Чеширская кошечка• 14 июля 2024

Як можна викрасти дитину в пологовому будинку??

Я от почитала новини і не розумію як таке може бути.
Ну це ж не пиріжок на базарі і не цукерка в магазині.
Хто може це зробити? Я в шоці.
Хіба в пологовому будинку є хтось інший крім жінок і чоловіків та працівників, лікарів, хто міг би це зробити?
Ковбой Хагис• 14 июля 2024
Ну так в тої матері це вже п´ята чи шоста дитина.
Дивно, що саме її вкрали, так?

Оце так цабе• 14 июля 2024
Ответ дляСижуревувшоке
Не всегда мама рядом. Даже элементарно может уйти в душ
Може якщо спільний душ хіба що. А якщо окремі палати, то душ в палаті.
Навіть на флюшку коли треба сходити було, то деякі дівчата, хто сам лежав, віддавали дітей медсестрі.

Але це певно від пологового та персоналу дуже залежить.
Сегодня сержусь• 14 июля 2024
Ответ дляНаивная Хо
На виході завжди є хтось. Або відділення закрите на ключ і відкриває дежурна медсестра по дзвінку на дверях.
В 2 пологовому таке лише вночі. І то через приймальне відділення тоді можна вийти.
А вдень, особливо під час виписки дітей, то спокійно щ ліфта в хол і на вихід. Ніхто нічого не питав
Сижуревувшоке• 14 июля 2024
Ответ дляЧеширская кошечка
А навіщо іншим жінкам чужа дитина якщо у них є свої??
Вы представьте сколько в мире воруют детей , сколько на органы , в рабство..
3@йk@• 14 июля 2024
Я що сталося?
Викрали дитину?
Сегодня сержусь• 14 июля 2024
Ответ дляКовбой Хагис
Дивно, що саме її вкрали, так?
Або співпадіння або дійсно медперсонал, що знав, що це 5-тп дитина.
Бо логіка- у неї (жінки) вже є діти, тому сильно страждати не буде
Ковбой Хагис• 14 июля 2024
Ответ дляСегодня сержусь
Або нелегальний сурогат. Офіційно вона ж не може подарувати.

Сегодня сержусь• 14 июля 2024
Ответ дляОце так цабе

В другому пологовому в Києві:
На дві платні палати був один душ і туалет, які знаходились в спільному коридорчику.
Тобто з загального коридору двері в цей коридорчику, потім зліва душ, в справа туалет, а прямо дві двері в дві платні палати.
І ти з душа не побачиш і не почуєш, якщо хтось зайде в палату.
Медсестри ж на коридорі не має. Знайти нереально.
Персоналу не вистачає.
Стетоскопуло• 14 июля 2024
Ответ дляОце так цабе
Зважаючи на те, що якоїсь особливої охорони немає, то певно винести можна. А от як вкрасти з палати, де мама завжди поруч, не уявляю.
Мама може пів години сидіти в туалеті, намагаючись покакати, вперше після пологів
Найщасливіша• 14 июля 2024
Фух, блин, прочитала название темы и подумала,что вы тоже лайфхаки спрашиваете, как в теме ниже....
Кринжова баба• 14 июля 2024
Ответ дляЛюблю Украину
Разве сейчас дети не с матерями в одной палате находятся?
Старшей 22 года: сразу была со мной в палате
Была уверена, что так уже давно и везде
Сегодня сержусь• 14 июля 2024
Ответ для3@йk@
Я що сталося?
Викрали дитину?
Так, вкрали дитя.
Тепер перевіряють всі машини на виїзді, всі автобуси і поїзди.
Тільки вони всі сумки ж не перевірять.
А дитя скоріш за все в самому місті ще! Як вони все місто перевірять - ніяк....
Ковбой Хагис• 14 июля 2024
Ответ дляСегодня сержусь
В другому пологовому в Києві:
Персоналу не вистачає.
А тепер уявіть яка ситуація в безкоштовних палатах райцентру.
Сегодня сержусь• 14 июля 2024
Ответ дляСтетоскопуло
Це точно...
Найщасливіша• 14 июля 2024
Ответ дляСтетоскопуло
Во! У меня в такой ситуации украли из палаты кошелек,когда я лежала на сохранении.... Выходной,я в палате была одна, туалет в конце коридора.
На входе на этаж сидела медсестра на вахте....
Кринжова баба• 14 июля 2024
Ответ дляСегодня сержусь
Так мама повинна і в туалет вийти і в душ...
Я просила соседку посмотреть.
Прямо в кювезе завозила в ее комнату.и шла по своим делам
Люблю Украину• 14 июля 2024
Ответ дляКринжова баба
Была уверена, что так уже давно и везде
Я когда рожала в 96 году детей приносили только на кормление.
Сегодня сержусь• 14 июля 2024
Ответ дляКовбой Хагис
З безкоштовної палати вкрасти важче!
Бо там по 3-6 жінок з дітьми. Постійно хтось є!
Ковбой Хагис• 14 июля 2024
Ответ дляСегодня сержусь
Так, вкрали дитя.
Тільки вони всі сумки ж не перевірять.
Чому думаєте в Києві? Перехват зразу оголосили. Я думаю не тільки на виїзді з Кременчука,але і на інших блокпостах перевірять.

Сегодня сержусь• 14 июля 2024
Ответ дляКовбой Хагис
Упс, не так написала. Мала на увазі, що дитя досі в місті в Кременчуці. Вони ж по квартирам не будуть ходити.... Місто велике...
Чудовий каламбур• 14 июля 2024
Кому они вообще нужны?
Зажуженная Жужжа• 14 июля 2024
В Луцьких пологових де я була- це майже не реально. Тай камери спостереження на кожному будинку майже
Ковбой Хагис• 14 июля 2024
Ответ дляСегодня сержусь
В Кременчуці купа камер, декілька років тому встановили за програмою ’ Безпечне місто’. Онлайн їх зараз дивитися не можна, по зрозумілим причинам. Але доступ же мабуть в поліції є. Може щось знайдуть.
Сплюшка• 14 июля 2024
Ответ дляСегодня сержусь
Почему думаете, что ребёнка украли? Первое подозрение всегда на мать. Она могла убить и спрятать. Это слова работника полиции, с 20-летним опытом.
Біток чи ефір?• 14 июля 2024
Ви про Кременчук? Я колись там всю реанімацію пройшла,шукала лабораторію, ніхто мене не зупинив,аж на виході спитали чому я у вуличному одязі.
Ковбой Хагис• 14 июля 2024
Ответ дляСплюшка
Мені вище за подібне мордуруку наліпили вже. Але так, статистика нажаль саме така. Переважно причетні рідні.
Україна понад усе!• 14 июля 2024
Ответ дляКовбой Хагис
Чому вже після виписки не можна подарувати дитину?
Сегодня сержусь• 14 июля 2024
Ответ дляКовбой Хагис
Це не допоможе.
Бо всі сумки не відслідкують.
Допоможе тільки якщо хтось повідомить про маля, яке не доглядають педіатри.
Але в Кременчуці купа приватних будинків....
ХвилювАллочка• 14 июля 2024
Ответ дляУкраїна понад усе!
Бо вже буде свідоцтво про народження
Сегодня сержусь• 14 июля 2024
Ответ дляСплюшка
Знаходячись в цей момент в пологовому?
Куди б вона в пологовому сховала?
Ви певно подумали, що з дому вкрали.
Але вкрали з пологового!!!!!!