Алена -641f• 11 июля 2024

УЗД

Дівчатка, пішла на узд(по календарю 6 тижнів і 1 день)
В лікарні поставили 5-6 тижнів, сб є, а ембріон 1,6мм😳 а не має бути вже от 2 мм? Сказали, зробити контрольне узд… через пару неділь
А взагалі читала, що сб прослуховується від 3 мм ембріону
Играю_на_кларнете• 11 июля 2024
У меня при ктр 2мм было сердцебиение. Было ровно 6 недель, но по УЗи поставили 5-6
автор Алена -641f • 11 июля 2024
Ответ дляИграю_на_кларнете
Не говорили, что ктр маленький на этот срок?
Играю_на_кларнете• 11 июля 2024
Ответ дляАлена -641f
Нет, это же не большая погрешность. С учётом того, что день имплантации точно не узнаешь
Чтооооооооооо?• 12 июля 2024
Головне, що є сб. Можливо, у вас була пізня овуляція, і реальний термін вагітності менше. У мене вже 20 тижнів, на всіх узд по ктр термін на 5-6 днів менший за акушерський.