Птица секретарь• 13 июля 2024
Якщо Україна на кордоні випустила, а Європа не пустила. Як повернутись?
Доброї ночі. Ситуація- людина іде автобусом через кордон на якому немає пішого переходу. В автобусі виізжає із України, виходить із нього, фактично на нейтральній території. Як одразу повернутись назад в Україну? Можливо хтось був у подібній ситуації, або знає схожі історії. Буду вдячна за відповіді
Инстагра_мерша• 13 июля 2024
Ответ дляТаракашечка
Чому....Скіли раз було таке що мами з дітьми їдуть а перевірити паспорт на термін дії забувають...)))
О, да! Срок действия паспортов у детей закончился 23.02.2022 года… я онемела, открыв их. Была первой в городке на ЗУ, кому продлевали паспорта. Куча совещаний, умных сотрудников и наконец-то шлёпнули печать.
Шаманю второпях• 13 июля 2024
Ответ дляkanni
Какого паспорта? Речь о ребенке, везли не родители. Вызвали соцслужбу, бабушка, дедушка и ребенок все плакали, и возмущались, и уговаривали, ссылались, что по украинскому законодательству все правильно, Украина без проблем выпустила. Скорее всего, разрешение было только одного из родителей (в Украине достаточно).
Европе вообще не нужно разрешение ,разрешение от 2 родителей нужно Украине
Шаманю второпях• 13 июля 2024
Ответ дляПтица секретарь
Напишу ситуацію конкретніше- син майже 16 років іде в табір, треба дозвіл від 2 батьків, але батько відмовився дати такий дозвіл, ми давно розлучені в жахливих відносинах. Тож, керівник групи запропонував такий варіант, до речі я консультувалась в органах опіки і вони мені його теж запропонували. Я виізжаю з ним з України, в такому випадку дозвіл від батька не потрібен, вони мене висаджують на нейтральній території і вже в европу він без проблем візжає по заклрдлнному паспорту. Європу не цікавлять наші дозволи на вивоз дітей
16 лет ребенок может выезжать без разрешения родителей же
Блондинка в Законе• 13 июля 2024
Ответ дляУкраїна понад усе!
А можна запитати, з яких причин? Я ніколи такого ще не чула ☺️
Бывает, например, загран просрочен, а вид на жительство ещё действует. Обязаны впустить назад в Украину и впустят.
Ответ дляШаманю второпях
Да расскажите. Любой может возить чужого ребенка по миру без документов? В Украине достаточно разрешения одного из родителей в военное время, а не 2-х. А в других странах - в каждой свои правила. Это как с Польшей: из Украины в 16 лет можно выехать без разрешения, а в Польше через раз случаи, чтоб без опекуна 16-летним нельзя. Молдова не пустила без разрешения от двоих родителей.
Шаманю второпях• 13 июля 2024
Ответ дляkanni
Я знаю ,что Европа может не впустить 16-летнего одного ,хотя Украина выпускает
Молдова точно так же . Я сама лично разговаривала с пограничниками Молдовы ,разрешение им не нужно (особенно на украинском языке,или вы будете ездить с нотариально заверенным переводом ?)
Им нужен сопровождающий ребенка до 18 лет .
Вельми шановна• 13 июля 2024
Ответ дляА я нівроку
Наприклад? Досить лише паспорта
Ні
При мені висаджували саме поляки (наші пустили):
Дівчину з зони БД бо не було біометрії
Жінку з дитиною, бо не було якихось документів, жінка не мама і не бабуся
Чоловіка, я так зрозуміла, що в Польщі у нього були якісь проблеми зі штрафами і його не пустили
Найчастіше - підлітків до 18 років без супроводу
Дівчину з зони БД бо не було біометрії
Вельми шановна• 13 июля 2024
Ответ дляПтица секретарь
В органах опіки мені сказили що такий дозвіл довго та складно робити, тож самі запропонували щоб я його перевезла через кордон України
З 16 років кордон України він може перетнути сам. А от кордон іншої країни не може. Там ймовірніше, що будуть проблеми. Вам потрібно перевезти через обидва кордони.
Девальвация• 13 июля 2024
Ответ дляПтица секретарь
Максимум тиждень
Девальвация• 13 июля 2024
Ответ дляПтица секретарь
Бо в них перелік складу групи, і якщо я назад з ними не буду повертатись якісь проблеми у них можуть бути
Які проблеми?!
Девальвация• 13 июля 2024
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Он вище змалювали прямо протилежну ситуацію- виявляється, Молдову дуже навіть цікавив дозвіл від обох батьків)
Це вигадка.
Девальвация• 13 июля 2024
Ответ дляkanni
Не вигадуйте
Домашка• 13 июля 2024
Ответ дляПтица секретарь
Можливо зараз щось змінилося або це залежить від країни в´їзду, але раніше дозволи від батьків потрібні були тільки Україні. Дочка багато їздила з колективом за кордон і ці дозволи перевіряла тільки наша сторона.
Домашка• 13 июля 2024
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Людина не знає, що саме цікавило Молдову. Про дозвіл - це її припущення
Домашка• 13 июля 2024
Ответ дляkanni
Будь-яку країну цікавлять її громадяни. Тому саме вона перевіряє дозволи на виїзд.
У громадян інших країн цікавлять тільки їх діючі документи
Кумедна• 13 июля 2024
Ответ дляДомашка
Канада думає інакше) мені приходила відповідь від їх служби про дозвіл батька на проживання дитини у Канаді. І дитина, і батько громадяни України.
Девальвация• 13 июля 2024
Ответ дляКумедна
Канада візова країна для українців, і це візові вимоги.
Девальвация• 13 июля 2024
Ответ дляДомашка
Нічого не змінилося.
Дозвіл на виїзд дитини це реалізація батьківських прав громадян України, навіть у мирний час дозвіл не потрібний, якщо другий з батьків - іноземець.
Інші країні не мають до українського сімейного законодавства жодного відношення.
Тётя Хрюша• 13 июля 2024
Ответ дляkanni
Нет необходимых документов для въезда. При нас в поезде Украина выпустила людей (скорее всего бабушку и дедушку) с ребенком, а молдаване сняли их с поезда, какого-то документа на ребенка по их законодательству не хватало.
брехня, ніде закордоном на дітей окрім паспорту нічого не вимагають
Тётя Хрюша• 13 июля 2024
Ответ дляТаракашечка
Документи не в порядку, це основна причина...,Але автор написала що Європа не впустила.А описує що пасажир ВИЙШОВ на нейтралці..Щось не сходиться...
інвалід - супроводжувач
Тётя Хрюша• 13 июля 2024
Ответ дляkanni
брехня
Тётя Хрюша• 13 июля 2024
Ответ дляПтица секретарь
ну тоді йдіть назад, в Україну, які питання?
П.С. чого через суд не отрималили постійний дозвіл на виїзд?
Чемодан-Вокзал-Майами• 13 июля 2024
Ответ дляУкраїна понад усе!
Оце так да((( А чим пояснюють?
У знакомой так сына не пустили ,у него 3 детей ,но он сидел 2 раза.
Жена поехала с детьми в Данию ,его завернули обратно . Они там пробили по базе сразу
Матраскин Брат• 13 июля 2024
Ответ дляWomAnn
При чем тут паспорт к инвалидам и мужчинам? Европу интересует две вещи, действующие документы и право на въезд (пмж, внж, безвиз, виза). Все
А що, під час війни українцям потрібна віза в європу?
Ліплю вареники• 13 июля 2024
Ответ дляПтица секретарь
Якщо не платить аліменти, то в виконавчій службі берете підтвердження, і ніякого додаткового дозволу не потрібно. Або якщо в рішенні суду при розлученні визначено місце проживання дитини з Вами, то теж додаткового дозволу не потрібно.
Ответ дляМатраскин Брат
Мої і похресниці навчаються на студентській візі, статус укр в Польщі не робили, бо влітку їдуть на 2 місяці в Україну, а по статусу лише 30 днів. Виїхали на навчання В Польшу після початку війни. Є різні ситуації. Візи ніхто не відміняв.
Матраскин Брат• 13 июля 2024
Ответ дляWomAnn
І що, Польща їх не пропустить, якщо наприклад вони їдуть транзитом до Германії, а віз при собі не мають? В Україні війна, тому пропускають усіх, а вже на яких підставах людина залишається в країні, вчиться, користується медициною і тп - то вже стосується віз, чи статусу.
Рання пташка• 13 июля 2024
Ответ дляТаракашечка
Ага, і автобус не має права висаджувати в нейтралці.
Митники на польскій/моллдавській/угорській стороні можуть завернути, це так. Тоді вони знімають людину з автобуса і самі садять в автобус/авто в Україну, не відпускають пішки (якщо немає пішого перетину).
ФсеСама• 13 июля 2024
Працював в чорну в Європі, є борги, правлпорушення, заборона на в´їзд в ЄС. Все може бути.
Ответ дляМатраскин Брат
Я вам кажу що конкретно в цій ситуації їм потрібні підстави жити і навчатись і Польщі, не отримуючи статус укр. Віза робиться в Україні, а не в Польщі. До чого тут описана вами ситуація.
Я ж написати, що є різні випадки, іноді потрібні візи, вони нікуди не зникли. Ви ж питали про візи, чи існують вони після війни. Так, існують.