Подвійна веселка• 14 июля 2024

Я в шоці, навіяно темою про світло і негатив

Дивлюсь так багато людей підтримують ці відключення ! Наче навіть радіють що їх відключають , не розумію тут що багатьом в кайф що вони без світла ?? Немає слів
Губки-уточкой• 14 июля 2024
Без комплексів• 14 июля 2024
Радіють лише ті, кого не відключають. Це я по своєму оточенню бачу
Пешеходик• 14 июля 2024
О, я вас чекала
Мамин тріль• 14 июля 2024
Ответ дляПешеходик
О, я вас чекала
Залізний занавіс• 14 июля 2024
А почему ’в шоці’ не капслоком? Не дорабатываете)
Замулена ріка• 14 июля 2024
Ответ дляГубки-уточкой
фото
Мабуть ще ж для виробництва і торгівлі електрика потрібна, не тільки для квартир?
КокошинЭль• 14 июля 2024
Ответ дляГубки-уточкой
фото
Ми споживаємо близько 500 кВт на місяць, сусід споживає близько 2500 кВт на місяць. А тут так впевнено пишуть про 210 кВт такі люди цікаві...
Брюльтик• 14 июля 2024
Ответ дляГубки-уточкой
фото
Україна завжди продавала електроенергію і продовжує продавати, ми маємо забовʼязання перед заходом. Ми ж маємо чимось розраховуватися за транші, озброєння, ф16 тощо. Наших громадян біженців треба годувати там за кордоном. От і сидимо без світла.
Кіна не буде• 14 июля 2024
Та це люди на зарплаті, створюють видимість натовпу і формують громадську думку. І ще пара патріоток, які вже так ввійшли в роль, шо соромно міняти позицію.
Звоночек• 14 июля 2024
Ответ дляКокошинЭль
Ми 600, а ті люди у яких все на електриці, включаючи воду і 3000 споживають
Підприємства у підрахунки автор взагалі не включила
Княгиня пітьми• 14 июля 2024
Ответ дляЗамулена ріка
Да не, бред какой-то
Пешеходик• 14 июля 2024
Ответ дляГубки-уточкой
фото
Свіжа аналітика під´їхала, ще б математику тим аналітикам підтягнути
Лагшмивара• 14 июля 2024
Ответ дляБрюльтик
Только вот обязанности перед западом они видят, а не перед народом своим
Млинці зі смайликом• 14 июля 2024
Удивитеотные у вас умозаключения) Восприятие прочитанного и сделанные выводы как у первоклашки
Брюльтик• 14 июля 2024
Ответ дляЛагшмивара
Влада домовлялась, влада і виконує. А народ стогне
Санька-4b93• 14 июля 2024
Ответ дляГубки-уточкой
фото
Нобелевку по математике автору этих расчетов. Срочно !
автор Подвійна веселка • 14 июля 2024
Ответ дляКіна не буде
Я вибачаюсь але там стільки неадекватних відписало наче ті відключення то норма а якщо людина намагається вижити зарахунок кондиціонера і світла то це суцільне зло. Не розумію хто ці люди і чому їх так забавляють відключення
Княгиня пітьми• 14 июля 2024
Ответ дляСанька-4b93
Норм, тупые схавают
На границе• 14 июля 2024
Ответ дляПодвійна веселка
Удалено администрацией...
Санька-4b93• 14 июля 2024
Ответ дляКнягиня пітьми
Норм, тупые схавают
Та уже, лайкают, обсуждают шото. И никаких источников и подтверждений никто даже и не спрашивает
Кицюююня• 14 июля 2024
Ответ дляНа границе
Удалено администрацией...
Вільний народ вільної країни))
Черговий по кухні• 14 июля 2024
Ответ дляПодвійна веселка
Так це матрьохи, сіють ворожнечу і невдоволення між людьми. Хто адекватний буде такому радіти
автор Подвійна веселка • 14 июля 2024
Ответ дляЛагшмивара
💡Ситуація в енергетиці має покращитися вже з 20-х чисел цього місяця, — премʼєр-міністр Шмигаль.

Також уряд планує збільшити імпорт електроенергії на осінь.

єСвітло 💡 Київ

Ну от як раз жара спаде, сволота вони
Кіна не буде• 14 июля 2024
Ответ дляПодвійна веселка
Ці ж самі люди пишуть як добре відправляти на війну чужих чоловіків, вони кайфують на крові, маньячки. Кругом нас багато хворих людей і в них також є інтернет. То ж не зважайте.
Несемо світло разом• 14 июля 2024
Ну, що ви так..)
Ми - вільна країна вільних людей)))
Брюльтик• 14 июля 2024
Ответ дляБез комплексів
Не кажіть дурниць.
Моїм батькам вже днів 5-6 не вимикають і вони тихесенько сидять мовчать. Тільки нас до себе запрошують душ прийняти, пообідати. Бо в нас будинок без газу, ще й води немає як світло вимикають
Княгиня пітьми• 14 июля 2024
Ответ дляПодвійна веселка

єСвітло 💡 Київ

Ну от як раз жара спаде, сволота вони
После 20 как раз самое пекло, то что сейчас цветочки
Млинці зі смайликом• 14 июля 2024
Ответ дляНа границе
Удалено администрацией...
о конторсские после того как уничтожили у нас энергетику ходят по темам и как под копирку про терпил пишут.
А вы просто новые нацисты
Роздратована шкіра• 14 июля 2024
Вы ждали пока админы уснут, чтоб срач развести?
Может не будем забывать, кто нам разбил энергосистему ракетами на 2 с лишним года?
Анонім Перший• 14 июля 2024
Ответ дляПодвійна веселка

єСвітло 💡 Київ

Ну от як раз жара спаде, сволота вони
Обіцянки-цяцянки, а дурному в радість!