Кидстаффовна• 15 июля 2024

Чи їхати з дитиною на дикий відпочинок (без ночівлі)?

Сильна спека і друзі запропонували виїхати на день, без ночівлі в сосновий ліс. З покривалами, пікніком. Дитина 5 місяців у нас. Я спочатку так загорілась, а зараз мама моя каже: подумай, чи відпочинеш. Бо я такий досвід мала, намучилась і борони Боже) бо то комахи, мурахи, комарі, мільйон незручностей як покласти дитинку, щоб не покусало, не залізло нікуди і т д. Як помити руки, словом, не відпочинок.
І я задумалась.
Хтось має досвід?
Луноликая Вика• 15 июля 2024
Ответ дляПожарник
Какая вода с 5.месяч,сидеть дома надо
Вот как раз у воды норм. На озеру езжу, мамочки под деревьями с детьми в колясках отлично отдыхают
Луноликая Вика• 15 июля 2024
Ответ дляКидстаффовна
Та яке) просто ліс, без всяких умов, зі своїми харчами на пікнік.
Ой, нет. Это кошмар
Valentina shop2020• 15 июля 2024
Ответ дляЛуноликая Вика
Ребенок очень маленький,может получить тепловой удар,темпер на ул очень высокая,просто аномальная
автор Кидстаффовна • 15 июля 2024
Ответ дляЛуноликая Вика
Это там, где с подругой? Да, читала, бедная подруга
Нет, это что-то другое. Моя тема о том, с какого возраста малыша на море и какие нюансы