Анонимба• 15 июля в 23:07
А хтось виїхав в Сербію? Як там?
Дивлюсь одну блогершу, вона в Сербії. Там такі ціни низькі, я в шоці. Може туди поїхати, пожити. Що думаєте?
Анонимба
• 15 июля в 23:14
Ответ дляAllemagne
Хорошо там, где нас нет.
Знаю. Мечусь в пошуках нормальної країни, але кращої за свою немає(
Молода і нерозважлива• 15 июля в 23:14
Ответ дляАнонимба
Таки да
Чумацький Шлях• 15 июля в 23:17
Ответ дляАнонимба
Сербія-там мусульман багато,здається. Це не ок. Сама на неї задивлялась,особливо після фільму з Мілошем Биковичем ’Отель Белград’
Анонимба
• 15 июля в 23:18
Ответ дляЧумацький Шлях
Ага, я теж) До мусульман точно ні, з Туреччини якраз переїжджаю
Мати тріля• 15 июля в 23:19
Там величезна підтримка русні, ’русі браче’ Серби ще ті шовіністи та імпералісти, точно що браче русні, не дарма у хорватів є вислів ’сербе на вербе’.
Манка Я• 15 июля в 23:20
У меня выехали знакомые в Хорватию, в Албанию, в Косово даже. Возвращаться не собираются. Семьями выехали.
Я вся ваша• 16 июля в 00:56
У меня учительница оттуда. Там же война была. А так дёшево, жить можно.
яночка2506• 16 июля в 11:20
Мы приехали недавно в Сербию, живём ближе к Сомбору. Люди приветливые, много православных церквей. Все, с кем мы общались, хорошо к нам относятся, поддерживают Украину.
Червона калина• 31 июля в 16:23
Ответ дляяночка2506
Підкажіть, якщо автомобілем їхати з України через Румунію, черги на кордоні великі? Як серби на кордоні ставляться?
Бочка порохУ• 29 августа в 12:34
Ответ дляАнонимба
Розкажіть чому
Ви ж під анонімом, дуже цікаво, бо теж збираємось родиною з 2 малими дітьми виїхати з України
Дело было давно• 06 сентября в 20:55
Ответ дляМанка Я
Расскажите, пожалуйста, что друзья говорят о жизни в Албании. Смотрю на неё, как вариант для переезда.
Маруська Му• 19 сентября в 18:44
Ответ дляМанка Я
В Хорватии до сих пор есть таблички про заминированные леса, и в некоторых селах на домах следы обстрелов