Чарочка діда• 12 июля 2024

для покраски пола хватит ли краски 1 л?

размер 3 м х 3 м.

заранее спасибо.
Тоскующая• 12 июля 2024
Залежно від виробника і чи там щось було, рівна чи не дуже, чи будете розводити розчинником

Кицюююня• 12 июля 2024
на етикетці пише розхід
Луноходик_Ик• 12 июля 2024
Сомневаюсь. Всегда надо брать с запасом.
ЗаведУющая• 12 июля 2024
нет, не хватит. Красить вы будете не в 1 слой, а минимум в 2, а то и 3, смотря какая краска. На 9 кв метров 1 литра не хватит.
Говорилка• 13 июля 2024
Ответ дляЗаведУющая
Если валиком в 1 слой и пол не шероховатый (типа бетон), то хватит
Говорилка• 13 июля 2024
Ответ дляКицюююня
на етикетці пише розхід
Есть на свете калькулятор онлайн. (через ВПН работает)
https://udecor.ru/calculator/Calc-lkm/
Кицюююня• 13 июля 2024
Ответ дляГоворилка
https://udecor.ru/calculator/Calc-lkm/
я в курсі, так само як в курсі, що є калькулятор і без москальського ВПН. А ви в курсі, що там ’забиті’ норми для нових поверхонь, ідеально рівних і підготовлених під фарбування?
ЗаведУющая• 13 июля 2024
Ответ дляГоворилка
в 1 слой 100% будут проплешины, смысл вообще красить тогда))