Птица секретарь• 13 июля 2024

Якщо Україна на кордоні випустила, а Європа не пустила. Як повернутись?

Доброї ночі. Ситуація- людина іде автобусом через кордон на якому немає пішого переходу. В автобусі виізжає із України, виходить із нього, фактично на нейтральній території. Як одразу повернутись назад в Україну? Можливо хтось був у подібній ситуації, або знає схожі історії. Буду вдячна за відповіді
Да_Я_ТакаЯ_• 13 июля 2024
Ответ дляПтица секретарь
Напишу ситуацію конкретніше- син майже 16 років іде в табір, треба дозвіл від 2 батьків, але батько відмовився дати такий дозвіл, ми давно розлучені в жахливих відносинах. Тож, керівник групи запропонував такий варіант, до речі я консультувалась в органах опіки і вони мені його теж запропонували. Я виізжаю з ним з України, в такому випадку дозвіл від батька не потрібен, вони мене висаджують на нейтральній території і вже в европу він без проблем візжає по заклрдлнному паспорту. Європу не цікавлять наші дозволи на вивоз дітей
Органы опіки дают згоду разом з вами
Вместо отца.

Что за фигню они вам предлагают?

WomAnn• 13 июля 2024
Ответ дляТаракашечка
Я надіялась ви зрозуміли
Я вам допоможу. Йшла розмова:
- вывезли мужика с инвалидностью и инвалид вернулся домой , а тот поехал дальше. к примеру
- Європі все одно з яких причин покинула Україну, випадок справді дивний
- Чому....Скіли раз було таке що мами з дітьми їдуть а перевірити паспорт на термін дії забувають...)))
До чего цей коментар про паспорт та документи, коли мова йшла про те, на як з підставах виїжджають чоловіки??
Таракашечка• 13 июля 2024
Ответ дляПтица секретарь
Ну так треба було зразу написати,А ле поцікавтесь чи не причепляться наші погранці де ваш син)))
Fighter05• 13 июля 2024
Ответ дляПтица секретарь
Автор, уточните еще раз у юриста
Я отправляла дочь вчера из Канады в Испанию, никто то разрешение от юриста даже не смотрел, я им дважды его пыталась показать, заплатила все таки 130 долларов 🙈🙈
Я к чему, разрешение было только от меня, от матери. Отец в Украине
Таракашечка• 13 июля 2024
Ответ дляkanni
В заглавии четко написано: Европа не пустила. Потому и вышел, вероятно.
Ну як він може вийти на нейтралці з автобусу якщо автобус уже на іншій території...
Элька-Карамелька• 13 июля 2024
Ответ дляПтица секретарь
Автор, извините, по сути не отвечу. Но Ваш бывший просто мудак. Простите, эмоции.
WomAnn• 13 июля 2024
Ответ дляПтица секретарь
Це зовсім інша ситуація, ніж та, яку ви описали в старт пості. Бо коли вам відмовляють у перетині кордону, вам дають відповідний документ. Як потім такий перетин для вас отерееиичя хтозна. І друге, ви впевнені, що кордон ЄС дитина 16 років може перетинати без опікуна? Наскільки мені здаєтьс, в 16 ще ні.
Да_Я_ТакаЯ_• 13 июля 2024
Как отмечается на портале ГПСУ, на время введения в Украине правового режима военного положения действуют положения абзаца тринадцатого пункта 2-3 Правил, согласно которым:

Выезд за пределы Украины детей, не достигших 16-летнего возраста, в сопровождении одного из родителей, бабушки, дедушки, совершеннолетних брата, сестры, мачехи, отчима ͟и͟л͟и͟ ͟д͟р͟у͟г͟и͟х͟ ͟л͟и͟ц͟,͟ ͟у͟п͟о͟л͟н͟о͟м͟о͟ч͟е͟н͟н͟ы͟х͟ ͟о͟д͟н͟и͟м͟ ͟и͟з͟ ͟р͟о͟д͟и͟т͟е͟л͟е͟й͟ ͟п͟и͟с͟ь͟м͟е͟н͟н͟ы͟м͟ ͟з͟а͟я͟в͟л͟е͟н͟и͟е͟м͟,͟ ͟з͟а͟в͟е͟р͟е͟н͟н͟ы͟м͟ ͟о͟р͟г͟а͟н͟о͟м͟ ͟о͟п͟е͟к͟и͟ ͟и͟ ͟п͟о͟п͟е͟ч͟и͟т͟е͟л͟ь͟с͟т͟в͟а͟ осуществляется без нотариально удостоверенного согласия второго родителя и при наличии паспорта гражданина Украины или свидетельства о рождении ребенка (при отсутствии паспорта гражданина Украины)/документов, содержащих сведения о лице, на основании которых Госпогранслужба разрешит пересечение государственной границы.
Моська-слон• 13 июля 2024
Ответ дляПтица секретарь
Законно

Таракашечка• 13 июля 2024
Ответ дляFighter05
Автор, уточните еще раз у юриста
Ну то ж з Канади в Іспанію.А не з України в Іспанію
Fighter05• 13 июля 2024
Ответ дляТаракашечка
Так мала громадянка України, мені це здається проблемніше, ніж з України кудись
Тим паче дитина сама полетіла
автор Птица секретарь • 13 июля 2024
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_

В органах опіки мені сказили що такий дозвіл довго та складно робити, тож самі запропонували щоб я його перевезла через кордон України
Мафиозная• 13 июля 2024
Ответ дляА я нівроку
Наприклад? Досить лише паспорта
Паспорта сроки подходят , например. Или вот была ситуация, что у ребёнка закончился паспорт,думали прокатит, что вписан в паспорт мамы
Борисфенка• 13 июля 2024
Ответ дляПтица секретарь
Навіщо вам виходити на нейтральній території? Що вам заважає в´їхати в Польщу і доїхати до якогось умовного Перемишля, а там спокійно поїхати на поїзді чи автобусі назад в Україну?
Да_Я_ТакаЯ_• 13 июля 2024
Ответ дляПтица секретарь
Это шаблон.
Там максимум на следующий день забрать, если сегодня нет ответственного лица на подпись
автор Птица секретарь • 13 июля 2024
Ответ дляБорисфенка
Бо в них перелік складу групи, і якщо я назад з ними не буду повертатись якісь проблеми у них можуть бути
Квітка папороті• 13 июля 2024
Автор, описуйте обставини у старпості, бо нічого не зрозуміла, поки пости ваші не перечитала.
Борисфенка• 13 июля 2024
Ответ дляПтица секретарь
А ви не в групі, ви сама по собі. Треба маму показати - вас показали. Через кордон пускають і групи, і поодиноких людей.
Вигадує ваш організатор казна-що.
Дуболом• 13 июля 2024
Ответ дляПтица секретарь
Підходить до машин і попросіть підкинути, якщо ви без багажу то проблем взагалі не буде. Ми в 2018 році з Хорватії до Чорногорії їхали, перейшли вже кордон Хорватії і поки в черзі стояли до митниці Чорногорії, підійшла дівчина ,дівчина дуже охайна, вічлива, англійску добре знала, вона з Куби, без багажу, попросили нас її через кордон перевезти, ми погодились, потім як виявилося, вона там якійсь візовий режим порушила і треба було кордон перейти і назад, туди довезли люди, але вони далі в Хорватію їхали. Ми без проблем пройшли кордон, довезли до її автостанції в Херцег Нові і поїхали куди нам треба

Chaterbox• 13 июля 2024
Ответ дляТаракашечка
Буває...І часто
Перщий раз про таке чую
Заблукав чи шо ?
Chaterbox• 13 июля 2024
Ответ дляkanni
Нет необходимых документов для въезда. При нас в поезде Украина выпустила людей (скорее всего бабушку и дедушку) с ребенком, а молдаване сняли их с поезда, какого-то документа на ребенка по их законодательству не хватало.
Що за маячня? Які їм потрібні документи, це не їх громадянин
Chaterbox• 13 июля 2024
Ответ дляkanni
Какого паспорта? Речь о ребенке, везли не родители. Вызвали соцслужбу, бабушка, дедушка и ребенок все плакали, и возмущались, и уговаривали, ссылались, что по украинскому законодательству все правильно, Украина без проблем выпустила. Скорее всего, разрешение было только одного из родителей (в Украине достаточно).
Ну це може Ви щось не так зрозуміли
Твоя космішна• 13 июля 2024
Ответ дляУкраїна понад усе!
А таке буває? Як так сталося взагалі? Це чоловік?
На днях было . Наши пропустили ,а румыны нет. Паспорт старого образца ,не биометрия
Печальки.нет• 13 июля 2024
Ответ дляWomAnn
Вы о своем наболевшем? Наши инвалиды и этот цирк интересует только нашу позеленевшую власть. На границе другой страны, если человека выпустили, эти нюансы никого уже не интересуют.
у меня ничего не болело, о чем вы. в нашей семье такого вопроса просто не стоит. мой с учета исключен и свободен аки ветер
Ду да ду да ду• 13 июля 2024
Ответ дляПтица секретарь
Дурня повна. Я робила. Подала копії документів, за два дні передзвонили, все готово, забирати без черги.
Злюсь до кипіння• 13 июля 2024
Ответ дляПтица секретарь
Он вище змалювали прямо протилежну ситуацію- виявляється, Молдову дуже навіть цікавив дозвіл від обох батьків)
Злюсь до кипіння• 13 июля 2024
Ответ дляПтица секретарь
То вже перетніть з ним кордонИ, так буде надійніше.
Злюсь до кипіння• 13 июля 2024
Ответ дляТвоя космішна
Ааааа, ну да, на початку війни бачила щось подібне при виїзді в Перемишль: бабуся везла онучку, паспорт чи то старий, чи навіть прострочений був. Нашим погранцям було все одно, а польських їй довелося вмовляти (тоді ще лояльніше до нас ставилися).
Смячиком• 13 июля 2024
Ответ дляkanni
Кошмар. Я уже раза четыре ездила со своей сестрой. У нас даже фамилии разные. Мама с отчимом каждый раз делают у нотариуса доверенность, но ее ни разу за все время не спросили. Только наши заграничные паспорта. Правда это была два раза польская граница, и два раза румынская. С молдаванами слышу не первый раз, что бывают нюансы.
Смячиком• 13 июля 2024
Ответ дляWomAnn
Я ехала в прошлом месяце в автобусе с детским лагерем в Болгарию. Помимо паспортов руководитель группы предоставила стопку нотариальных доверенностей, или заяв. Не помню как точно называется документ. Из-за этого еще такая задержка была, пока всё просматривали. При этом у меня на сестру ничего не запросили🤷🏻‍♀️