Дюйм оф о4ка• 16 июля 2024

Сперечаємось, чи доходить дим від цигарок з 1 на 5 поверх

Хто напевне знає, чи доходить дим від цигарок з-під під´їзду до п´ятого поверху
Новопоштинская• 16 июля 2024
так

Перекус беру завжди• 16 июля 2024
Да
Редиска Я• 16 июля 2024
Мы работаем на 4 этаже. Если курят сотрудники под окнами, то сильная вонь при открытых окнах.
Ответ-очень доходит
Херсон це Україна• 16 июля 2024
Так, так і ще раз - так
Редиска Я• 16 июля 2024
Дым то доходит точно)))
А вот до курильщиков не очень, что не все хотят нюхать этот дым вместе с ними
ВыФсеВрете• 16 июля 2024
Как человек не курящий, скажу что доходит, запах слышен, у меня на сигаретный дым аллергия, сразу нос отекает.
Меряю от 0• 16 июля 2024
Мені з третього на п´ятий доходить. Причому по діагоналі піднімається, а не прямо в гору. Тобто палять не під вікном, а збоку вниз
КараПузовна• 16 июля 2024
Мне на 3 не доходит, как он до 5 дойдёт, это нюх как у собаки надо иметь. Тем более если ветерок на улице.
Автопортрет нурофена• 16 июля 2024
Не может

Боневтікла• 16 июля 2024
Если ветра нет, то да, конечно. Просто те, кто курит, его не слышат. А кто не курит - очень даже.
Миссис Буркул• 16 июля 2024
Мені звідкись щодня воняє ввечері, я на першому поверсі, ніхто там не ходить, позаду будинку. Думаю чи від сусідів поряд чи з другого поверху?
Ацетилсалициловая кислота• 16 июля 2024
До третьего доходит точно
автор Дюйм оф о4ка • 16 июля 2024
Всім щиро Дякую, що поділились!
Можу брикнути• 16 июля 2024
Ответ дляМиссис Буркул
По діагоналі може бути, від сусідів збоку. Якщо не палиш, то відчуваєш і з сусіднього підʼїзду також. Задовбали(
Миссис Буркул• 16 июля 2024
Ответ дляМожу брикнути
Та вдень ще нічого, але тільки я лягаю спати, оце вонидло в кімнаті . Хочу вийти і світити фонариком, щоб побачити, звідки така радість.
Можу брикнути• 16 июля 2024
Ответ дляМиссис Буркул
Я всерйоз думаю придбати водяний пістолет і стріляти по них. Вночі спека, відчиняєш вікно, а тут це курево. Якщо вітру нема, то потім вдома цей кумар стоїть у мене. Якого фіга?
Хай собі в спальні пахтять.
Миссис Буркул• 16 июля 2024
Ответ дляМожу брикнути
Хай собі в спальні пахтять.
О, дякую за ідею!
Миссис Буркул• 16 июля 2024
Ответ дляМожу брикнути
Хай собі в спальні пахтять.
В мене тільки один сусід в цьому плані добре вихований - виходить на вулицю і відходить далі від вікон, так років 15 вже.