Звожу з розуму• 12 июля 2024

Папа назвал мужа лохом и нищебродом

У мужа с папой состоялся весьма неприятный разговор. Папа начал задавать мужу неудобные вопросы,как муж планирует наше дальнейшее будущее,по финансам,что он думает по поводу того,что у нас нет своего жилья...пропесочил мужа конкретно,как мальчика,сказал,что он серьезно обеспокоен счастьем дочери и тп. Возникла конечно ссора,в общем папа назвал мужа лохом,нищебродом,голью перекатной и тп.
Мы с мужем действительно живём на сьеме,он сейчас ищет работу,ситуация в общем не в пользу мужа вышла.
Как вообще разруливать такие ситуации?Неприятно и за папу,и за мужа,что и правда тыняемся по чужим хатам(
Життє Бентежне• 12 июля 2024
Ответ дляviter33
Це виключно їх справа, а не батька
Даже если они просят финансовой помощи у родителей?

Чудо в декрете• 12 июля 2024
Ответ дляРожайтретьего
Вы волшебная. Вы реально не знаете, как родители получили жилье?
А яке це має значення? Житло батьків. Крапка.
вре_Динка• 12 июля 2024
Ответ дляЧудо в декрете
Це як «В 40 вільне, бо дебільне»
не все то вільне що дебільне)
Чудо в декрете• 12 июля 2024
Ответ длявре_Динка
не все то вільне що дебільне)
На жаль)
Життє Бентежне• 12 июля 2024
Ответ дляРожайтретьего
Они могли его купить
Рожайтретьего• 12 июля 2024
Ответ дляКили и Манджаро
Прислушайтесь к родителям и оглянитесь. Наверное они правы и вы немного ошиблись с выбором супруга
А может, родителям под 70 и они хотят её с мужем разлучить? Жить ей негде, вернётся, будет за еду и перспективу наследства досматривать. Замуж больше не выйдет. Родители вечно будут всеми недовольны.
viter33• 12 июля 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
Автор не пише, що просять у батьків фін.допомоги
Життє Бентежне• 12 июля 2024
Ответ дляРожайтретьего
Насчет того, что родители вечно будут всеми недовольны - неправда
Весняний Марафон• 12 июля 2024
Ответ дляЧудо в декрете
Щиро заздрю жінкам, які мають таких батьків.
Я завжди рахувала, що так всі живуть, що тато автоматом любить доньку, що це все так просто, що у всіх родинах так, тільки коли пішла вчитися і дівчата почали розказувати, як тато за коси відтягав, матюкав, з дому виганяв, я була у дикому шоці....я думала, що любов тата, то закладено природою. Мій тато за мене горою був, я завжди знала, що я була такою бажаною донькою, коли читаю про батьків, які нікому нічого не винні, які хочуть пожити для себе, якім не потрібні ні діти, ні онуки для мене, то є шок, я не розумію, як можна не родичатись, не любити дітей- батьків.

Рожайтретьего• 12 июля 2024
Ответ дляКавуся
Добре що тато сказав, буде йому мотивація
Так, мотивація розлучитись з цією притрушеною сімейкою
Життє Бентежне• 12 июля 2024
Ответ дляviter33
Но ведь муж не работает
viter33• 12 июля 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
В подобной ситуации сложно удержаться от того, чтобы высказать все, что думаешь
Якщо жити за принципом ’язик без костей’ - то так можна говорити будь-кому і з будь-якого приводу
Чудо в декрете• 12 июля 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
Но ведь муж не работает
В нього депресія. Смута. Важкі часи. Чекає, поки тесть-пенсіонер на роботу влаштує. І надасть особистого водія, щоб зручніше добиратись було. А то, тривоги, знаєте… Тут пишуть, так і має бути)
viter33• 12 июля 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
Но ведь муж не работает
багато хто зараз не працює
І багато хто живе в орендованому житлі (в Німеччині - більшість)
Грошей же у батька не просять - значить, є за що жити і орендувати житло
Обзивати не можна і ’крапка’.
Фінансові справи - це стосунки двох, а не батька
Не цілуюсь з бодуна• 12 июля 2024
Ответ дляЧудо в декрете
Тому, що набагато гірше, коли рідному батьку абсолютно байдуже, як складається життя в його дитини, з ким вона живе і як, яке ставлення до неї і т. д.
Ну, лезть во взрослую семью и унижать партнёра ребенка это не очень.
Життє Бентежне• 12 июля 2024
Ответ дляviter33
Знаете, когда мой бывший муж 4 мес. сидел на шее у моих бабушки и дедушки, им было сложно удержаться от того, чтобы назвать его халявщиком. При том, что они были нормальными людьми
ЯниЯ• 12 июля 2024
Ответ дляЧудо в декрете
Вы серьезно? И чем такое хамство поможет его дочери?
Чудо в декрете• 12 июля 2024
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
А де там дорослі у тій сімʼї? Притрушена донька і зять-амеба.
автор Звожу з розуму • 12 июля 2024
Ответ дляТебеОноНадось
ваши родители с западной Укр., а вы сами в Германии?
Нет мы все с Украины

viter33• 12 июля 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
Автор не каже, що її чоловік живе за рахунок її батька
Так що інша ситуація
Поліпривіт всім• 12 июля 2024
Ответ дляВесняний Марафон
Мене тато лише раз за коси тягав. Це в моєму дитинстві було. Мама поїхала у відрядження, а татові все не вдавалося мені красиво ті коси заплести. Ні-ні, і, випадково, смикав. Досі пам´ятаю, як він бурчав, що руки в нього, наче, такі ж самі, як у мами, а гарні коси не виходять.
Я дуже тата любила, як і він мене.
Не цілуюсь з бодуна• 12 июля 2024
Ответ дляМизимец

згодна, вони за свою доню - горою
А в чем это заключается, кроме оскорбление мужа?
viter33• 12 июля 2024
Ответ дляЯниЯ
Почати життя ’з чистого аркушу’))))
автор Звожу з розуму • 12 июля 2024
Ответ дляВсе знаю від і до
Родители деньги дают вам?
Нет,стараемся сами. Могут что то подарить,но это не обязательно
Чудо в декрете• 12 июля 2024
Ответ дляЗвожу з розуму
А чому ваш чоловік не працює?
Весняний Марафон• 12 июля 2024
Ответ дляПоліпривіт всім
Я дуже тата любила, як і він мене.
Коко Шанель• 12 июля 2024
Ответ дляПугачиха
Отцу наверное около 55-57
зятю 40

Это у зятя к 40 должен быть круг знакомых и связей, чтоб ещё тестя устроить на теплое место. А не наоборот. Предпенсионер зятя устраивает по знакомым. Может там работник такой, что потом стыдно будет перед людьми.
Ну тобто тато дожив до передпенсійного віку і не має ні роботи нормальної, ні звʼязків, але він з якогось перепону має право повчати когось жити?
Все знаю від і до• 12 июля 2024
Ответ дляТебеОноНадось
Та это охеревшее поколение 60-70летних, пополучали квартиры бесплатно, а сами гонят на детей: че хату не купили? че вы такие неудачники?
а сами забыли что в их время садики бесплатно, путевки бесплатно, квартиры тоже бесплатно.
Мои родители купили квартиру. Вторую да, дало государство. А их зять не захотел даже в очередь становиться на квартиру, хотя была возможность
Не цілуюсь з бодуна• 12 июля 2024
Ответ дляЧудо в декрете
Що ще тато винен зятю?
Дочери жилье купить, в ее зятю
Герцогиня• 12 июля 2024
Ответ дляЗвожу з розуму
Вот и папа сказал. Мне не все равно потому что я папа
То хай би забезпечив Вас житлом. Він не правий, зараз багато людей в країні втратили своє житло, мали ВСЕ а обставини склалися так що зараз навіть пенсіонери винаймають житло... Він безпідставно наїхав на Вашого чоловіка.
В сусідньому під´їзді в мене переселенці, і я прозріла , вони 22 роки на орендованому, кажуть, що так звикли, бо де платять гроші, туди переїзжають, допустім навіть в цій війні вони нічого не втратили, бо ... Нічого не мали, що їх стримує на одному місці, винаймають квартиру, пожили, щось їм не так, трапився кращий варіант, переїзжають