Маурита• 13 июля 2024
Спортивные кроссовки на физру
Подростку
-37-38 размер
Какие марки вам понравились из недорогих относительно
-37-38 размер
КараПузовна• 13 июля 2024
Мій топ серед кросівок на всі випадки- new balance 574 довше всіх ношу їх
Тут надолго• 13 июля 2024
Ответ дляКараПузовна
Вы школьница? Ходите на физру?
ХуАнита• 13 июля 2024
Ответ дляТут надолго
Вы школьница? Ходите на физру?
Вона фізручка чи фізрукиня, чи як там за новим правописом?
ХуАнита• 13 июля 2024
По темі, я б дивилася якісь із сітки
Пума, скеччерс, аддидас если не з надто дорогих
Прагматик флегма• 13 июля 2024
Скечерс улюблені. А так беру різні, які по хорошій ціні впіймаю-Найк, Рібок, Нью беленс
Жена брата Админа• 13 июля 2024
В прошлому вересні не заморочувалась і купила для школи на ринку звичайні китайські кросівки. Сину терміново треба було занести спортивну форму для школи. Ввечері вже ніде не шукала.
По факту за навчальний рік уроки фізкультури у сина були раза три. Може чотири.
За навчальний рік нога виросла і вже малі.
Добре, що не витрачалась.
Королева краси• 13 июля 2024
З першого класу як купила, так щороку і беремо - pro touch в інтерспорті.