Хитрушка-чекушка• 11 июля 2024

Звільнення та невикористані дні відпустки

Вітаю, питання до бухгалтерів: чи є різниця в нарарахуванні суми до виплати при таких вводних: закінчується відпустка по догляду за дитиною до 3 років, хочу звільнитися, маю невикористані дні відпустки. Можу написати заяву на відпустку і отримати відпускні за ці дні, потім зввльнитися, або написати заяву за звільнення і отримати компенсацію за невикористану відпустку. Чи є якась різниця?
Обращеница• 11 июля 2024
Стажу буде чуть більше

12 галюцинаций• 11 июля 2024
Є. Якщо у вас є дні відпустки, накопичені до 31.12.23, то по них середня буде розрахована із доходів за 2023 рік. Якщо оклади в цьому році зросли- вигідніше піти у відпустку.
автор Хитрушка-чекушка • 11 июля 2024
Ответ для12 галюцинаций
Так, відпустки накопичені до 22 року. Якщо я не працювала з 21 року, мій оклад не переглядався. Чи це має значення?
12 галюцинаций• 11 июля 2024
Ответ дляХитрушка-чекушка
На вашому місці хтось же працював? Так що напевно переглядався.
автор Хитрушка-чекушка • 11 июля 2024
Ответ для12 галюцинаций
Тобто, є сенс піти у відпустку перед звільненням?
12 галюцинаций• 11 июля 2024
Ответ дляХитрушка-чекушка
А що ви втрачаєте? В будь-якому разі працювати не будете, але є шанс отримати більшу суму у разі відпустки.
автор Хитрушка-чекушка • 11 июля 2024
Ответ для12 галюцинаций
Я тому і створила питання, щоб розуміти, що є кращим в матеріальному плані

Птица Говоруша• 11 июля 2024
Ответ дляХитрушка-чекушка
А ви є в графіку відпусток?

А також, що написано в колективному договорі та можливо в наказі про порядок відпусток?
В нас би ви не мали такого вибору
автор Хитрушка-чекушка • 11 июля 2024
Ответ дляПтица Говоруша
А ви є в графіку відпусток?

В нас би ви не мали такого вибору
Ні, але з цим проблеми не буде
Птица Говоруша• 11 июля 2024
Ответ дляХитрушка-чекушка
Ні, але з цим проблеми не буде
Ну якщо у вас там все ок, то вам бух по з/п може порахувати той і той варіант
автор Хитрушка-чекушка • 11 июля 2024
Ответ дляПтица Говоруша
В мене велика організація і без розблокування моїх облікових акаунтів в мене відутній доступ до бухгалтера, і їх там багато. Заяву, якщо що, я можу подати через канцелярію