Голубая фишка• 14 июля 2024

Хто нещодавно міняв ідентиф. код на новий? Бо старий потрьопаний

Там потрібно онлайн записуватись по талону? Черги великі? Під час тривог не працюють? Під час відключення світла не працюють? Як довго робиться ця процедура?
Дякую
Злюка-закусюка• 14 июля 2024
Для чого талон?
Йдіть в податкову
5 хв
Я Головна• 14 июля 2024
Вам не код менять нужно, а просто взять новую справку. Код остается тот же.
Бавовнятий Пупс• 14 июля 2024
В налоговой просто, без записи.
-Len-• 14 июля 2024
Ходила робити дітям. То видали протягом 30 хв і просили подзвонити записатись в електронну чергу на будь-який інший день
Король дивана• 14 июля 2024
Електронна черга на місці
Король дивана• 14 июля 2024
Ответ дляЗлюка-закусюка
Для чого талон?
Йдіть в податкову
5 хв
В багатьох податкових електронна черга
Злюка-закусюка• 14 июля 2024
Ответ дляКороль дивана
В багатьох податкових електронна черга
😳
Де шукати ту чергу?
Король дивана• 14 июля 2024
Ответ дляЗлюка-закусюка
😳
Де шукати ту чергу?
В смислі?)) Стоять термінали, прийшли взяли і чекаєте. В цнапі, в мрео ви ніколи не були?))
Злюка-закусюка• 14 июля 2024
Ответ дляКороль дивана
В цнапі знаю, в податкову ходжу в своє місто, там нема. Вперше чую про черги в податковій
Печенюшка• 14 июля 2024
В налоговой пять минут в окошке распечатали и ушла.
Король дивана• 14 июля 2024
Ответ дляЗлюка-закусюка
В нас вже років 8 така черга
Завтра не пью• 14 июля 2024
Попросіть, щоб Вам вписали в паспорт, там такий спеціальний штамп ставлять і вписують і непотрібна тоді ця бумажка з ІПН
Любви вам!• 14 июля 2024
В кожному місті і в кожній податковій різна процедура: десь є електр черга, десь нема.... Спробуйте подзвонити спитати