Не прохожу мимо• 14 июля 2024
Чи заздрили вам так...?
А у вас таке було, що вам підкладали "свиню" через заздрощі, зраджували подруги? Пробачали?
Перемелица• 14 июля 2024
Нащо пробачати чи не пробачати? Нащо ці зайві емоції?
Достатньо просто перестати спілкуватися з тими, кому не довіряєте.
Амелі на мілені• 14 июля 2024
Було, не пробачила, одразу розірвала будь-які стосунки, бо то не подруга якщо спеціально тобі пакостить.
младокошкина• 14 июля 2024
одна подруга оказалась сучкой завистливой, нет, я не прощаю никого, кто мне какает по жизни☝️
Не прохожу мимо
• 14 июля 2024
Ответ длямладокошкина
А в ответ какали?) Или так отпускали?
Невісточка ж• 14 июля 2024
Було, поки в мене щось гірше ніж у неї - ок, а як пішло у справах краще, і десь легше, і позитивніше - викатили не існуючі претензії по вигаданому приводу, одразу розірвала стосунки і сказала, що дружбі кінець. Дружили більше 15 років сім´ями.
младокошкина• 14 июля 2024
Ответ дляНе прохожу мимо
А в ответ какали?) Или так отпускали?
нет, я не подлый человек, высказала один раз и забыла о ее существовании)
Не прохожу мимо
• 14 июля 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
Было.не прощала и не мстила,они просто умерли для меня
Как хорощо что вы их похоронили, а вот у меня постлянно воскресают, просто не знаю что и делать
Не прохожу мимо
• 15 июля 2024
Ответ длямладокошкина
Ой как не скучно вы живете, прям высказала один раз) ну как так только один раз))
Перекус беру завжди• 15 июля 2024
Ответ дляНе прохожу мимо
Их не существует.точка.с мосента предательства то чужие люди