осень харашо• 14 июля 2024

Тепер і я стану меркантильною. Серце і душа розбиті, розрадьте, дуже важко

Мені 25, почала стосунки з чоловіком, який старше на 10 років.
До цього говорив, що зустрічався 3 роки з 20-річною, яка його кинула, бо він бідний .
Я на це не звертала уваги, він носив мене на руках, така любов зав´язалась, шоб ви знали.
Час від часу порівнював мене з колишньою і казав яка я хороша на фоні неї, кохаю його просто так. І це дійсно правда. Підтримувала, завжди була опорою.
Розбагатів, дохід піднявся, хоча і до того він не був бідний. І що сталось? Баам, він повертається до колишньої, яка його кинула через бідність.
Відчуваю себе дурою , мовчу вже про те, що мені плюнули в душу і витерли ноги
Те, що він лайно - розумію, але так неприємно, якби ви знали. Ми були в стосунках 4 роки, він робив пропозицію.
І тут вчора я приходжу - речі зібрані, "йду до Лєри".
Аноним НаВсеГда• 14 июля 2024
Автор лучше так, чем у меня , поженились, очень хотел дочку , беременею через три месяца , а он говорит ухожу, надоело все, вспомнил что бывшую любит

Будьте так ласкаві• 14 июля 2024
Ответ дляБабо-лебідка
Так это надо слушать бывших а не его. Ну кто скажет я такой вот козел… конечно белые и пушистые по рассказах.
Где их искать? И захотят ли они общаться с новой женщиной своего бывшего?
Бабо-лебідка• 14 июля 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
О боже, вы серьезно?
Будьте так ласкаві• 14 июля 2024
Ответ дляБабо-лебідка
О боже, вы серьезно?
Да
Скоро_вчера• 14 июля 2024
Ответ дляМама Чели
Жена познается в бедности, а муж - в богатстве)
💯 правда
Мужики как только деньги появляются или должность - часто бегут жену менять
ЛижТолько• 14 июля 2024
Ответ дляосень харашо
Максим
ні в чому собі не відмовляйте!
о, в мене максим майже так же зробив. Де Ви,в якому місті? може ми про одного і того ж
ЛижТолько• 14 июля 2024
Ответ дляLolly1101
Майксим huiсосим
Все пошла делать
А вам желаю хорошего доброго и щедрого мужчину, который будет с вами не потому что вы удобная, а потому что вы любимая!!!🌹🌹🌹
мне еще нра: сдох максим, ну и уй с ним.

’моему’ тож сделайте плиз.
Ну ниче се• 14 июля 2024
По моему опыту - если мужчина часто вспоминает о бывшей в негативном контексте, ой какая фиговая она была, это значит, что ему еще болит и забыть её не может, сам себе внушает, что она плохая и не нужна ему.
Булку Дай• 14 июля 2024
Нащо ви взагалі почали зустрічатись зі старпером? Батька в дитинстві не хватало? Найдіть собі ровесника, а про цього забудьте

Savanna2009• 14 июля 2024
Мені одній здається що людина пішла закривати свій не закритий гештальт. Людину кинули через відсутність коштів - він їх заробив і поніс в клювіку щоб його прийняли... ну то це не про любов, а хворобливе его