Меня не звали• 11 июля 2024
Який з цих шампунів підійде для фарбованого волосся?
L´Oreal Professionnel Serie Expert Pro Longer Lengths Renewing Shampoo чи L´Oreal Professionnel Serie Expert Inforcer Strengthening Anti-Breakage Shampoo? Волосся ламке по довжині, в´юнке. Корені схильні до жирності. або порекомендуйте шампунь, який не викликає зуд голови і не жирнить волосся ще більше? Зазвичай мию волосся на 3й день.
Виниловая пластинка• 11 июля 2024
Про лонг неплохой.но он ничем не отличается от матрикса.та линейка дешевле.производитель лореаль и там и там
КохайтесьЧорнобровi• 11 июля 2024
Будь який підійде. Це тупо мило. А от бальзам вже треба обирати.
Меня не звали
• 11 июля 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
Матриксом пользовалась пару лет назад, после всех шампуней была жирная перхоть..
Виниловая пластинка• 11 июля 2024
Ответ дляМеня не звали
Ну эти ничем не отличаются)))1в1
Меня не звали
• 11 июля 2024
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
На жаль, будь-який мені не підходить..Стоїть Велла (2 різні серії), Джойко, Тіджи, Чі - від жодного не у захваті. Або свербіж, суха лупа або жирна (як наліт) + саме волосся дубове. Бальзамів і масок багато.
КохайтесьЧорнобровi• 11 июля 2024
Ответ дляМеня не звали
Свербіж+ лупа це себорея, треба лікувати.
Меня не звали
• 11 июля 2024
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Ну так це не завжди, а від певного шампуню
Меня не звали
• 12 июля 2024
Ответ дляПотребую апгрейду
Пантин
Есть фиолетовый, волосы жесткие с ним и торчат даже после маски