бессрочно
SpiritStar• 11 июля 2024
Вони вже й висновки зробили - ’Уряд на час воєнного стану дозволив не публікувати інформацію про закупівлі на потреби оборони, а також не розголошувати розташування підприємств-постачальників Відповідне рішення ухвалили на засіданні 5 липня, передає пресслужба Мінекономіки. Зазначається, що це було зроблено з метою захисту даних від ворога.’

Тепер яйця будуть по 170грн., але ми цього не дізнаємось, і не треба буде робити оці всі ’нєлєпые тєлодвіженія’ із Вищим антикоррупційним судом і СІЗО.
автор Реверанс • 11 июля 2024
Ответ дляSpiritStar

Найкращий лідер нації купує за 5 мільйонів з бюджету воюючої країни 5 плашок вина.Чому не за власні кошти??
Економний наш президент
Anastasiya-f052• 11 июля 2024
Ответ дляKmeruskaw
Бо інакше вийдуть на самих себе
Сказано ж було, до останнього...
автор Реверанс • 11 июля 2024
Кожне 2 рило влади,доларовий мільйонер.
Отакий соціальний ліфт для Шарікових.
Джек-пот