Попельшка• 11 июля 2024

А де знайти тих, хто возить препарати з Турції та Єгипту?

Гастроентеролог призначила препарат, сказала там шукати, краще і дешевше.
Душа компанії• 11 июля 2024
ну. У меня родственница там живет- доставка- 10 дол/кг-одну ж коробочку никто везти не будет-вот и считайте

Мой_ужин• 11 июля 2024
Антепсин египетский покупаю у нас,например. Вы поищите-многое продают
автор Попельшка • 11 июля 2024
Ответ дляМой_ужин
А де ви шукаєте?
Творческий типаж• 11 июля 2024
Ответ дляПопельшка
А де ви шукаєте?
В инсте есть акк,товары из Египта.Мы купили препарат,у него другая формула,он хуже в разы европейских.А в Турции тоже таблетки фигня.
Последний вагон• 12 июля 2024
Ответ дляПопельшка
А де ви шукаєте?
Я тут в продавалці купляла єгипетські препарати
Та прям багіня• 12 июля 2024
Ось, привозять десь за тиждень. По Україні пересилають новою поштою. Ціна звичайно не така, як в Єгипті. Накрутка добряча, але як у нас купувати незрозуміло що в аптеці, то краще замовити. Можете написати, Вам озвучать спочатку ціну, а потім Ви або погоджуєтесь, або ні. Собі замовляла декілька разів.
Вся така шо куди там• 12 июля 2024
https://www.facebook.com/share/AXs81Q3gopS9MZLp/?m...