Радуга-дуга• 13 июля 2024

Бомбы или неизвестность, что страшней?

Некоторым людям страшнее выходить с зоны комфорта и начинать все с нуля чем бомбы
Результат:
вже голосів: 307
176 (57.33%) Бомбы
131 (42.67%) Неизвестность
Брехушечка• 13 июля 2024
Ответ дляРадуга-дуга
У каждого свои приоритеты.
Кто то выбирает безопасность для своих детей и не боится начинать с нуля.
А кто то будет оставаться под ракетами без света и т.д до последнего потому что ему страшно выходить с зоны комфорта
Героїня ви наша, це ж треба - мать тисячоліття, дітей вона рятувала! Та вам памʼятник ставити, а краще два. Хто ж як не ви збережете генофонд своїми героїчними вчинками, поки інші під бомбами в зоні комфорта сидять.

Миззери• 13 июля 2024
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Ну как, бомбы - не факт же, что в тебя прилетит, и можно сохранять иллюзию что все как раньше, типа живешь дома, муж и родители рядом, школы и тд, все прежнее. А если уезжать то ты гарантировано столкнешься с жопой, жить хз где, и работать на заводе/горничной
Ну типа да. Или ничего не делаешь и плаваешь по течению в надежде что все обойдется или что-то делаешь и меняешь
Страз перемен очень недооценивают во многом именно это причина а не «все места уже заняты , ехать некуда»
Марафетчица• 13 июля 2024
Ответ дляМиззери
Так тут же і відмовляють, пишуть багато грошей треба на переїзд, гроші на перекладачів, се те. Самі виїхали на хвилі допомоги в лютому 22, а людей, які на лінії фронту потерпають, відговорюють їхати.
Анонім Секретар• 13 июля 2024
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Бомбы - тоже неизвестность.
Каждый выбирает то, с чем ему проще примириться. Нет единого правильного для всех решения.
плюсуюсь, яке би людина не прийняла рішення в даній ситуації - значить конкретно для цієї людини воно є правильне і вона несе за нього відповідальність. Головне, щоб не вип’ячувала його, як єдине правильне, і не нав’язувала іншим. Єдине, чого ніколи не зрозумію, це залишатись з дітьми на лінії вогню, дітям на війні не місце
Анонім Секретар• 13 июля 2024
Ответ дляMrs.Sexuality
Автор вирішила в суботу зранку зіштовхнути лобами тих хто виїхали, і хто залишився.
Яка молодець
так влада посилено це робить, натравлюючи одних на інших. А її поціновувачі раді старатись
Анонім Секретар• 13 июля 2024
Ответ дляЛичко Невеличке
Виїхали - на здоров´я. А яке вам діло до тих, хто лишився?
думаю, автору таке саме діло, як тим, хто лишився і поливає помиями виїхавших
Анонім Секретар• 13 июля 2024
Ответ дляНе люблю натовп
Тогда, к чему Ваша тема?! Вы хотите похейтить тех, кто остался?! Зачем Вам чужие проблемы?! У каждого своя причина. Или Вы нас всех к себе приглашаете?! Хотите, чтобы выехало всё население Украины поголовно?! Какова цель Вашей темы?!
А потом : почему не любят выехавших . А чтоб советы нам тупые не давали.
а ви впевнені, що автор виїхавша?
Не люблю натовп• 13 июля 2024
Ответ дляАнонім Секретар
а ви впевнені, що автор виїхавша?
Ця виключно з її слів. Почитайте уважно. Вона все про себе розповіла.
Анонім Секретар• 13 июля 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
страшно то что только единицы проснулись не больше 5% и понимают
что происходит
и что такое мировое закулисье
и что пу не командует своим центробанком
так же как и все президенты мира\
что центробанки это подразделение ФРС
частная компания. в руках 4 семей

войн бы не было = если бы все сняли шоры с глаз
а так скоро атомная бомба на ближнем востоке
страшно, що є люди. котрі на оцю маяню ведуться.... чи вдаєте, що ведетесь? Як то там не було, оце вам і подібним вам, особливо мірлюбойценойницям для роздумів.... якщо є чим думати.
Пряма мова...
На російському сайті ’Царьград’, який належить наближеному до Путіна олігарху Константіну Малофєєву вийшла стаття ’Детская больница - не случайность. Пора это признать и перестать бояться’. В ній російський пропагандист Андрей Перла прямо пише, що Росія навмисно вбиває цивільне населення України, бо в Україні немає мирних мешканців, всі вороги, і всіх треба вбити.
https://censor.net/ua/photo_news/3499286/propagand...

Анонім Секретар• 13 июля 2024
Ответ дляНе люблю натовп
яких лишень тут розповідальниць-фантазерок не було)))
Кофе в лобби• 13 июля 2024
Блин, не там тыкнула. Невнимательно прочитала. Для меня не страшно начинать с нуля, куда страшнее бомбы.
Допоможіть знайти• 14 июля 2024
Ответ дляМиззери
Не правда, це не страх змін. Мене тримає інше, я викладач у вузі, моя робота цінна за кордоном, тому була купа пропозицій і варіантів. Я все відкинула, тому що спеціальність технічна, в групі більшість хлопців, навчання офлайн і не дозволяють переходити на онлайн. І моя причина проста, я хочу їх вчити. У нас багато виїхало чоловіків 60+. От їх я ніколи не зрозумію. Що вже в такому віці боятися?
Мания-Величия• 14 июля 2024
Ответ дляКозяка-маляка
А вы где ?
Запорожье. Эвакуировались с линии фронта из области.
Луноходик_Ик• 14 июля 2024
Ответ дляАнонім Секретар
Пряма мова...
https://www.youtube.com/live/vim0_FHwU3w?si=DE5j1_vFFgyIqDsO