Тарабарщина• 14 июля 2024
Что из IKEA у вас любимое?
какому приобретению рады и посоветовали бы другим?
Єдина Країна• 14 июля 2024
Белые боксы-органайзеры с ручками, храню в них все и везде, ну и куча всяких штук для детей
СКИБИДЫШь• 14 июля 2024
Дитяча постіль, дитячі нічники, набір кухонний(лопатка, ложка, щипці), стільчик для годування, набір пластикового посуду, килимок крокодил у ванну, стільці в дірочки для кухні, полиці в дитячу. Всим дуже задоволена. Багато чого подобається, вже не пам´ятаю що ще.
Мизимец• 14 июля 2024
Все! Мені там все подобається і багато чого придбала та задоволена. Лише не розумію чого в них такі незручні розміри наволочок
Смажена полуничка• 14 июля 2024
Ответ дляЄдина Країна
Покажите плиз
мистерЛяпсус• 14 июля 2024
Їх піцца, хот доги, рогалики з корицею, печиво імбірне.
Дзеркало в повний ріст - улюблена річ доньки. Я люблю дрібнички для кухні.
АгатаХристя• 15 июля 2024
Щось навіть не знаю. Часто буваю в Польщі в їхньому магазині але купую рідко. Якість спаскудилася
Мудрецыха мира• 15 июля 2024
Табуретка с дырочками-красная стоит в прихожей, очень украшает интерьер. Ну и для хранения белые контейнеры-маст хев просто
Кукусикиииииии• 15 июля 2024
Гладильная доска, она небольшая, высокая и очень легкая, удобно пользоваться и хранить
Янгол в камуфляжі• 15 июля 2024
Постельное: не садится, качество отличное и размеры идеальные.
Для кухни много мелочей.
Система Пакс(шкафы).
Для кухни много мелочей.
Система Пакс(шкафы).
всегдаДаДа• 15 июля 2024
Ответ дляАгатаХристя
Підтримую щодо якості(
Айболитная• 15 июля 2024
Все. Я 3 кімн квартиру обставила з Ікеї.
Всім задоволена.
Нещодавно бачила зовнішній тримач доя вішаків, 5 євро - просто з шафи збоку стирчить планка з 3 отворами. Щоб повісити щось відпрасоване і надіти, або провітрити блузку ..наче дрібниця, але скільки разів доводилось вішак з одягом на двері чіпляти..а тут навіть такий дрібязок продуманий
Всім задоволена.
Божий одуванчик• 15 июля 2024
Ответ дляМизимец
Вони розраховані на їх подушки.
Айболитная• 15 июля 2024
Щоденно підставку під телефон юзаю. Деревяну таку.
Аромосвічки вишневі.
Полиці Каллакс, в яких можна заповнювати ячейки шухлядами, дверцятамм і тп
Аромосвічки вишневі.
Советчица Года• 15 июля 2024
Ответ дляАкуна_Матата
Це що?
в Ікеа ресторані продаються їх фірмові фрикадельки з соусом з брусниці. Їх ще можна купити в продуктовому відділі Ікеа