язззззь!!!• 14 июля 2024

ДТЕУ на Кіото

Треба відгуки про цей внз. Дякую
Летала_НаМетле• 14 июля 2024
Я там навчалась, що вас цікавить?
Шкідлива молекула• 14 июля 2024
Однокласниця доньки 1 курс закінчила в цьому році. Їхня спеціальність увесь рік онлайн, діти самі написали заяви на такий формат. Навчання немає фактично. Усі семінари, заліки, екзамени за допомогою гугла. Півгрупи працює і «навчається».
Потребую апгрейду• 14 июля 2024
Я закінчила дуже давно, 2006 року. Всі мої одногрупники, які мали бажання вчитися, дууууже задоволені базою, яку отримали. Я теж після випуску була готовим спеціалістом. Наразі моя одногрупниця отримує другу вищу освіту (вже заочно) і каже, що інші виші навіть не розглядала.
автор язззззь!!! • 15 июля 2024
Ответ дляШкідлива молекула
Дякую
автор язззззь!!! • 15 июля 2024
Ответ дляПотребую апгрейду
Фіфачка• 20 июля 2024
Донька в цьому році закінчила перший курс ’Право’, дуже задоволена.
автор язззззь!!! • 20 июля 2024
Ответ дляФіфачка
Дуже дякую!