Ангелок з ріжками• 14 июля 2024

Потрібна порада. Як Вам плаття?

Подарунок .Вибачте ,не поглажене,не має світла
Результат:
вже голосів: 123
94 (76.42%) Краще повернуть
29 (23.58%) Можна носить
Любовь Калистратовна• 14 июля 2024
Ответ дляЛеся Українка
Плаття на розмір меньше чим потрібно.
В принципі норм але живіт в ньому як вагітний
У меня вот живот сам по себе как у беременной. Большинство платьев его подчеркивает
euhunter• 14 июля 2024
Платье вам мало минимум на 2 размера. Носить не нужно такое
Мадам Подлинник• 14 июля 2024
Сукня сама по собі не красива. Вам не личить, робить Вас товстішою та старішою. А Ви ще молода та гарна, потрібно знайти щось комплементарне. Шукайте іншу сукню.
Миззери• 14 июля 2024
Акцентирует недостатки , думаю на ваш фасон
Миззери• 14 июля 2024
Ответ дляРобот Вертер
Ніколи не розуміла приколів таких коментарів. Ну Ірина. Ну вибирає сукню. Ну що далі, блін? Яку цінність несе ваш коментар? Чи ви думали, що Ірина має ходити гола і вас вразив факт, що вона вибирає сукню) потім Ірина ще 3 дні буде думати про ваш таємний коментар. Нахєра таке робити?
Согласна , написал под анонимом значит не хочешь что бы тебя узнали , узнали молодец но зачем кричать об этом ? Словно пирожок дадут за смекалку
Тоже бесит