Подвійна веселка• 14 июля 2024
Я в шоці, навіяно темою про світло і негатив
Дивлюсь так багато людей підтримують ці відключення ! Наче навіть радіють що їх відключають , не розумію тут що багатьом в кайф що вони без світла ?? Немає слів
Анонім Перший• 14 июля 2024
Ответ дляБрюльтик
Україна завжди продавала електроенергію і продовжує продавати, ми маємо забовʼязання перед заходом. Ми ж маємо чимось розраховуватися за транші, озброєння, ф16 тощо. Наших громадян біженців треба годувати там за кордоном. От і сидимо без світла.
ничего бредовей не читала, особенно про беженцев.
Шалена красуня• 14 июля 2024
Ответ дляБрюльтик
Вони не винні,просто вони потребують тих грошей і їх звідкись треба взяти. Як ви думаєте, звідки ці гроші, на приклад, в бюджеті Німеччини?
І ця людина пафосно так Спробую вам пояснити :))
Репетиторша• 14 июля 2024
Ответ дляРоздратована шкіра
Вы ждали пока админы уснут, чтоб срач развести?
Может не будем забывать, кто нам разбил энергосистему ракетами на 2 с лишним года?
А хто цю енергосистему мав захистити і взяв на це купу грошей від партнерів і з держбюджету?
Анонім Перший• 14 июля 2024
Ответ дляБрюльтик
На кого это рассчитано? Вы людей уже совсем за идиотов держите?
жінка незаміжня• 15 июля 2024
Ответ дляРоздратована шкіра
Сама думка про це має осяювати наше життя-буття! І робота зробиться, і ліфти працюватимуть, і кондиціонери!
Шалена красуня• 15 июля 2024
Ответ дляМиззери
Чем? Абсурдом ? Я никаких выплат не получаю так что даже по бредовой логике к отключению света никакого отношения не имею
Навпаки- навіть допомагаєте
Виключили світло вдома коли поїхали :)
ЖаннаНеАгузарова• 15 июля 2024
Ответ дляКокошинЭль
Ми споживаємо близько 500 кВт на місяць, сусід споживає близько 2500 кВт на місяць. А тут так впевнено пишуть про 210 кВт
такі люди цікаві...
Тут в темах про электроэнергию сообщали, что на трешку с кондиционером, стиралкой, электрическим чайником и всем прочим тратят до 150 кВ в месяц))) а когда я говорила, что такой же набор, без электрического чайника, но с осушителем воздуха тянет 300кВ на однушку меня обвиняли в лжи
Пампушечка• 15 июля 2024
Альо, горда собою 73%, а чого ви чекали від зелених? Поваги? Чого б це раптом вам повага? Пацики заїхали у владу на конкретній ссянині в очі, а ви їх, бач, про повагу питаєте. ’Я вам нічєго нє должен’ - вам прямо тоді сказали, так шо норм.
Анонім Перший• 15 июля 2024
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
У меня бойлер, посудомойка (настольная), стиралка, кондер, очиститель воздуха постоянно в работе(когда есть свет) в среднем 400 квт в месяц. Зимой меньше, т.к кондей не работает.
ФФФФристайла• 15 июля 2024
Ответ дляГубки-уточкой
фото
А підприємства, вулиці, лікарні, садочки…
АЕС тільки квартири світлом забезпечує??
Хто таку єрунду пише
Люблю_смаколики• 15 июля 2024
Ответ дляБез комплексів
Радіють лише ті, кого не відключають. Це я по своєму оточенню бачу
Вообще не согласна. Меня не отключали ни разу. Но я в таких темах про свет и жару либо вообще не пишу, либо сочувствую. Чего мне радоваться ? Из той же оперы, что я не пишу про подюбников и пусть чужие мужья идут на фронт, хотя могла бы, ведь мой на фронт не пойдет, у него бронь. Это называется эмпатия. А почему люди «радуются» отключениям. Видимо это защитная психологическая реакция чтоб не упасть в депрессию. Не радуются, а пытаются как-то жить
Подвійна веселка
• 15 июля 2024
Ответ дляПампушечка
А Порох Ваш доречі ще більше сміття ніж Зеля. порох це найгірший президент з усіх хто у нас був
60 метрів сметани• 15 июля 2024
Ответ дляМалинка
совершенно верно. я могу только тут под анономом сказать, что у нас не выключают, и то..лучше промолчать, как и в кругу коллег. киваю и поддакиваю в этой наболевшей теме, все.
Нас теж не вимикали , декілька будинків на на лінії інфраструктури, останніх півтора тижня вимикають, добрі сусіди добилися , це жах , в нашому будинку немає нічого коли немає світла , єдине що ,як то кажуть карма накрила зразу і тих ,,добрих ’ сусідів ,коли у наших будинках немає світла у них немає води , коли є світло у них ,і навпаки .....і тепер ми рівні сидимо і без світла всі і без води теж разом ,справедливо
ПушАпница• 15 июля 2024
Ответ дляКнягиня пітьми
После 20 как раз самое пекло, то что сейчас цветочки
Можно ссылку на ресурс, пожалуйста? Что там обещают конкретно по температуре? Я прошерстила все возможные метеорологические сайты, прогнозы, естественно, слегка отличаются, но общий тренд одинаков. Тепмература через 4-5 дней должна идти на спад.
Санька-4b93• 15 июля 2024
Ответ дляПодвійна веселка
А хто найкращий? Кучма или Янык?
Пампушечка• 15 июля 2024
Ответ дляПодвійна веселка
Ахаха. Так порох і не президент. Вибрали ’нового маладова кльового’ (такого як самі), то й радуйтесь. Чого не раді? Чого ручки заламуєм - ’влада знущається’?
Ответ дляЛюблю_смаколики
Тоже очень сопереживаю , блэкаут позапрошлой зимой ощутили на себе, это ужасно
Власть должна сделать все что бы максимально облегчить людям жизнь в ужасных условиях войны с не наоборот
Срочнокпсихологу• 15 июля 2024
Ответ дляБрюльтик
И кормилицу еще свою подготовьте. Будете по зобов»язанням рассчитываться
Пописанная парта• 15 июля 2024
Ответ дляГубки-уточкой
фото
210кВт, это далеко не среднее потребление одной квартиры это раз, а два, доля потребления населения, в общем потребности до 30%, остальное промышленность, транспорт, коммунальная сфера
Мию чакри щоденно• 15 июля 2024
Ответ дляБез комплексів
И скумбрия готова два/три года без света сидеть..... Только образно
Поліцейський патруль• 15 июля 2024
Ответ дляКокошинЭль
такі люди цікаві...
Божечки, наконец человек с реальными цифрами)) у нас тоже около 500, а я читаю советчицу и эти вот «150-200 кВт» со всем на свете включенным и думаю, что я не так делаю
Оля_с_киркою• 15 июля 2024
Ответ дляКнягиня пітьми
Це де квіточки? У нас в Харкові вже 3 тижні 35 і вище
Оля_с_киркою• 15 июля 2024
Ответ дляНа границе
Самое интересное, что в ха меньше всего и отключают.
Знаєте чому? Бо немає великий підприємств, людей мало, електротранспорт мало їздить, вулиці освітлюється не всі в місті, по області тим більше, бізнес ледве працює - тому і навантаження на мережу значно менше. І взагалі, Харкову обстрілів і тривог без перерв вистачає, відчепіться хоч зі світлом
Бабуся мороз• 15 июля 2024
Ответ дляБрюльтик
Добре. Витрачу трохи часу та спробую пояснити. Наших людей там за кордоном треба підтримувати за якісь гроші. За гроші бюджету Польщі, Німеччини, Чехії, Словакіі тощо. Де ці гроші брати? З чого виплачувати пособія, з чого відшкодовувати за житло? З яких грошей?
Вот это вас занесло...
Сирийцев тоже мы кормим?
На границе• 15 июля 2024
Ответ дляОля_с_киркою
Знаю. А еще у нас моментально ремонтируют. В другом городе днями не могли сделать, хотя город не прифронтовой ( пришлось там пересидеть, так как я с окраины). Короче, Харьков ванлав❤