ХуАнита• 13 июля 2024

Дівчата хто дивився в ютуб наших блогерів чат рулетка

Хто знає чому зник лисий Сілєнко і Джавеліна з Одеси вона наче така з губами була і коротким волоссям? Вона взагалі видалила канал…
Неробименінерви• 13 июля 2024
Нет бабла - нет шоу.

автор ХуАнита • 13 июля 2024
Ответ дляНеробименінерви
Нет бабла - нет шоу.
Так кидали їм бабла нормально
Що їй що йому. Лисий взагалі лічнильоик настрою мав )) який поповнювали і тут раз і пропав різко вже пів року як
Хи хи, ну ну• 13 июля 2024
З тих, кого дивлюсь , всі на місці і активно допомагають хлопцям які боронять країну
автор ХуАнита • 13 июля 2024
Ответ дляХи хи, ну ну
А з тих кого я дивилась то тільки Квітан.
Я любила дуже дивитись лисого Віталік , але хлопець так різко пропав нічо не пояснюючи ((
Пушкининиана• 13 июля 2024
Ответ дляХуАнита
Може тцк спіймали
автор ХуАнита • 13 июля 2024
Ответ дляПушкининиана
Може тцк спіймали
Ні. Просто різко покидали канали. А Джавеліна взагалі жінка то не забрали б
Хи хи, ну ну• 13 июля 2024
Ответ дляХуАнита
Квітана теж дивлюсь. З фаворитів наразі «раша гудбай» і ще історик з Білої Церкви пан Віталій
Мальчижка• 13 июля 2024
Ответ дляХуАнита
Они на этом хайпанули и срубили бабла вот и пропали. Ни девку ни пацана не смотрела. Да и сейчас я этих блохеров не смотрю.
автор ХуАнита • 13 июля 2024
Ответ дляМальчижка
Ну так, але вони могли б і далі бабло косити )) а канали закинули

Хи хи, ну ну• 13 июля 2024
Ответ дляМальчижка
Деяким перекрили монетизацію на ютуб і перейшли вони на патреон і т.ін.
Простоваля• 13 июля 2024
Я за них і не чула. Дивлюсь Ельдар Дніпро. От він класно орків розматує у розмові. Тролить супер. І допомагає хлопцям.