Невісточка ж• 16 июля 2024
А як ви працюєте в бесідці/на природі/на вулиці? Екран блікує...
Спека. Вирішила що працюватиму на дачі.
Зробила з Ге і палок собі аля бесідку-навіс... і ступор... Екран блікує...
Але часто раніше бачила на відео як активно люди працювали на свіжому повітрі за ноутбуком
Як то їм вдається?
Може є якісь лайфаки, а я тупе і не шарю?:)))
Поділіться бдуь ласка бо дуже не хочу сидіти в приміщенні
Як то їм вдається?
Ну шо не так?• 16 июля 2024
Есть разные экраны. Мой ноутбук какашка, блики жуть, глянец блестящий и не очень качественная матрица. До этого был с матовым экраном - прелесть на все случаи жизни.
Невісточка ж
• 16 июля 2024
Ответ дляНу шо не так?
ааа, ось в чому секрет. дякую що пояснили!