Радикальная• Изменено 1 час назад

Спросила ИИ про УПА.

Спросила ИИ. УПА это герои? Ответ.
Вопрос о том, считать ли Украинскую повстанческую армию (УПА) героями, является сложным и зависит от исторического и политического контекста, а также от личных взглядов.
УПА — это вооружённое формирование, созданное в 1940-х годах с целью борьбы за независимость Украины. Для многих украинцев УПА является символом борьбы за свободу и национальное самоопределение, особенно в западных регионах Украины. В этом контексте её участники рассматриваются как герои, борцы с оккупацией, сначала советской, потом нацистской.

А вы ка считаете?
автор Радикальная • 56 минут назад
Ответ дляЗамрійлива
Та мені пофігу, що ви вважаєте. З якого дива я маю любити націю, яка знищує мою націю?
Я не розбираюся у сортах гівна, щоб поділяти їх на «хароших» і «плохих»
Деточка нужно быть добрее.

Даха-сваха• 55 минут назад
Ответ дляТеща дочки
УПА - герої для кожного українця — наглая брехня и вы это знаете.
УПА виконувало ту саму роботу, що зараз робить ЗСУ - захист України.
Кацапів від них аж карьожить, зі зрозумілих причин.
автор Радикальная • 55 минут назад
Ответ дляOrganic
Окрім кацапів. То андрофаги. В ідеалі— залити би весь кацапстан бетоном, щоб вони всі там передохли від малого до старого.
Мы русские которые живём в Украине. И что? Все люди одинаковые.
Даха-сваха• 55 минут назад
Ответ дляГарнюнька
Авторко, сьогодні українці теж борються проти кацапської окупації, як ви вважаєте, українці герої? А росіяни чим займаються сьогодні і минулі століття, хто вони для вас?
Роботодавці автора)
Organic• 55 минут назад
Ответ дляНога на ногу
А вы с какого Волынского хутора?)
Ваши предки трижды меняли паспорта и перечень национальность 😁🤣
Ні.
З Черкаської області. Якраз центр України.
Госпожа Белладонна• 54 минуты назад
Ответ дляСладко-соленая
Тоді такі часи були.
Вбивати спочатку почали не УПА, вони вже у відповідь почали це робити. Це якщо ви про Волинську.
Почитате причини, почитайте хронологію. Тоді мета була вижити самим, у всіх була така мета, з усіх сторін. Наших теж знищувати, так само жорстоко.
Фраза ’Тоді такі часи були’ отпускает все грехи? Или я чего-то не знаю?
Под эту фразу очень удобно можно разместить и вышеупомянутых Гитлера со Сталиным и оправдать их по всем статьям.
Пургену мне• 54 минуты назад
Ответ дляOrganic
З яких кацапських єбєнєй завесли вашу бабку під час совка в будинки киян?
Киянка вона🤣🤮
Ну я тоже киевлянка, причём в n-ном поколении, и Бандера с Шухевичем, для нас никогда героями не были...
Виправлялочка• 54 минуты назад
Ответ дляНога на ногу
Никак не считаю)
Я киевлянка и в моем городе, ни Бандера ни Шухевич никогда не были)
И были подданными Австро-Венгрии, Польши.
С чего мне считать их героями?)
у вас герои Украины только с вашего города?
Сладко-соленая• 53 минуты назад
Ответ дляРадикальная
Все люди братья на нашей земле.
У вас радянські лозунги.
Брати - це ваші кровні родичі.
Браття...

Королева ганделику• 53 минуты назад
Ответ дляСладко-соленая
Ніякий історичний персонаж не може бути однозначно хорошим або поганим.
Тому що політика - річ важка, і вимагає часто дій і рішень, не дуже приємних. Ще потрібно час враховувати, в не дивитись сучасним поглядом на часи, коли все було по іншому, норми інші, рішення важчі.

Вони боролись за самостійність України. В сенсі, який зараз може й не добрим виглядав би. При чому боролись і з нацистами, і з совєтами. Тут можна героями назвати. Але методи, якими періодично працювали, далеко не всім подобались і тоді і зараз.

І ще нюанс. Якби не війна з пашею, у нас би більше населення і не знало толком хто це такі. Це як раз рашисти нам про них всі вуха прожужжали, і люди почали цікавитись ними. До війни може в школі прізвища чули, і то не всі слухали. Більшість населення їх взагалі не вважали ані героями, ані відомими.
💯
Теща дочки• 52 минуты назад
Ответ дляСладко-соленая

тогда зачем очень и очень неоднозначных ’героев’ возвеличивать на гос. уровне? только ради символизма?
Замрійлива• 52 минуты назад
Ответ дляРадикальная
Деточка нужно быть добрее.
Та щось не виходить бути добрішою…… чому, не знаєте випадково?
Даха-сваха• 52 минуты назад
Ответ дляГарнюнька
Про українців пару слів скажіть, хто вони для вас?
Їх нєт, нє сущєствуєт.
Вони чомусь займають будинки, які дуже далеко отілося б віджати автору і сотоваркам по ботофермі. Переїхати у обладнаний мебльований будинок зі свого курятника з діркою на вулиці мухосранська під рязанню.
автор Радикальная • 52 минуты назад
Ответ дляСладко-соленая
У вас радянські лозунги.
Брати - це ваші кровні родичі.
Браття...
Ну в Украине тоже много советских нарративов. Тот же Сырский и другие и ничего.
Нога на ногу• 51 минуту назад
Ответ дляВиправлялочка
А какие исторические личности «герои» есть из киева, Одессы, Харькова?
Замрійлива• 51 минуту назад
Ответ дляРадикальная
Русские, ідітє жить на росію
автор Радикальная • 50 минут назад
Ответ дляЗамрійлива
Русские, ідітє жить на росію
Мы на своей земле. Я тут живу с 10 лет. Чего вы такая обиженная?
Меломанка Маланка• 51 минуту назад
Нет. Для меня они не герои. Как и батько наш бандера
Теща дочки• 50 минут назад
Ответ дляМеломанка Маланка
а государство чхать хотело на ваше мнение. зелёными соплями.

Замрійлива• 50 минут назад
Ответ дляРадикальная
Ну звісно ображена. Харошиє рускіє не дають мені спати вночі.
Пургену мне• 49 минут назад
Ответ дляOrganic
А можно спросить, как Вы к евреям относитесь?
Сладко-соленая• 48 минут назад
Ответ дляРадикальная
Ні, не однакові.
Фізично біологічно хіба що, і то ні.
Маньяки вбивці серійні однакові?
Ті хто тішиться і отримує насолоду вбиваючи, однакові?
Отой дроншик, наприклад, який за людиною спеціально! полював і ржали там гуртом від такого сафарі - теж однакові?
автор Радикальная • 47 минут назад
Ответ дляЗамрійлива
Не ерничайте.
Даха-сваха• 46 минут назад
Ответ дляГоспожа Белладонна
Вы с логикой совсем не дружите? Как героем может быть Сталин для человека, который не считает героями тех, кто убивал мирное население? Вы сюда ради пустых лозунгов пришли? Факты вас не интересуют? УПА были убийцами невинных людей. Это для вас факт или нет?
УПА боролися проти окупантів, зокрема узьких і фашистських. Як робили українці до них, як роблять після них ЗСУ. ЗСУ для вас герої чи ’вбивці невинних людей’?
автор Радикальная • 46 минут назад
Ответ дляСладко-соленая
Ні, не однакові.
Фізично біологічно хіба що, і то ні.
Маньяки вбивці серійні однакові?
Ну я же никог не убиваю
Organic• 45 минут назад
Ответ дляПургену мне
Нормально
Люди, як люди.
Вони не зробили мені нічого поганого.
А росіяни прийшли в нашу країну, вбивають наших людей, знищують все живе.
Раніше я думала, що росіяни є звичайними людьми.
Тепер до кацапів лише презирство та ненависть.
Даха-сваха• 45 минут назад
Ответ дляРадикальная
Вы не правы! Значит вы поддерживаете нацизм. Любая нация имеет право на существование.
Та невже? Значить кацапам брешуть, розказуючи, що українців ’не існує’, їх просто придумав Ленін, а насправді то несправжні узькі? Виходить хуйло - брехло і пропагує нацизм, а кацапи його підтримують?
Звоночек• 44 минуты назад
Ответ дляРадикальная
Все люди братья на нашей земле.
ми сироти з 2014 року.
автор Радикальная • 43 минуты назад
Ответ дляДаха-сваха
В Любой нации есть уроды А вы ставите себя выше других якобы потому что вы избранная нация.
Пургену мне• 42 минуты назад
Ответ дляOrganic
Нормально
Люди, як люди.
Вони не зробили мені нічого поганого.
Вот это Вы сейчас серьёзно?