Птица секретарь• 13 июля 2024

Якщо Україна на кордоні випустила, а Європа не пустила. Як повернутись?

Доброї ночі. Ситуація- людина іде автобусом через кордон на якому немає пішого переходу. В автобусі виізжає із України, виходить із нього, фактично на нейтральній території. Як одразу повернутись назад в Україну? Можливо хтось був у подібній ситуації, або знає схожі історії. Буду вдячна за відповіді
Ваша прЭлесть• 13 июля 2024
Ответ дляПтица секретарь
Напишу ситуацію конкретніше- син майже 16 років іде в табір, треба дозвіл від 2 батьків, але батько відмовився дати такий дозвіл, ми давно розлучені в жахливих відносинах. Тож, керівник групи запропонував такий варіант, до речі я консультувалась в органах опіки і вони мені його теж запропонували. Я виізжаю з ним з України, в такому випадку дозвіл від батька не потрібен, вони мене висаджують на нейтральній території і вже в европу він без проблем візжає по заклрдлнному паспорту. Європу не цікавлять наші дозволи на вивоз дітей
Автор, я знаю ребенка, 17 лет, которая сама ехала в Укриану и из Украины. Без разрешения родителей .

WomAnn• 13 июля 2024
Ответ дляМатраскин Брат
І що, Польща їх не пропустить, якщо наприклад вони їдуть транзитом до Германії, а віз при собі не мають? В Україні війна, тому пропускають усіх, а вже на яких підставах людина залишається в країні, вчиться, користується медициною і тп - то вже стосується віз, чи статусу.
Ще додам до моєї відповіді, дівчата провели в Польщі більше 90 днів, безвіз не діє, щоб заїхали у серпні потрібні підстави. Або чекати 90 днів для відновлення безвізу. Тому роблять візу, щоб пропустили на кордоні. Якщо не маєш тимчасового захисту.
Чекаю завтра• 13 июля 2024
Ответ дляWomAnn
Мої і похресниці навчаються на студентській візі, статус укр в Польщі не робили, бо влітку їдуть на 2 місяці в Україну, а по статусу лише 30 днів. Виїхали на навчання В Польшу після початку війни. Є різні ситуації. Візи ніхто не відміняв.
Когда они будут подаваться на ПМЖ - им срок учебы за считают только 50%
То есть он проживут 5:лет и захотят податься , а им срок обрежется вполовину. Нудно будет ещё прожить несколько лет, чтоб податься.
Вместо 5 лет им прийдется жить 7 .5´лет
WomAnn• 13 июля 2024
Ответ дляЧекаю завтра
Вместо 5 лет им прийдется жить 7 .5´лет
И? Статус укр вообще не засчитывают. Даже 50%. Вы знаете другие решения? Или просто факт констатировали?
Дева Мария• 13 июля 2024
У нас такое было наоборот , при въезде в Украину, молдоване пропустили белоруса , наши высадили со всеми вещами и на допрос . Добирался через полдня на другом автобусе .
Чекаю завтра• 13 июля 2024
Ответ дляWomAnn
По работе. Тогда весь срок входит.
ЛолитаНеРазлита• 13 июля 2024
Ответ дляТаракашечка
Людину підсаджують митники до любого транспортного засобу який погодиться її підвезти.Що їде в Україну
Единственно правильный ответ. Так и было.
Бринзолетта• 13 июля 2024
Ответ дляУкраїна понад усе!
Оце так да((( А чим пояснюють?
Мою родичку в Польщі висадили з автобуса. Вона везла сумку ліків. Її посадили в маршрутку, яка їхала в Україну. Там вона викинула ліки і дочекалася наступного автобуса
Девальвация• 13 июля 2024
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Митники цим не займаються

Девальвация• 13 июля 2024
Ответ дляВаша прЭлесть
В Україну потрапити абсолютно безперешкодно має право дитина будь якого віку. Із України дозволений самостійний виїзд з 16 років
WomAnn• 13 июля 2024
Ответ дляЧекаю завтра
По работе. Тогда весь срок входит.
При чем тут работа к ситуации, которую я отписала? 🤦‍♀️ Дети 14 лет учатся на студенческой визе, вы пишите, что года не засчитаются на 100% и предлагаете рабочую визу детям студентам? Ну серьезно?
Шаманю второпях• 13 июля 2024
Ответ дляДевальвация
Митники цим не займаються
Занимаются
Дуже дуже вумна• 13 июля 2024
Перетніть з дитиною обовʼязково 2 кордони
Після 16р може вже їздити сам
Чекаю завтра• 13 июля 2024
Ответ дляWomAnn
Сори извините, думала что им уже больше 18.
Девальвация• 13 июля 2024
Ответ дляШаманю второпях
Занимаются
Ні
Шаманю второпях• 13 июля 2024
Ответ дляДевальвация
Ні
Вы можете сколько угодно писать -нет
Но лично нам пограничники (когда нас высадили ) сказали ,что посадят нас на транспорт
Девальвация• 13 июля 2024
Ответ дляШаманю второпях
Вы можете сколько угодно писать -нет
Прикордонники - так. Але не митники.
Митна служба ніякого відношення до перетину кордону фізичними особами не має. Їхня робота це перевірка речей, вантажів.
Пьяная вишня• 13 июля 2024
Ответ дляПтица секретарь
Доїдьте вже до Європи, а там купіть квиток додому. Нашо ускладнювати
автор Птица секретарь • 13 июля 2024
Ответ дляДуже дуже вумна
Після 16р може вже їздити сам
Він буде іхати не сам а з організованою групою туристів