Голубая фишка• 14 июля 2024
Хто нещодавно міняв ідентиф. код на новий? Бо старий потрьопаний
Там потрібно онлайн записуватись по талону? Черги великі? Під час тривог не працюють? Під час відключення світла не працюють? Як довго робиться ця процедура?
Дякую
Я Головна• 14 июля 2024
Вам не код менять нужно, а просто взять новую справку. Код остается тот же.
Король дивана• 14 июля 2024
Ответ дляЗлюка-закусюка
Для чого талон?
Йдіть в податкову
5 хв
Йдіть в податкову
5 хв
В багатьох податкових електронна черга
Злюка-закусюка• 14 июля 2024
Ответ дляКороль дивана
В багатьох податкових електронна черга
😳
Де шукати ту чергу?
Король дивана• 14 июля 2024
Ответ дляЗлюка-закусюка
😳
Де шукати ту чергу?
В смислі?)) Стоять термінали, прийшли взяли і чекаєте. В цнапі, в мрео ви ніколи не були?))
Злюка-закусюка• 14 июля 2024
Ответ дляКороль дивана
В цнапі знаю, в податкову ходжу в своє місто, там нема. Вперше чую про черги в податковій
Король дивана• 14 июля 2024
Ответ дляЗлюка-закусюка
В нас вже років 8 така черга
Завтра не пью• 14 июля 2024
Попросіть, щоб Вам вписали в паспорт, там такий спеціальний штамп ставлять і вписують і непотрібна тоді ця бумажка з ІПН
Любви вам!• 14 июля 2024
В кожному місті і в кожній податковій різна процедура: десь є електр черга, десь нема.... Спробуйте подзвонити спитати