Баба_Воля• 16 июля 2024
В Копійочці гранули Ленор по 160 грн!
Такої ціни я ще не зустрічала. Є асортимент, собі взяла блакитні
Непозбувна Бентега• 16 июля 2024
Щось дуже дешево. Я навіть на сайті DM жодного разу не бачила такої низької ціни. Як би не підробка 🤔
Непозбувна Бентега• 16 июля 2024
Ответ дляТарабарщина
Ці гранули для пом´якшення тканини?
Ні, вони як ароматизатор
Тарабарщина• 16 июля 2024
Ответ дляНепозбувна Бентега
Ні, вони як ароматизатор
Ясно. Ніколи їх не купувала
Баба_Воля
• 16 июля 2024
Ответ дляТарабарщина
Ці гранули для пом´якшення тканини?
Ні, для аромату
Баба_Воля
• 16 июля 2024
Ответ дляНепозбувна Бентега
Ні. Виробник Італія
Телефон Рубика• 16 июля 2024
Я їх даром не беру. В країні де я зараз, на них багато акцій - безкоштовно. Мені не треба
Я шалунья• 16 июля 2024
а что реал но коиуто нравится эта допхимоза?
я даже средства для стирки максилюмально без запаха выбираю
Раздражевская• 16 июля 2024
Ответ дляБаба_Воля
Ні, для аромату
Дівчата, а нащо аромат на білизні?
Цікаво реально. Бо я навпаки люблю навіть порошок з мінімальним запахом.
У вас машинка з неприємним запахом чи чому?
Безпорадна Кроко• 16 июля 2024
Ответ дляЯ шалунья
Я тоже не люблю эти сильные химические запахи
Раньше брала только детский ополаскиватель ,у него нежный аромат.
Баба_Воля
• 16 июля 2024
Ответ дляРаздражевская
Дівчата, а нащо аромат на білизні?
Ні. Просто люблю, коли речі приємно пахнуть після прання
Баба_Воля
• 16 июля 2024
Ответ дляZelenkа
Удалено администрацией...
Каяспер• 16 июля 2024
Ответ дляZelenkа
Удалено администрацией...
А нащо люди купують парфуми? Звідки така неповага до смаків інших людей?
Каяспер• 16 июля 2024
Ответ дляZelenkа
Парфум разом із запахом ленора робить вас королевою ♥️
До чого тут я?
відповідь була гіпотетичною і жодного слова про поєднання цих двох речей.
Чи вам просто полаятись з кимось охота?
Раздражевская• 16 июля 2024
Ответ дляБаба_Воля
Дякую за відповідь
Каяспер• 16 июля 2024
Автор, дякую за пораду! Жаль, що після таких зміючок у людей зникає бажання ділитися корисною інформацією.
Баба_Воля
• 16 июля 2024
Ответ дляРаздражевская
Дякую за відповідь
Та немає за що) Усі люди різні. Не могла терпіти аромати тільки коли була вагітна. А так завжди люблю, аби одяг пахнув якимись кондиціонерами.
Баба_Воля
• 16 июля 2024
Ответ дляКаяспер
Мені всерівно. Бо судячи по тому, що 3 дні тих гранул не було в наявності ( люди швидко розібрали) - то не усі ненавидять ароматне прання
Баба_Воля
• 16 июля 2024
До речі я до сьогодні не знала, але продавець в магазині підказала. Якщо натиснути збоку пляшку, то можна відчути через кришечку аромат гранул.
Непозбувна Бентега• 16 июля 2024
Ответ дляРаздражевская
Дівчата, а нащо аромат на білизні?
Ні, просто я люблю білизну з ароматом. Ви парфумами користуєтесь? Для чого? Ось для цього ж аромат для постільної білизни, для рушників
Непозбувна Бентега• 16 июля 2024
Ответ дляБаба_Воля
Судячи по постам вище, то всі ті люди, в кого пральна машина смердить 🤣
П. С. Це сарказм, про всяк випадок для тих, в кого немає ПГ
Непозбувна Бентега• 16 июля 2024
Ответ дляБаба_Воля
Їх ще можна класти в тканинні мішечки або навіть просто загорнути у серветку та розкласти по шафам. В машині можна в невеличкому мішечкі підвісити замість тих автомобільних смердючек