тянитолкайка• 14 июля 2024
Як безпечно і корисно харчуватися в наш час?
Яка їжа в супермаркетах є максимально корисною і безпечною?
3@йk@• 14 июля 2024
Ответ дляНаверняка
Почему? У родителей кошка 20 лет прожила на вискасе-фрискасе, никаких проблем, умерла от старости. Они, ужас, ещё и таблетки давали, на стерилизацию не решались, и никаких опухолей. А пока я дома жила, то котят она пару раз рожала и мы им хорошие руки находили. Кошка была самая обычная, со здоровым организмом.
Думаете, теперь в вискас отходы кладут?
Мои не на вискасе были, но на сухом корме. Было 4 кошки, осталась сейчас одна. Все долгожители-одной не стало ей 18 было, вторая-20,третья-21.Осталась только самая младшая, ей 16 сейчас.
Так что сухие корма не такие уж и плохие.
тянитолкайка
• 14 июля 2024
Ответ дляСкорая помощь
А що наштовхнуло на такі думки? Люди стали повально вмирати у віці 35 років від шкідливого та некорисного харчування? Звідки у людей ці думки? Впевнена, що кожен розуміє, що запечене м´ясо корисніше ніж ковбаса і пекинська капуста корисніша ніж чипси. Але якщо є хвороблива фіксація на цьому моменті, то можна переїхати в село і власноруч вирощувати харчі, всім зрозуміло, що це буде корисніше. Та чи проживете ви довше, впахуючи на огороді і піклуючись про тварин, це велике питання, але я впевнена, що ні.
Тому що використовують багато хімікатів, гормони, обробляють їжу так, щоб її можна було швидше приготувати, але менше користі
тянитолкайка
• 14 июля 2024
Ответ дляТоптунша
Не рідше, а в меншій кількості. За прийом їжі каші має бути в два рази менше, ніж мʼяса чи риби. І бажано, щоб це були не оброблені крупи, тобто гречка зелена, а рис коричневий, макарони твердих сортів.
Дякую
Скорая помощь• 15 июля 2024
Ответ длятянитолкайка
І що? Це спровокувало вимирання людства? Здається, що ні, за останні 100 років населення збільшилося у 8 разів, чого не було ніколи за мільйони років існування людства. Може скоротилося життя? Та, здається, взагалі ні. Що вам та хімія зробила, вона теж з землі, не з марсу.