Не за Будка• 12 июля 2024

Ви всі чули вже, що Таня кинула дітей і поїхала жити сама?

У нас вся Борщагівка шушукається про це. Мовляв, чоловік тепер сам з дітьми, Таня вийшла заміж вдруге.
Чоловікові всі допомагають
Шумелка Мышь• 12 июля 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
это один и тот же человек
Хорошо, пусть будет так. А в чём секрет её популярности? Все темы - нытье нищебродки. На что люди ведутся?

ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 12 июля 2024
Ответ дляШумелка Мышь
не вс темы про нищебродство) есть про еду, про зависть , про уроки, про зубы)
Ростки жимолости• 12 июля 2024
Ответ дляШумелка Мышь
Да такие же и ведутся. На её фоне её откровений, на которые другие не решаются, самая среднестатическая и ничем не примечательная может приосаниться.
Шумелка Мышь• 12 июля 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
И без нытья? Про зубы и уроки... Тут без нытья не выйдет.
Ашотакоя• 12 июля 2024
Ответ дляПописанная парта
Автор, запомните! Темы про Таню тут никому не интересны. Тут интересны темы от Тани.
и что интересно, ничего такого сенсационного не пишет, никому не гадит, а собирает полные залы, талантище! ей бы этот талант монетизировать
Борисфенка• 12 июля 2024
Ответ дляШумелка Мышь
Таня - оригіналка, вміє вирішувати побутові питання дуже несподіваними способами.
На пляж в селі їздить на таксі, потім дивується, що вермішель закінчилася.
Люблю її теми.
В те, що дітей кинула, не вірю, Таня не така, вона навпаки мучениця.
Ростки жимолости• 12 июля 2024
Ответ дляАшотакоя
Так это аналог шоу типа Супер мама. Только в эпистолярном жанре.
Ашотакоя• 12 июля 2024
Ответ дляРостки жимолости
у нее нет аналогов)
Ростки жимолости• 12 июля 2024
Ответ дляБорисфенка
Люблю її теми.
Вона не той пляж, на таксі , поїхала всього один раз. А у порадниць на все життя баттхерт.

дамаБезСобачки• 12 июля 2024
А, що тільки за чоловіками закріплено таке право?
Борисфенка• 12 июля 2024
Ответ дляРостки жимолости
Ну так і мороженою куркою коханку один раз побили. Але всі пам´ятають.
Шумелка Мышь• 12 июля 2024
Ответ дляПописанная парта
А может автор и есть та самая Таня.
Ростки жимолости• 12 июля 2024
Ответ дляБорисфенка
Хто пам´ятає? Щасливі рогоносиці не обтяжені великим інтелектом ? Кожна клоунада на свою аудиторію.
Розумієте, гумор він як риба - дуже швидко починає смердіти.
Наизнанку• 12 июля 2024
В четвертий раз вийшла заміж чого ви людей обманюєте
Кумедний ґудзик• 12 июля 2024
Ответ дляМинерАлочка
Щось не віриться. Мені здається крутити романи з чоловіками для Тані - навряд. Вона специфічна жіночка, але в це не вірю.
Не уявляю чоловіка який на неї поведеться.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 12 июля 2024
Ответ дляШумелка Мышь
с нытьем) без нытья это не Таня
Шумелка Мышь• 12 июля 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
с нытьем) без нытья это не Таня
В чем прикол читать чужое нытьё? Этих нытиков в реале полно. Ещё на них вечер тратить
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 13 июля 2024
Ответ дляAnanasprotivogaz
Не знаю как найти. Сегодня была фотка, где она в убке до пола и кофте
она https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3569016?
Ждушечка• 13 июля 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Не знаю