Хочу наколоти губи• 14 июля 2024
Оренда авто в Барселоні
Привіт всім!
Хто володіє свіжою, бажано, інформацію, поділиться досвідом, будь ласка
Де краще взяти авто в оренду, можливо відразу компанію по оренді, на що звертати увагу при оренді? Де краще брати відправку в аеропорту по прильоту чи в місті?
Як там взагалі дороги, рух, парковки?
Плануємо рухатись до готелю й назад, отель від Барселони 80-100 км розглядаю, тож орієнтовно на 6-7 днів
Як там взагалі дороги, рух, парковки?
Хочу наколоти губи
• 14 июля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
А ви щодня будете їздити в Барселону з того місця?
Розраховую замість трансферу доїхати в готель і назад в аеропорт + кудись поїздити під час відпочинку
Кудлата хмаринка• 14 июля 2024
Заказывать лучше через интернет, дешевле будет. И конечно лучше аеропорт-аеропорт
Хочу наколоти губи
• 14 июля 2024
Ответ дляКудлата хмаринка
Дякую, не дасте рекомендацію, де саме краще замовляти, на якому сайті?
Кудлата хмаринка• 14 июля 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
посмотрите через букинг, промониторьте местные сайты
Love_Love_Love_• 14 июля 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
Тоді з аеропорту краще. Маю класний додаток, але не знаю чи він в Європі працює, зараз гляну
Love_Love_Love_• 14 июля 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
На букінг є оренда авто
Гірчинка• 14 июля 2024
Вы ж на море едете, зачем вам машина на весь период. Мы брали на день два по необходимости
Заліковий троль• 14 июля 2024
Брать аэропорт аэропорт. И да в Барсе с парковкой может быть ж... Советую сразу присмотреть платные. Они часто в домах посмотрите на стритвью как выглядят въезды, будьте готовы что парковки в домах ооооочень узкие. В Барселоне с нас потребовали наличие каредитки с именем у нас у мужа именной небыло а я не брала права. В общем деньги вернули с трудом. У знакомых машину не дали они опаздали тк рейс опаздал и они не вложились во время указаное у брони машины.