Чим рятуваватися від набряків ? Пальці набрякли, лице як в алкаша
Розумію що у 3 триместрі так буває але пальці навіть згинати боляче
Аналізи і тиск у нормі
Мимишная Булочка• 12 июля 2024
Ответ дляСкромняшка
Спека ж яка
У меня 23 недели, очень плохо себя чувствую из за жары
Ответ дляСкромняшка
Спека ж яка
Короче нічого не зробиш я поняла 😁
Тишком нишком• 12 июля 2024
Это может быть не сколько от беременности, сколько от такой сильной жары
Скромняшка• 12 июля 2024
Ответ дляНастя -b349
Короче нічого не зробиш я поняла 😁
Так, пийте водичку і більше відпочивати
Чтоб не пропустить ничего серьезного, меряйте давление и посоветуйтесь с гинекологом. Я б еще мочу сдала (белок посмотреть). Важно не пропустить преэклампсию.
А вообще, я в июне рожала, последние 2 месяцр очень отекала, пришлось купить шлепки 41 размера, хотя у меня 38 размер ноги. Пальцы на руках как сосиски были, ноги раздутые. Прошло сразу после родов.
Ответ дляkanni
У мене є ризики прееклапсії
Я пью аспірин вже давно
Постійно міряю тиск і здаю аналізи
Також УЗД щомісяця
Там є прискорений кровотік в маткових артеріях
Але тиск нормальний і білка в сечі немає
Я пью аспірин вже давно
Постійно міряю тиск і здаю аналізи
Також УЗД щомісяця
Ответ дляkanni
У мене перша вагітність теж на останніх тижнях були набряки але вже перед самими пологами ,напочатку червня народжувала
Просто не пам´ятаю чим тоді спасалася
Маргарита sh• 12 июля 2024
Много воды пью
Купила подушку для ног
Стараюсь в жару не выходить ..
Но отеки отекам рознь ,вам лучше проконсультироваться с доктором
Купила подушку для ног
Стараюсь в жару не выходить ..
Аристократка-тунеядка• 12 июля 2024
Автор, в мене було так само , пальці не згинались , помітила, що набряках більше, коли ввечері пила газовані напої або квас. Після пологів пройшло, хоча каблучка досі вдягається важко
Lesik_2013• 12 июля 2024
28 тижнів, набряків немає. П´ю воду ’Джерело Якова’ по 1,5-2,5літрів у день і чай каркаде (сечогінний). Ноги на роботі закидую в обід на стіл під кондиціонер, цілий день з кондиціонером. Вдома холодний душ, тазик з холодною водою.
Lesik_2013• 12 июля 2024
Якщо отікає лице і руки - це ознака прееклампсії. Це небезпечно, контролюйте, щоб не було білка в сечі. В інтернеті продаються спеціальні палички-тести.