ГоловнаЯ• 12 июля 2024
Вас бісить коли не цінують ваш час?
Не знала навіть яку категорію обрати. Приїхали з дитиною до ортодонта, запис на 16:30. Зайшли в 17:15. Як би ми приїжджали на 45 хвилин пізніше було б норм? У мене теж плани. Мій час коштує грошей. І це один приклад, а таке трапляється не рідко. Чому люди не цінують не свій час? Можна ж подзвонити, попередити, що форм мажор, приїдьте трішки пізніше
к.Буланова• 12 июля 2024
Бесить прямо не бесит,но вот стоматолог взяла передо мной девочку ’с мааааленькой дырочкой’,по итогу делали 3зуба,а то в Польше и дорого,и долго.Вот на фуя обманывать?
Аннуитет• 12 июля 2024
ну это прием - что-то пошло не так...я думаю что если бы вас попросили встать и уйти не доделав что-то т.к ваше время вышло - вы бы тут возмущались еще больше
Меня не звали• 12 июля 2024
Я сегодня около часа ждала,человеку у невролога плохо стало.то что,выкинуть его на ступени надо было?
Я натуралка• 12 июля 2024
Ответ дляАннуитет
Имет смысл в таких случаях больше времени закладывать
Аннуитет• 12 июля 2024
Ответ дляЯ натуралка
не всегда- если бы пациент видел - что врач тупо чай пьет -это одно - когда на приеме есть пациент- это другое
Я натуралка• 12 июля 2024
Ответ дляАннуитет
Нет, не другое, просто записывают всех без перерыва, а потом другие пациенты ждут
Аннуитет• 12 июля 2024
Ответ дляЯ натуралка
мы же не знаем реальной причины задержки у автора! такие вещи должен озвучить администратор либо сам доктор выйти и сказать - извините, задержка около часа - устраивает - ожидайте- нет - запишитесь на другой день
ГоловнаЯ
• 12 июля 2024
Ответ дляВаша прЭлесть
Я в такому випадку йду геть і пишу негативні відгуки
Це ортодонт, вона поставила систему і веде її
ГоловнаЯ
• 12 июля 2024
Ответ дляАннуитет
Є телефон, можна попередити
Малинка• 12 июля 2024
так, дуже бісить! у мене є знайомі, які за СВІЙ час за кожні 5 хв трясуться. якось домовилися про зустріч, і ми приїхали на півгодини пізніше. тому що ми з малою дитиною до року, як завжди, важко планувати.
зі мною потім спілкувалися, як з гівном. зустріч була у них вдома в неформальній обстановці
хоча самі:
а) запізнювались до нас в ресторан, на запланований час, на який був заброньований столик. на 20 хв
б) приїжали по своєму бажанню на 2 години РАНІШЕ часу, на який я запрошувала. на хвилинку, на мій ДН
при чому, при кожній нагоді розповідають, як вони цінують пунктуальність
я теж за, але давайте тоді взаємно
хоча самі:
я теж за, але давайте тоді взаємно
Мрії у вирії• 12 июля 2024
45 хвилин це реально довго, повинен був лікар чи асистент вийти і запитати чи готові ви так довго чекати...10-15 хв ще куди не йшло...розумію ваше обурення