Mrs.Sexuality• 14 июля в 16:50
Як на неї (свекруху) вплинути?
Взяла з собою на дачу свекруху. Думаю, вивезу за межі міста, бо сидить цілими днями на 8 поверсі і не виходить. Світла більше не має ніж є, то вона боїться вийти і потім на 8 поверх пішки підніматися.
Я вже сто разів пожаліла за свою співчутливість. На вулиці й так немає чим дихати, а свекруха розвела вогонь в мангалі і сидить підкидає то траву скошену, то обрізані гілки. Прошу по людськи, не робить цього, спека страшна, дихати немає чим ще й дим воняє. Каже, це для того щоб її комарі не кусали. Дала спрей від комарів, все одно пале.
Mrs.Sexuality
• 14 июля в 16:53
Кажу, що сусіди визвуть поліцію, що ми палимо. Сидить сміється 🤦
Mrs.Sexuality
• 14 июля в 17:01
Ответ дляZelenkа
Зараз почне консервацію, ідеально в спеку
В мене немає що тут консервувати 😆.
Mrs.Sexuality
• 14 июля в 17:02
Ответ дляКидстаффовна
Скажіть, що поїде назад у спеку на 8 поверх
Та й так поїде. Добре що хоч тільки на вихідні приїхала. І свариться ж не хочу. Але ж бляха, ну невже сама не розуміє 🤦
Mrs.Sexuality
• 14 июля в 17:03
Ответ дляZelenkа
То дуже добре. Бо мамо б вже триста банок закрила «своє домашнє»🤣
100%
Вона й так розказує, що маємо землю і нічого окрім квітів не має.
Клин_Кляйн• 14 июля в 17:06
Ответ дляMrs.Sexuality
Просто виговоритися треба, бо я вже не витримую.
Та чому ви там не витримуєте?
Вогонь загасили та й на тому все.
Mrs.Sexuality
• 14 июля в 17:06
Ответ дляКлин_Кляйн
Та чому ви там не витримуєте?
Вогонь загасили та й на тому все.
Вчора загасила, вона вигребла все. І по новій
TANYA 0 0 0 0• 14 июля в 17:12
Ответ дляMrs.Sexuality
То відійдіть дальше від вогню, вона так можливо заспокоюється, ми були на природі я також сиділа дві години виникала на вогонь. Чи у вас ділянка 2×2 і не має куди подітися
Mrs.Sexuality
• 14 июля в 17:16
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Мангал стоїть в тому місці де тінь, і поруч з ним в гойдалка з альтанкою, де можна посидіть в тіньочку. На сонці зараз неможливо знаходиться.
TANYA 0 0 0 0• 14 июля в 17:19
Ответ дляMrs.Sexuality
То що ви паритесь, ну попалить трошки сміття в спеку, буде голова боліти , тиск, більше не поїде на дачу.
Mrs.Sexuality
• 14 июля в 17:21
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
😆 у мене так, болить голова, і більше на дачу я з нею не поїду.
А тиск і голова в свекрухи тільки в Києві болить. На дачі прям зцілення чудодійне в неї.
TANYA 0 0 0 0• 14 июля в 17:22
Ответ дляMrs.Sexuality
Залишіть її там
Mrs.Sexuality
• 14 июля в 17:22
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Залишіть її там
Е ні.....
Поїде вона до себе додому.
TANYA 0 0 0 0• 14 июля в 17:23
Ответ дляMrs.Sexuality
Е ні.....
Поїде вона до себе додому.
Ще все спалить ))))
Mrs.Sexuality
• 14 июля в 17:29
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Ще все спалить ))))
Та ото ж. Ми коли ще свекор був живий, вивозили їх на літо, щоб в спеці не сидіть. То мали клопоту. Пиляли, корчували шось без нас. Ми цю лавочку прикрили. Купили їм кондиціонер додому. А вже рік як свекра не стало. То хотілося б і уваги приділити, та й зараз з вимкненнями світла не насидишся в приємній прохолоді.
Та все не сталося як гадалося))
TANYA 0 0 0 0• 14 июля в 17:31
Ответ дляMrs.Sexuality
Та все не сталося як гадалося))
Вона хоче щось робити, просто так сидіти відпочивати не може, можливо придумати якесь їй заняття на дачі.
Клин_Кляйн• 14 июля в 17:33
Ответ дляШеллар
На мій характер - вилила відро води на багаття і сказала, що повторювати буду стільки разів поки не дійде, що палити сміття заборонено.
Удалено администрацией...
Mrs.Sexuality
• 14 июля в 17:36
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Окрім смажити шашлики і відпочивати на моїй дачі немає що робити. Я до цього довго йшла))
TANYA 0 0 0 0• 14 июля в 17:38
Ответ дляMrs.Sexuality
Просто у всіх різне розуміння для чого та дача треба, свекруха, мабуть, думає якщо є дача, то треба щось робити. Для вас щоб відпочити.
Mrs.Sexuality
• 14 июля в 17:44
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Все це зрозуміло. Я все життя кажу, що в нас дача для відпочинку. Максимум покосити траву, але й то не моя справа. Бо чоловік косе, потім його для компосту сушить і там вже своїх черв´яків для риболовлі розводить.
Це ж не новина для неї, бо ми вже більше 20 років одружені.
TANYA 0 0 0 0• 14 июля в 17:46
Ответ дляMrs.Sexuality
Мій все хоче тих черв´яків розводити.
Щаслива Я• 14 июля в 17:48
Ответ дляMrs.Sexuality
Снова загасите . И так каждый раз : развела - загасили , развела - загасили . Пока не дойдет .
Mrs.Sexuality
• 14 июля в 17:49
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Мій все хоче тих черв´яків розводити.
Я після того як раз пішла з ним їх купувати трохи охр@нєла від ціни на них. Тепер красота, що не потрібно чекати поки чоловік їх купе. Бо як піде в той магазин, наче я з дітьми на шопінгу в ТРЦ за часом не слідкує 😆
Mrs.Sexuality
• 14 июля в 17:50
Ответ дляЩаслива Я
Загасила та й сижу, щоб не палила. І тут на форумі зависаю.