ПлюшкамиБалуюсь• 13 июля 2024
Яка черга на кордоні до Любліна?
Цікавить хто недавно їхав до Любліна автобусом скільки чекали на кордоні. І підкажіть як доїхати поїздом, тому що писали, що зараз до Хелма не їздять поїзди. Але не впевнена, ніколи взагалі не їздила поїздом, напишіть маршрут з Києва
черная мамба• 13 июля 2024
Поїзди їздять. Деякі до Дорогуська, деякі до Хелма. Коли купуєте квиток це видно куди які.
До Любовна це або прямий на Варшаву, або з пересадкою через Хелм/Дорогуськ. Або автобусом - це напрямок на Варшаву.
Всех анонимов аноним• 13 июля 2024
На кордоні не важливо до Любліна ви чи ні, черга однакова. Як пощастить, можете 6 годин стояти, а можете 20.
Леді Душка• 13 июля 2024
Стояли 6-7 годин на кордоні.
Автобус. Ось лише проїхали Люблін, прямуємо до Варшави
На потяг квитків не могли взяти за 2 неділі до потрібної дати, їх просто немає
ПлюшкамиБалуюсь
• 13 июля 2024
Підкажіть хто їздив Львів—Рава Руська -Люблін ? Цей потяг без запізнення? Випадково знайшла? Цікавить якщо затримають Львів - Рава Руська, то все пропущу Рава Руська - Люблін?