Маргарита и Мастер• Изменено сегодня в 04:45
Бабуся хоче закривати вікна
Забрала бабусю з окупованих в 2014 році.
Деякий час жила з нами, потім я зняла їй квартиру неподалік.
Пізніше ми переїхали в Київ, а бабусі дозволили жити в нашій квартирі.
Чоловік кожні вихідні приїжджає в наше місто по роботі і зупиняється в нашій квартирі.
У бабусі зʼявилася якась «ідея фікс» з вікнами. Їй заважають протяги.
При цьому в квартирі досить тепло 24-25 градусів батареї прямо гарячі.
Доходить до того, що вдирається вночі до нашої кімнати закривати вікна.
Ось тільки посварилися із нею, що з-під дверей тягне.
Поклали ковдру на підлогу. У мене вікно на мікро-провітрювання відкрите. В інших кімнатах все закрито, ну можливо якийсь протяг невеличкий є, але класичного сквозняку не має.
Вдень в решті кімнат не можна відкривати вікна. Одразу демонстративно одягає пальто і шапку.
В побуті справляється, активна. З грошима акуратна, в квартирі більш-менш порядок, ну з поправкою на те, що це літня людина все ж таки.
Мене лякають такі загони із вікнами. Не знаю як бути
Маргарита и Мастер
• сегодня в 08:01
Ответ дляОмлетик
А бабуся ваша, мамі теж вашій оплачує все чоловік?
Бабуся чия це мама? Де її діти?
Так, мої рідні в тяжкій життєвій ситуації через війну і тяжкі обставини по здоровʼю
Непереможна• сегодня в 08:02
Ответ дляМаргарита и Мастер
Що означає «ябіднічачаєт»
Ябіднічаєт вам сусід по парті вашої дитини про те, що вона не вивчила уроки.
Бо сусіда це ніяким боком не стосується.
А тут стосується безпосередньо інтересів чоловіка : «Поговори з бабусею»
А сам не может?
Маргарита и Мастер
• сегодня в 08:06
Ответ дляНепереможна
А сам не может?
Може і каже. І мене просить поговорити.підключитися до цього питання
Омлетик• сегодня в 08:09
Ответ дляМаргарита и Мастер
Мама моя, у мами наслідки раку мозку.
Всі всім оплачують .
Я теж працюю, якщо для вас це здається важливим
Утримувати 2 дорослих , один з котрих літній, а других - тяжкохворий це недешево і непросто
Всі всім оплачують .
Ні, просто мамі вашій було б легше з нею. Розумієте. Хочу зрозуміти, як бабуся лягла на ваші плечі.
В мене в бабусі були пухлини в голові, операція, потім деменція. Частково займалась я, але я була ще дитиною коли була операція. Потім вже її забрали мама і дядя. Її діти . Тому і питаю
Все в мене було сложно, бо я жила з бабусею без батьків. Вв таке на мене випало.
Тому тут без претензій до вас . У кожного своя важка доля
Анонимба• сегодня в 08:15
Ответ дляМаргарита и Мастер
Є обмежувач, вона стукає в двері
Ігноруйте, постукає декілька ночей, а потім перестане
Пушка заряджена• сегодня в 08:21
Ответ дляМаргарита и Мастер
Так, критичні.
Мені критичні мій чоловік, котрий живе на два міста і утримує бабусю, допомагає їй у побуті раз на тиждень, заробляє кошти на комфортне життя для всіх нас, оплачує мамі приватний заклад для людей із фізичними вадами.
В квартирі , де бабуся, він ночує 2 ночі на тиждень. І зранку має бути виспаний і ефективний на роботі.
А надвечір йому ще за кермо на Київ їхати.
Як на мене це не «мєлочі»
Ми дорослі в цьому випадку, ми утримуємо і піклуємося.
Наш комфорт в приорітеті.
Якщо таке кріпке бажання чудити, то нехай спить в пальто і шапці. Це звісно дивно при 25 градусах в кімнаті , але я б не сварилася.
Як на мене це не «мєлочі»
Наш комфорт в приорітеті.
Интересно, в какой шапке будете спать вы в её возрасте.
Зажуженная Жужжа• сегодня в 08:22
Малявка ще та• сегодня в 08:35
Ответ дляМаргарита и Мастер
Я не хочу спати із закритими вікнами.
Вона не хоче з відкритими - ок. Їй ніхто їх не відкриває вночі
Я не хочу із закритими.
Мені важливо, щоб було свіже повітря. Окрім того, я проти щоб в мою кімнату хтось заходив контролювати мій простір, особливо коли я сплю.
Вона так само заходила і до чоловіка. Чоловік теж сварився із нею.
А йому зранку на роботу
Я не хочу із закритими.
А йому зранку на роботу
Объясняете, что окна деревянные давали микропроветриваниеидля нормального циркуляции воздушного потока в вытяжки ванной и кухни. А новые металлопластиковые нужно приоткрывать.
Заходить в чужую комнату ночью запрещено. Собраться втроём и четко объяснить, много раз повторить, в возрасте мозги уже не работают. Предупредить что это ваша квартира и порядки будете устраивать вы.
Это нужно делать, иначе дальше будет хуже и не закрытый газ и прочее
Маргарита и Мастер
• сегодня в 08:35
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Может такая защита поможет? Есть и на двери. Смотрите у китайцев.
Мені тут порадили на підлогу барʼєр. Почну з нього
Бо їй саме по підлозі тягне.
Спробую ущільнювач
Бо їй саме по підлозі тягне.
Спробую ущільнювач
Маргарита и Мастер
• сегодня в 08:36
Ответ дляМалявка ще та
Дякую за підтримку
Малявка ще та• сегодня в 08:36
Ответ дляНа пів ставки
Вы бабушке ничего не докажите. Она боится сквозняков. Купите под дверь уплотнитель, чтобы не дуло из щели. Есть специальные, стоят копейки,
При чем тут уплотнитель? У нее с головой уже проблема началась
Навязчивые состояния, не это, так другое будет.
Так ещё и квартиру завоняет
Маргарита и Мастер
• сегодня в 08:36
Ответ дляПушка заряджена
Можливо в якійсь і буду спати.
Аби дітей не колотити вночі
Маргарита и Мастер
• сегодня в 08:38
Ответ дляОмлетик
У мами деменція внаслідок операції і раку мозку.
Бабуся відносно здорова і піклується про себе сама.
Здатна жити самостійно.
Маргарита и Мастер
• сегодня в 08:39
Ответ дляОмлетик
Дякую за підтримку; не можу сказати, що саме тяжка доля.
Аби я сама була і все це тільки на мої плечі, було б важко. Тут чоловік дуже допомагає
В гости звали?• сегодня в 08:42
Ответ дляМаргарита и Мастер
5 років не дуло, коли з нами жила , а тут почало дути?
Я теж не уявляю, як можна заходити в кімнату дорослих людей і лад наводити.
Вона ж не молодіє, а навпаки. Може, вже якісь зміни (у голові), от і з´явилася фобія відкритих вікон. Лікарю б її показати.
Маргарита и Мастер
• сегодня в 08:48
Ответ дляВ гости звали?
Вона проходить госпіталізацію раз на пів року в інституті кардіології.
Там всі лікарі є. Попрошу консультації невролога.
Розповім цю історію з вікнами.
Діагностували тривожний розлад 2 роки тому. Призначали есциталопрам. Вона мені тоді життя не давала, покращилась після того історія
Приймала якийсь час , потім покинула.
Якісь препарати для покращення розумової діяльності сприймається як глибока особиста образа
Розповім цю історію з вікнами.
Приймала якийсь час , потім покинула.
Маргарита и Мастер
• сегодня в 08:54
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Візьму ще це на озброєння.
Переживаю, що така завіса буде дратувати чоловіка.
Бо квартира маленька, хрущовка.
Місця мало. Саме з такою завісою важко буде розвернутися там
Бо квартира маленька, хрущовка.
ЗаведУющая• сегодня в 09:04
Ответ дляМаргарита и Мастер
Так, критичні.
Як на мене це не «мєлочі»
Наш комфорт в приорітеті.
Як на мене це не «мєлочі»
Наш комфорт в приорітеті.
Ну тогда снимите бабушке отдельную квартиру. По сути она там сейчас хозяйка (вы сами ее сделали), а вы с мужем изредка наезжаете и нарушаете ее покой своими открытыми окнами. Это как 2 хозяйки на одной кухне: вы не договоритесь. Поступайте, как поступили бы с арендаторами: не нравятся - выгоняйте. Но раз совсем выгнать родственницу не можете, отселяйте в другое жилье.
На пів ставки• сегодня в 09:03
Ответ дляМалявка ще та
Так ещё и квартиру завоняет
Ну и как вы это бабушке объясните? Она будет сидеть в шапке и шубе и злиться на внучку. А эти состояния, что вы назвали, к сожалению, не лечатся.
Маргарита и Мастер
• сегодня в 09:09
Ответ дляЗаведУющая
Я писала про це вище.
Це недоцільно.
Одна квартира стоїть, я ще одну зніматиму.
Літній людині важко знайти зйом.
Ще й кіт.
Без кота для неї то трагедія буде. Ми переїхали , ще й кота заберемо
Це недоцільно.
Літній людині важко знайти зйом.
Ще й кіт.
Маргарита и Мастер
• сегодня в 09:07
Ответ дляНа пів ставки
Нехай би і посиділа, тільки в кімнату вночі б не заходила
ЗаведУющая• сегодня в 09:10
Ответ дляМаргарита и Мастер
Я писала про це вище.
Це недоцільно.
Літній людині важко знайти зйом.
Ще й кіт.
Це недоцільно.
Літній людині важко знайти зйом.
Ще й кіт.
Тогда научите мужа быть более терпимым к пожилому человеку, покой которого он нарушает
Маргарита и Мастер
• сегодня в 09:12
Ответ дляЗаведУющая
Чоловік цей «покой» забезпечує.
Бо аби не моя сімʼя (ми з чоловіком) то була б вона із моєю мамою в деменції в окупації
Ms. Доброта• сегодня в 09:21
Я теж за те, щоб щось придумати на двері від сквозняків, накрайняк, коли відкриваєте вікно вночі - постелити щось під двері, закрити щілину. Ну і замок на двері всередині кімнати поставити
Не будь КакСвета• сегодня в 09:32
Ответ дляМаргарита и Мастер
Вона 5 років жила з нами і не було із вікнами приколів.
Ми не живемо разом.
Квартира стоїть пуста.
Якось нелогічно знімати при наявності житла.
І бабусі все знайомо в будинку.
Є подруга в підʼїзді
Ми кота їй залишили, щоб було не сумно.
Все налагоджено
Ну який зйом 🙈
Ми не живемо разом.
Квартира стоїть пуста.
І бабусі все знайомо в будинку.
Є подруга в підʼїзді
Ми кота їй залишили, щоб було не сумно.
Все налагоджено
Ну який зйом 🙈
Это старческие приколы уже, когда приезжаете, то потерпите уже с теми окнами, вы прям на принцип идете против старого человека, ну хочется ей, пусть по ее будет, вам так сложно угодить ей на день-два? Загоны у вас, а не у бабушки, сколько там ей осталось, пусть с этим оконами по ее будет
Не будь КакСвета• сегодня в 09:32
Ответ дляМаргарита и Мастер
Чоловіка шкода.
Дитина наша, то його дитина.
Він дитину свідомо хотів і піклується
А бабуся - моя.
Дитина наша, то його дитина.
Він дитину свідомо хотів і піклується
А бабуся - моя.
Ваш муж сильно страдает с закрытым окном? В окопе не был?
Ответ дляНе будь КакСвета
Удалено администрацией...
ТебеОноНадось• сегодня в 09:41
Ответ дляМаргарита и Мастер
Можливо у неї порушена терморегуляція, відчуває наче протяг по полу.
Я це протяг могла б відчути хіба що якби лягла на підлогу під дверями.
Бабуся спить на високому дивані
Не розумію як вона могла вловити рух повітря
Бабуся спить на високому дивані
Купіть їй теплі домашні бурочки на ноги.