Боневтікла• 11 июля 2024

Не знаю що робить мабуть мене кинули на гроші

Знайшла фотографа на випускний оплатили тепер не відповідає , наберпю йде гудок один потім короткі не знаю що думать батьки чекають фото,я в шоці, от що робить я просто в ахере як так не можу прийти в себе ладно людина зайнята якщо за тиждень не можна відповісти, що думать не знаю
сою не люблю• 11 июля 2024
Ответ дляМайданщица
Я доньці не забирала альбом і сину не планую, от кому ці альбоми потрібні? Є на згадку фото і відео у електронному вигляді, вчитель зробив, цього достатньо і набагато цікавіше
Не забирали ? Чи й не замовляли? Різні речі, не гадаєте?

сладкий_ноябрь• 11 июля 2024
Ответ длямадам Везувий
Всі батьки передумали? Абсурд говорите, для батьків це важливо
Я взагалі кажу про те, чому фотографи беруть 50% передплати, бо їм трапляються недобросовісні замовники.
Твоя подружайка• 11 июля 2024
Пишите заявление в обычный райотдел.
Бывают чудеса, если вы знаете все данные фотографа.
У нас когда-то аналогичная ситуация была с вывеской.
Заказали, оплатили и пропал.
Мы написали просто по почте заявление о возбуждении уголовного дела по факту мошенничества.
Через неделю нам перезвонил следователь, уточнил детали, а еще через три дня нам привезли вывеску и просили забрать заявление.
автор Боневтікла • 11 июля 2024
Ответ дляТвоя подружайка
Пишите заявление в обычный райотдел.
Заказали, оплатили и пропал.
Дякую
Коко Шанель• 11 июля 2024
Автор а страница живая в инсте?, вы с ней сроки оговаривали? Я так понимаю на выпускной она приезжала и фото делала
автор Боневтікла • 11 июля 2024
Ответ дляКоко Шанель
Живая, по срокам писала сегодня завтра дней 5 назад, да приехала на время весь праздник фотографировала, обычная приятная девушка лет 25 вызывает доверие приятная
Диви яка я пава!• 11 июля 2024
Ответ дляБоневтікла
скоріш всього все ок. Могла ненавмисне вас в чс внести. Ви оплатили до того як вона приїхала на зйомку?
Але, в крайньому випадку - спробуйте максимально відтворити її зовнішність, і знайти її на фото/відео

Пополняю_Карму• 12 июля 2024
Ответ длямадам Везувий
Не зрозуміла для чого гроші наперед давати? Роботу оцінюють по факту
50 % передплата. Робили в цьому році альбоми для 4 і 9 класів.
Це нормальна практика.
Пополняю_Карму• 12 июля 2024
Ответ дляМайданщица
Кожному своє. Мені альбоми потрібні )