Баба на горошині• 14 июля 2024
Останні слова хухла перед смертю
Щойно син розсмішив мене на кухні займаюся консервуванням, він заходе та й каже:
Мамо, знаєш якими будуть останні слова хухла?
Ну?
’И ты, Медведев ...’.
))))))))
Як ото кажуть - вустами дітлахів мовить істина.
Ну?
’И ты, Медведев ...’.
))))))))
Карапулька• 14 июля 2024
Ответ дляЦветочница
Просто не о чем как-то вообще. И консервации, и сын, и недошутка, и авторша,которая всех неугодных кацапами называет
Так реакция народа мягко говоря странная , так все за пуйла обиделись?
рукиЖимолости• 14 июля 2024
Ответ дляБаба на горошині
Якщо усе дійсно так, то зазвичай мовчать просто, а не брудом ллють як ти.
Автор, ви перегнули палку своїм великим постом. Зовсім не смішно. Тільки гидко.
Баба на горошині
• 14 июля 2024
Ответ дляНаливайКа
Вы написали на русском, значит, вы кацап по мнению автора. Вам нравится такое определение?
А усі кацапо-єзичні і є кацапами та кацапками за національністю. Це істина яка в Україні мільйонам дурнів та дуреп - досі невідома.
Цветочница• 14 июля 2024
Ответ дляКарапулька
Ні,просто тема дивна. Кому цікаво як чужа дитина шуткує? Ну,намагається. І згадки про пуйла це знову навертає спогади про війну,навіщо зайвий раз про це говорити?
Залатавая• 14 июля 2024
Ответ дляЦветочница
Ще й тикає...ви взагалі який висновок взагалі про мене зробили, про те, за кого я голосувала..? Ви створили тему з метою розвести срач, ще й заодно образили всіх українців загалом. Вам лише написали,що жарти вашого синка так собі, і ви одразу взбісились
Каких украинцев обидели? Тех, которые дружно ставят ржачные смайлики под шуткой о хохлах? Ну так эти люди вряд ли украинцы.
Цветочница• 14 июля 2024
Ответ дляЗалатавая
Я потік свідомості авторші взагалі не зрозуміла
Плигає з однієї теми на іншу. Ще й ображає. Анонімний бан їй світить
Баба на горошині
• 14 июля 2024
Ответ дляЦветочница
Пфф, ану почитайте інші теми та їх тематику у стрічці.
Моя Вам лайтовою покажеться.
Карапулька• 14 июля 2024
Ответ дляЦветочница
Ну не знаю , шутка весьма приличная , не про попы писи и т д , Можно сказать много оттенков в ней есть , только представить медведева в роли палача путина уже подымает настроение
Коли мовчу- приємна жінка• 14 июля 2024
Ответ дляКарапулька
Аж дивно, скільки тут виявилось латентних хуйлопочітатєльніц
Баба на горошині
• 14 июля 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Во-во. Ракети та розбитий бетон досі мізки не виправили і схоже вже й не виправлять.
Цветочница• 14 июля 2024
Ответ дляБаба на горошині
Моя Вам лайтовою покажеться.
Читаю давно цей форум. Іноді проскакують такі дурнуваті темки як ваша
Залатавая• 14 июля 2024
Ответ дляЦветочница
Что вы делаете в теме, которая вам не интересна и травмирует? Почему вам так грустно от смерти пуйла даже не спрашиваю.
Репетиторша• 14 июля 2024
Знаете вот этот вот момент, когда мамочки ангелочков рассказывают приколы о том, как пошутила ее диточка, и ты вынужден посмеяться с полнейшего бреда и абсолютно не натурально, но задействовав все ресурсы своего организма, чтобы не выглядеть бессердечным монстром?))
Тантрический кекс• 14 июля 2024
Ответ дляНаливайКа
Не вижу, чтоб автор такое писала, я вижу, что у нее защитная реакция началась на насмешки, сарказм, хамство
Баба на горошині
• 14 июля 2024
Ответ дляЦветочница
ПОВТОРЮЮ, після 19 року, і навіть після 2010-го обраного дебільного зека - не таким як ви інших дурнуватими називати.
Цветочница• 14 июля 2024
Ответ дляЗалатавая
Мені пофіг на пуйла, сам жартик і тема недолугі
І не мені одній так здається. Якби було дійсно щось смішне, а тут таке часто, то ніхто б фейспалми не ліпив
Цветочница• 14 июля 2024
Ответ дляРепетиторша
Це якраз той момент,он уже дружно застала всіх,кому не сподобався жарт, і швиденько переключила стрілки,називаючи людей кацапами
Баба на горошині
• 14 июля 2024
Ответ дляРепетиторша
це ти про концерти Зеленого Вечірнього 95-го квк-шного Кварталу?
Цветочница• 14 июля 2024
Ответ дляТантрический кекс
Ответное хамство и флуд? Сама тема-провокация
Залатавая• 14 июля 2024
Ответ дляЦветочница
Ну так всем любителем пуйла и тем, которым пофиг на агрессию раши, и ’здається’. Остальные посыл темы поняли.
Цветочница• 14 июля 2024
Ответ дляБаба на горошині
А ви така розумна за кого голосували? І як я це яка? Я не голосувала за зелю і яника. Нащо тему змінюєте? Звідки взагалі висновки про мене?
Цветочница• 14 июля 2024
Ответ дляБаба на горошині
Про твою корзиночку
Репетиторша• 14 июля 2024
Ответ дляБаба на горошині
Нет, про то, что вам пора перестать консервировать, потому что вашего сыночку от стерелизации банок поплавило)))
Коли мовчу- приємна жінка• 14 июля 2024
Ответ дляРепетиторша
А в чому ви побачили ’брєд’?
Сколько_мне_лет?• 14 июля 2024
Ответ дляЗастряла
Удалено администрацией...
О,то ви вже пенсіонерка.Як, цікаво на форумі,краще ніж з бабцями під під´їздом🤣🤣🤣
Баба на горошині
• 14 июля 2024
Ответ дляЦветочница
А я розмовляю суржиком. І що? Суті не змінює. Слова ’заходе’ в українській мові теж немає.
Так сурж це тимчасово-вимушене відхилення від якого треба позбуватися, а не навпаки індульгуюче до нього прагнути. Сурж це не крутий понт, а скоріш ганьблива хиба, знущання над нормальною мовою.
Цветочница• 14 июля 2024
Ответ дляБаба на горошині
Ну це вже не вам розказувати. Ви українців і так попустили тут нормально. Попаяло вас від цих всіх закруток ..
Снідаю авокадо• 14 июля 2024
Ответ дляБаба на горошині
маячня або нісенітниця.
’брьед’ у каців на кац-ії.
Хрінь! І ваша тема висмоктана з пальця,і намагання виставити українців якимись недолугими, нібито комусь ця тупість має бути смішною. Особливо в світлі останніх подій
жартує вона блін. Так влаштує, такою мовою доходить?