Мама фіфті цента• 12 июля 2024
Девчата, кто с детьми в Польше? Стоит ли? Снимаю в Украине (ВПО)
но что-то ситуация накалена до предела уже.
Работаю удаленно, на еду в Украине хватает.
Имеет ли смысл тратить 300 евро на аренду не здесь, а там? или не найдем за такие деньги?
Мама фіфті цента
• 12 июля 2024
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
дійсно, тільки Варшава центр достойна поселення і відвідування нашими проньками
Мне после Харькова было спокойно в Перемышле. Из Варшавы хотелось побыстрее выбраться. Думаю, это индивидуально.
Мама фіфті цента
• 12 июля 2024
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
А для чого ви обсираєте поляків і транслюєте брехню, навіть не будучи в Польщі?
Я мало была в Польше, но всегда попадались люди, которые приглашали остаться до конца войны, которые говорили о том, как прекрасна Украина была, когда им довелось там бывать, это было лето 2022 и весна 2023, после не была в Польше.
Мама фіфті цента
• 12 июля 2024
Ответ дляВсе возможно
Про мінімалку може й так, але морозиво дійсно 70-90 грн кулька. Поняття дорого/дешево для всіх різне. Варто писати ціни в грн і народ визначиться. Для когось це умовно ’копійки’, а для когось ні. Добре, якщо в сім´ї двоє дорослих, які працюють, діти вчаться безкоштовно і доходи не мінімалка. У мене є такий собі власний індекс бублика АТБ. Сушка малютка в АТБ коштує 30,00 грн (по акції 25,00), в Кракові 80,00, в Празі 120,00 грн. А ще є вартість різних послуг, комунальних і т.д. До слова стрижка для підлітка в Києві 300-350 грн, в Кракові 900 грн
В Норвегии картошка 3-4 евро за кг, хлеб столько же.
Плету корзинки• 12 июля 2024
Скільки дітей у вас? здається у Польщі продлили программу підримки тих хто приїхав і декілька месяців діє программа безкоштовно проживання дейкий час. Подивиться на польскому олх безкоштовно для українців. Бачила навіть на укр олх оголошення.
Також є виплати на дітей, у минулому році було 500 злотих на дитину, в цьому році планували підняти до 800.
Є багато груп в фейсбуці, вайбері, телеграмм - там багато пишуть що і як.
Є невеличкі міста у горах, там держ транспорт безкоштовний. По розкладу, але нормально.
Дивиться місто там де багато українців, тоді простіше буде.
Щоб набагато дорожче харчування - я б не сказала. Бедронка - адекватні ціні. Можливо до війни и було дорожче, а зараз в Україні так піднялись ціни, що майже однакові.
Мама фіфті цента
• 12 июля 2024
Ответ дляПлету корзинки
1 у меня.
Все возможно• 12 июля 2024
Ответ дляМама фіфті цента
Ну ви ж не працюєете в Норвегії. Якщо це співставити з їхніми цінами (мінімалкою), то можливо і нормально. Ви ж порівнюєте відносно того доходу, який маєте наразі, працюючи віддалено. В Польщі, відносно їхньої мінімалки, ціна на продукти нормальні, але ще буде значна стаття витрат на оренду+комунальні, той же транспорт.
Бокс-орун• 12 июля 2024
Ответ дляМама фіфті цента
Так и зарплаты в Норвегии очень высокие
Печенюшка• 12 июля 2024
Ответ дляСхвильована
гарний курс
Спеціально повторю для вас- рахувала як за дві дитини, тобто 1600 зл
Забагаловка• 12 июля 2024
Ответ дляМама фіфті цента
Вы и муж работаете? Сколько дешевый съем?
Я одна с ребенком. Без работы. Аренда 4000 грн + комуналка. Получила въплати ВПО и все сразу отдала((
Марафетчица• 12 июля 2024
Ответ длямульти1
а ви польську мову знаєте?
Півтора роки жила в Польщі,дитину народила і якось без польської мови,англійська була А2.
Марафетчица• 12 июля 2024
Ответ дляГороховаЯ
😂Стукаю звідти де поляки їздять на заробітки. Є з чим порівняти.
Жили в Польщі півтора року, живемо у Лондоні рік, хочу назад у Польщу)
Все возможно• 12 июля 2024
Ответ дляМарафетчица
Комфортніше було в Польщі чи якісь інші причини ?
Марафетчица• 12 июля 2024
Ответ дляВсе возможно
Комфортно,безпечно,дешево, чисто, не було наркотиків і трави на кожному куті, з поляками можно домовлятися,а британці тобі просто скажуть ні і сорі, не виривають телефони на вулиці і не бігають з мачете серед дня,медицина...
Все возможно• 12 июля 2024
Ответ дляМарафетчица
Ого, дякую, навіть не подумала, що все так ’не в плюс’. Мені знайома казала, що дійсно, навіть серед ночі, почувається безпечно в Кракові. Можливо все залежить ще й від міста. Чула про наркотики подібні відгуки про Варшаву.
Марафетчица• 12 июля 2024
Ответ дляВсе возможно
Наркотики всюди є, в Україні ж теж,але Лондон це прям наркопритон якийсь. У сусідньому будинку недавно наркоторгівлю розкрили, а це бізнес район,тут аренда 2500-3600 фунтів у середньому,тобто не якесь гетто, траву курять просто як звичайні сигарети,хоча вона тут незаконна. У нас в будинку повно наркоманів,іноді бігають по вулиці без штанів або з металевим прутом.
Марафетчица• 12 июля 2024
Ответ дляВсе возможно
Ми у труймясті жили,я там по вечорами сама ходила з дитиною у возику спокійно,боялася хіба кабанів диких)
Белая и пушистая• 12 июля 2024
Ответ дляПеченюшка
В Польщі платитимуть по 800зл на дитину. Це ще 400 євро до бюджету. За 2000зл можна зняти двокімнатну квартиру в невеликих містах біля Катовіце. Мої діти за таку суму знімають гарну квартиру. Хожув, Глівіце, Тихи, Забже. Це розвинена агломерація з гарним сполученням по Польщі і закордон.
800 злотых это 200 долларов, а не 400 евро. 2 тыс злотых + коммунальные? А коммунальных может немало так набежать)
Белая и пушистая• 12 июля 2024
Ответ дляМарафетчица
Ну, это плюс жизни в стране расистов)))
Марафетчица• 12 июля 2024
Ответ дляБелая и пушистая
Ну, это плюс жизни в стране расистов)))
Живучи зараз у країні мігрантів я розумію поляків)
Латексне альтер ЕГО• 12 июля 2024
Ответ дляБайрактара
Вы же в курсе об отношении поляков к украинцам? Зачем ребёнку эта травма?
Не пишіть х..ню...
Мама фіфті цента
• 12 июля 2024
Ответ дляЗабагаловка
Выплаты продлили?
Мама фіфті цента
• 12 июля 2024
Ответ дляМарафетчица
Мне так кажется, что не попробуешь - не узнаешь. Но моей ошибкой стало неправильное представление что Болгария-Румыния-Польша +- одно и то же.
Педиатор_я• 12 июля 2024
Автор, я за 1000 злотых снимаю, крошечную квартирку, не комнату, как вам тут пишут, у меня однушка
Вот предложение 450 евро
Это всё двушки
Город небольшой
Вот предложение 450 евро
Это всё двушки
Город небольшой
Педиатор_я• 12 июля 2024
Ответ дляМама фіфті цента
Странно, а здесь пишут, что Польша ничем не помогает уже. Спасибо, что написали. А как насчет плохого отношения и детских травм, нанесенных поляками?
Мой сын учится 2 года в польской школе, какие травмы вы имеете ввиду?)
Забагаловка• 12 июля 2024
Ответ дляМама фіфті цента
Выплаты продлили?
Мне лично да, так как другого дохода нет. Многим отменили.