Лама_мама• Изменено 15 июля 2024

Хто давно не працював і виїхав до Німеччини, зізнайтесь, як Ви втягнулись

По пʼять годин на мовних курсах пʼять днів на тиждень?
Я 11 років не працювала. Виїхали до Німеччини, ось вже скоро настає той час ікс 😂 Добре, що в мовній школі, яку обрала наша родина, курси по чотири години на день, а не по пʼять, як у багатьох інших школах. Мене навіть не ті чотири години на день виморожують, як те, що треба буде ходити пʼять днів на тиждень кожного дня. Ми ж вже не студенти давно. І це нам під 40. Уявляю, як складно людям 50+.
Аби хоча б через день...
Я у своєму житті вже напрацювалась на держ службі і пішла з роботи, набридло це.
А ще ж домашні завдання по дві години на день робити, ось вам і повноцінний робочий день.
Ті, хто довго не працював, як ви втягнулись?
Marmu• 16 июля 2024
Ответ дляБачу_майбутнє
Так это не работа, а этап к своей цели. Такое, конечно, можно терпеть и радоваться 👍
та ні, яка ціль, їй 60 років, лікарем уже там не стане. Ви думаєте викладачу кращого мед вузу сильно в кайф подавати інструменти? Вони планують повернутись після закінчення. Але поки там, то займає себе.
Бачу_майбутнє• 16 июля 2024
Ответ дляMarmu
Ви ж писали, що їй в кайф і очі горіли
Marmu• 16 июля 2024
Ответ дляБачу_майбутнє
Ви ж писали, що їй в кайф і очі горіли
вона така людина, що не буде сидіти і плакатись, що важко на курси ходити, їй потрібно чимось займатись. і коли пішла у той джоб центр, їй пропонували роботи у супермаркеті розкладати і подібні. вона пішла сама обійшла 20 стоматологій. на контрасті з розкладанням товару ця їй дуже сподобалась. Але повторюсь, це була жінка із статусом у Києві. І вони планують повертатися.
Я вам написала, що це не етап до цілі, бо більше, ніж асистент стоматолога вона не стане.
автор Лама_мама • 16 июля 2024
Ответ дляГолубец
Ви ходите туди, аби не позбавили виплат.
Але Німеччина сама вирила собі яму цими виплатами. Якби їх урізали так, що б без роботи не вижити, то усі б побігли і на роботу, і на курси. А так, нахіба воно треба, коли можна дупу м´яти цілими днями і ні за що не паритися?
Аби не було виплат - не було б стільки охочих переїхати до Німеччини. А так зʼявилось дуже багато любителів німецької мови та Німеччини 🤓
автор Лама_мама • 16 июля 2024
Ответ длябювет_в_обед
Вы конкретно зажрались. Завидую вам.
В моей стране нет социала и курсов. 5 дней работаю по 8 ч и занимаюсь 2 раза в неделю онлайн за свои деньги.
Можна ж було переїхати, поки ще приймали з інших країн.
Моя подруга от виїхала одразу до Польщі, зараз паше, щоб вистачало на оренду житла та на дитину. Добре, що дають допомоги 800 злотих, а то б і на життя не вистачало (
До речі, коли я приїхала до Німеччини було тут дуже багато тих, хто приїхав після Польщі. Особисто чула, що казали про нелюдські умови праці і що вони переїхали до Німеччини щоб хоч трохи відпочити та відчути себе людьми.
Європа не хоче допомогти Україні закінчити війну, отже вона хоче утримувати «нахлібників»
Бачу_майбутнє• 16 июля 2024
Ответ дляЛама_мама
Мене також звуть на програму в гарну країну. Але я не погоджусь ні на які виплати, бо це треба вчити ще одну нову мову, а я цього не витримаю
Не вмію заміряти• 16 июля 2024
Я не в Німеччині. Але питання - як ходять на курси мами з малими дітьми? От 8 років і 1,5. Може хто знає?
Плакулька• 16 июля 2024
3 мес 5 дней в неделю с 18 до 21 онлайн и 2 часа делала домашку, реально учила. Как итог - чёрные точки перед глазами не проходят до сих пор, курсы закончились ещё зимой(
Плакулька• 16 июля 2024
Ответ дляНе вмію заміряти
Онлайн,моему был год на тот момент
Смурфетта• 16 июля 2024
Ответ дляЛама_мама
Мову вчити треба, якщо плануємо чогось досягнути у цій країні. Та й взагалі як це - без мови ?
Звісно, курси потрібні. Але чому так багато годин і кожного дня пʼять разів на тиждень ?
Уявляю, яке навантаження для тих, хто ще й працює.
Там хтось насильно тримає?
После 18• 16 июля 2024
Ответ дляЛама_мама
Я намагатимусь пересилити себе 🤣
Ото ви ледащо,чотири години вдень, а вона ниє, що важко. А ще працювати доведеться, ну хіба що чоловік і далі утримувати буде.
Я працюю в Німеччині в школі, по п´ять годин і кайфую, на цей рік попросила більше годин, щоб повна ставка. Я в шоці від таких як ви
КаваЗМолоком• 16 июля 2024
Ответ дляЛама_мама
Так если вы работать не хотите зачем вам язык? Я сразу пошла на работу, язык учу в ходе общения, не вижу смысла тратить время на курсы.
Чаклунка-ведунка• 16 июля 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
А на какую работу вас взяли без языка?
А Я Самая Самая• 16 июля 2024
Ответ дляМоторошні троянди
Так ви ж не працюєте, а навчаєтесь, та ще і пів дня, і ще допомогу отримуєте.
Не жизнь , а лафа.
Я, наприклад, люблю навчатись.
І я люблю. Особливо вчити мови❤️. Ще й гроші за це отримувати.
А Я Самая Самая• 16 июля 2024
Ответ дляАнонимус Я
Я во Франции ходила на курсы-5 дней в неделю по 8 часов. Четыре месяца.
Думала, сдохну.
Курсы месяц назад закончились, а до сих пор выхекиваю.
Не, лучше работать.
Французьку тепер знаєте?
Анонимус Я• 16 июля 2024
Ответ дляА Я Самая Самая
Французьку тепер знаєте?
Знаю
Un petit peu
Но такой ценой,то лучше без знания
Люблю пиво• 16 июля 2024
Ответ дляНе вмію заміряти
Старше в школі, менше в садочку в цей час
бювет_в_обед• 16 июля 2024
Ответ дляЛама_мама
Я тоже думаю о переезде. Но есть ’очень умный’ муж, который не отпускает детей. Скандалим ежедневно. Он совсем бешеный. Условия здесь просто невыносимые. Это сейчас я работаю по 8 ч из-за войны, а до этого херачить приходилось по 12. И не безопасно здесь.
Простоваля• 16 июля 2024
Ответ дляЛама_мама
Бо це, як робота.
Простоваля• 16 июля 2024
Ответ дляБачу_майбутнє
Шкода, що працює за тіж гроши, що і виплати.
Я також так працювала і це не радісно і поваги до себе не прибавляє 😢
Не те, що сидіти тюленем на чиїхось податках...
Простоваля• 16 июля 2024
Ответ дляЛама_мама
Саме так
Хочу барабульки• 16 июля 2024
Ответ дляГороховаЯ
Мы прожили в Румынии год,из них я 7 месяцев учила румынский на бесплатных курсах 2 раза в неделю. На бытовом уровне могу говорить по-румынски. Но я бы хотела,чтобы курсы были чаще,так как знать ещё один иностранный язык точно не помешает.
Ого, клас, в мене сестра має чоловіка румуна, то за 30 років мови не знає.