тянитолкайка• 14 июля 2024
Як безпечно і корисно харчуватися в наш час?
Яка їжа в супермаркетах є максимально корисною і безпечною?
Love_Love_Love_• 14 июля 2024
Ответ длятянитолкайка
Розумію сарказм, але хочу розібратися, що купувати в маркетах, щоб була максимальна користь і мінімум шкоди))
Овочі, фрукти, мʼясо, рибу, зелень, яйця, крупи, хорошу одію, горіхи.
Просту воду. Все
тянитолкайка
• 14 июля 2024
Ответ дляСапай вазони
У меня это:
Каши (гречка зеленая, пшеничная, овсяная и т.д.)
Овощи и фрукты тоже покупаю- к сожалению, не уверена в их безопасности (думаю, многие используют химикаты при выращивании)
Масло гхи
Яйца
Это основа моего питания сейчас, в период отключений.
Масло гхи
Яйца
Підкажіть, будь ласка, масло гхі можна надсилати поштою? Багато продавців надсилають. Воно ж начебто в холодильнику зберігається?
Нога на ногу• 14 июля 2024
То, что хранится без холодильника сейчас самое безопасное и полезное.
Ванна Тазиковна• 14 июля 2024
Ответ для3@йk@
В наше время только кошачий корм полезный и безопасный.
С целыми креветками, натуральным мясом и рыбкой. И молоко без лактозы
.
Більшість кормів це просто екструдована кукурудза з підсилювачами смаку
Ванна Тазиковна• 14 июля 2024
Ответ длятянитолкайка
Навіть крупи можуть бути шкідливими? Рис, гречка, чечевиця, горох... Їх теж якось обробляють?
Хм, це ж вуглеводи.
Як вуглеводи можуть бути корисними?
18 мнеУЖЕ• 14 июля 2024
Ответ дляВанна Тазиковна
Хм, це ж вуглеводи.
Як вуглеводи можуть бути корисними?
И чем они вредные ?
18 мнеУЖЕ• 14 июля 2024
Ответ длятянитолкайка
Можно. Его можно и без холодильника хранить
18 мнеУЖЕ• 14 июля 2024
Ответ дляВанна Тазиковна
А чим вони корисні?
Углеводы это энергия.
Их нужно ограничивать, но писать, что они вредные, это не правильно
Все есть яд и все есть польза. Зависит от объёма
Ванна Тазиковна• 14 июля 2024
Ответ для18 мнеУЖЕ
Углеводы это энергия.
Де я писала, що вони ШКІДЛИВІ?)
тянитолкайка
• 14 июля 2024
Ответ для18 мнеУЖЕ
Дякую
тянитолкайка
• 14 июля 2024
Ответ дляВанна Тазиковна
Хм, це ж вуглеводи.
Як вуглеводи можуть бути корисними?
Хочете сказати, що крупи варто їсти якомога рідше?..
Та_все_ок_будет• 14 июля 2024
Та сейчас безопасное и полезное питание - это в основном как бы не травануться из-за отключений электричества)
Моль Моллівна• 14 июля 2024
Ответ для3@йk@
Ничего подобного.
Коты не думают, они просто едят)
а, такое да, понятно.
не буду гуглить цену, она меня будет преследовать сегодня, как минимум. или же, в зависимости от размера, еще и дальше всплывать- в разговорах с подругами и от єта всьо
Скорая помощь• 14 июля 2024
А що наштовхнуло на такі думки? Люди стали повально вмирати у віці 35 років від шкідливого та некорисного харчування? Звідки у людей ці думки? Впевнена, що кожен розуміє, що запечене м´ясо корисніше ніж ковбаса і пекинська капуста корисніша ніж чипси. Але якщо є хвороблива фіксація на цьому моменті, то можна переїхати в село і власноруч вирощувати харчі, всім зрозуміло, що це буде корисніше. Та чи проживете ви довше, впахуючи на огороді і піклуючись про тварин, це велике питання, але я впевнена, що ні.
Куда ж без меня• 14 июля 2024
Морожена морстка риба шокової заморозки,що не вирішується в штучних водоймах. Мойва,салака, оселедент,скумбрія
Куда ж без меня• 14 июля 2024
Ответ дляУпругая попка
Та пора вже менше жерти, жопи повід їдали страшно дивитись
То застій лімфи. Люди мало рухаються, а лімфа без скорочення м´язів не рухається
Куда ж без меня• 14 июля 2024
Ответ дляСкорая помощь
Рух це життя, не знаю причини,що існує в суспільстві думка , що людина вмирає від сільської роботи бо перенавантажується. Селяни живуть дуже по різному,по різному слідкують за власним здоров´ям, харчуються . Від роботи ще ніхто не вмер. Вмирають від хвороб що селяни,що містяни
Поміркована думка• 14 июля 2024
Ответ дляЗ горіха зерня
А навіщо заморожена? Вона фу
Нормальна я замороження в атб,всю жизнь беру ,отвариваю и в омлет.Автор- вкусно,сверху сыром
Поміркована думка• 14 июля 2024
Ответ длятянитолкайка
Ещё в АТБ - замороженные смеси овощные,в суп,нравится та,что с грибами
Кидстаффовка• 14 июля 2024
Ответ для3@йk@
.
Креветки, до речі, не корисний продукт.
Топтунша• 14 июля 2024
Ответ длятянитолкайка
Не рідше, а в меншій кількості. За прийом їжі каші має бути в два рази менше, ніж мʼяса чи риби. І бажано, щоб це були не оброблені крупи, тобто гречка зелена, а рис коричневий, макарони твердих сортів.
Топтунша• 14 июля 2024
Ответ дляВанна Тазиковна
Хм, це ж вуглеводи.
Як вуглеводи можуть бути корисними?
Вуглеводи дають енергію і обовʼязково мають бути в меню. Погугліть про користь круп, дивно, що ви цього не знаєте.
В моїй хаті моя правда• 14 июля 2024
Я взяла в атб і метро, філе курки, творог, йогурти, рослинне молоко, сирники,сир, все свіже. І з відключеннями світла 7/2 в холодильнику і морозильнику свіже. Прям проблеми з продуктами я не бачу. Проблема з відключенням світла величезна, але магазини роблять все щоб товари залишались свіжими
В моїй хаті моя правда• 14 июля 2024
Ответ дляВанна Тазиковна
Хм, це ж вуглеводи.
Як вуглеводи можуть бути корисними?
А чому вони не корисні? Аргументуйте
Якщо саме вуглеводи це енергія для вашого організму і для вашої активної життєдіяльності
ОбережнаЯ• 14 июля 2024
Ответ дляВанна Тазиковна
Хм, це ж вуглеводи.
Як вуглеводи можуть бути корисними?
Який бред
Куда ж без меня• 14 июля 2024
Ответ дляТоптунша
Звичайно.
Наверняка• 14 июля 2024
Ответ для3@йk@
.
И с прописаным кбжу и составом витаминов.
Наверняка• 14 июля 2024
Ответ дляСапай вазони
Не совсем так).
Хороший, дорогой корм, полезный.
Те дешевые корма (вискас, фрискис и подобные) вредны.
Хороший, дорогой корм, полезный.
Почему? У родителей кошка 20 лет прожила на вискасе-фрискасе, никаких проблем, умерла от старости. Они, ужас, ещё и таблетки давали, на стерилизацию не решались, и никаких опухолей. А пока я дома жила, то котят она пару раз рожала и мы им хорошие руки находили. Кошка была самая обычная, со здоровым организмом.
Думаете, теперь в вискас отходы кладут?