Королева Сарказма• 14 июля 2024

Размер эмбриона

Какой у вас был размер эмбриона на 5-6 неделе беременности?
Переживаю, что очень маленький, для своего срока
Парова машина• 14 июля 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
Ще б перший скринінг пережити
Якщо не секрет скільки вам років?
Киця-бриця• 14 июля 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
Ще б перший скринінг пережити
Розкажіть лікарю про вашу тривожність, хай випише магній може. Бо ви до 9 місяців нашкодите собі і дитині.
автор Королева Сарказма • 14 июля 2024
Ответ дляПарова машина
Якщо не секрет скільки вам років?
автор Королева Сарказма • 14 июля 2024
Ответ дляКиця-бриця
Виписали, вже пʼю
Парова машина• 14 июля 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
Ви молода. Все буде нормально. Не накручуйте себе.
Киця-бриця• 14 июля 2024
Ответ дляПарова машина
Якщо не секрет скільки вам років?
Це не від віку. Молоді спокійніше і розумніше до цього ставляться порою , ніж жінки після 35.
Парова машина• 14 июля 2024
Ответ дляКиця-бриця
Автору 26
Ангелок з ріжками• 14 июля 2024
Ответ дляКиця-бриця
Ой, помню тему, барышня пошла на УЗИ в 5 недель и переживала, что не слышно сердцебиения, хотя знала, что его на этом сроке ещё не должно быть
Киця-бриця• 14 июля 2024
Ответ дляПарова машина
Автору 26
Побачила)) Просто колотитися отак всю вагітність це жесть. Я насолоджувалася вагітністю. У автора проблеми, які сама малює.
Скляна миша• 14 июля 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
Ще б перший скринінг пережити
Вже страшно за вашу дитину, ви занадто тривожна. Вона ж не зможе від вас втік и до 18 років. Припиніть накручувати себе, ви не зміните нічого в цій ситуації. Який сенс морочити голову собі так і нерви, якщо до отримання результатів ви нічого не зможете вдіяти/контролювати.
Скляна миша• 14 июля 2024
Ответ дляКиця-бриця
Як бачите, не в цьому випадку
КартаБезКомиссий• 14 июля 2024
Автор, робила в 6 тиж та 5дн. Плідне яйце 37,0мм, ктр ембріону 7,6мм, вже було ритмічне серцебиття, жовточний мішок d 3мм
Lux Aeterna• 14 июля 2024
У меня ставили отставание 5-6 дней в 6, 8, 10 недель
На 13 неделе 1 скрининг узи все догнал по росту
Lux Aeterna• 14 июля 2024
В 6 недель сердце не услышали, уточняю
VanilkA_• 14 июля 2024
Скільки часу планували вагітність?) 🤰🏼
автор Королева Сарказма • 14 июля 2024
Ответ дляVanilkA_
Скільки часу планували вагітність?) 🤰🏼
Пів року)
Божа кульбабка• 15 июля 2024
Я не помню сколько именно, но размер 2 дочки с самого начала (я тоже УЗИ делала в 5 недель для подтверждения маточной беременности) был по нижней границе нормы; и так весь срок. В итоге и родилась она самая миниатюрная.
Если переживаете, сделайте еще одно УЗИ через неделю; убедитесь, что эмбрионален растет и успокоитесь.
VanilkA_• 15 июля 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
Пів року)
Чудово))
Хай у вас все пройде добре 🙏🏻

Я зараз також на стадії планування, дуже хочу…🤰🏼🌸
автор Королева Сарказма • 15 июля 2024
Ответ дляVanilkA_
Чудово))
Хай у вас все пройде добре 🙏🏻

Дякую 🥰 але все одно, як не одне, то інше
Дуже велика тривожність
Сьогодні ось наприклад симптоми вагітності пропали… ні нудоти, нічого…

І вам бажаю скоріше, щоб все вийшло 🙏🏻
VanilkA_• 15 июля 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
Дуже велика тривожність

І вам бажаю скоріше, щоб все вийшло 🙏🏻
Нудота не має супроводжувати вас постійно)) 🤗

Ви читаєте якусь літературу для вагітних )?
автор Королева Сарказма • 15 июля 2024
Ответ дляVanilkA_

Ще ні🥺
Буду щось шукати)
VanilkA_• 15 июля 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
Ще ні🥺
Буду щось шукати)
Можу порадити ось цю)) Мені її порадили на тут на форумі, і я не жалкую що купила її. Саме те, що потрібно жінці в період вагітності або планування її 🫂🌸
автор Королева Сарказма • 15 июля 2024
Ответ дляVanilkA_
Клас, дякую ❤️🙏🏻
Снегопадка• 16 июля 2024
В мене по акушерському терміну в 5 тижнів 2 дні плідне яйце було 5.2мм, ембріон не видно було. Але вагітність завмерла в 6-7 тижнів. Я пішла в 9 тижнів, а там плідне яйце 25мм та ембріон 6.7мм(( без серцебиття. Наступну вагітність я вже не робила узд до 10тижня. Третя вагітність теж пішла в 5тижнів 2дні і плідне яйце було 4.6мм. Але я зробила переривання, зараз дуже шкодую. Але тоді я ще годувала груддю, першій дитині навіть двох років не було, я спала від сили 3-5годин на добу, коли тягала візочок по сходам і ліфтам, то трохи була як мазня. І я вся на нервах, роздратована, не захотіла мучити нв себе, ні майбутню дитину.
автор Королева Сарказма • 16 июля 2024
Ответ дляСнегопадка
А які у вас симптоми завмерлої були?
Снегопадка• 16 июля 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
А які у вас симптоми завмерлої були?
Груди зменшились і все. Але це перша вагітність і я не надала цьому значення. На узд ошелешили.