Хлопаю ресницами• 16 июля 2024
Чи потрібен дозвіл від батьків, якщо діти їдуть за кордон з бабусею?
Гуглила, пишеться що наче дозвіл не потрібен, тільки свідоцтва про народження. Але вирішила краще перепитати. Можливо хтось нещодавно був в такій ситуації і точно знає))
Б´ю байдики• 16 июля 2024
Да, нужно. От двух родителей.
Не знаю, где вы могли прочитать, что не нужно...
Пишу вірші, дорого• 16 июля 2024
– На період воєнного стану виїзд за межі України дітей, які не досягли 16-річного віку, в супроводі одного з батьків, баби, діда, повнолітніх брата, сестри, мачухи, вітчима або інших осіб, уповноважених одним з батьків письмовою заявою, завіреною органом опіки та піклування, здійснюється без нотаріально посвідченої згоди другого з батьків та за наявності паспорта громадянина України або свідоцтва про народження дитини, або документів, що містять відомості про особу, на підставі яких Держприкордонслужба дозволить перетин державного кордону, – повідомляють юристи.
Пишу вірші, дорого• 16 июля 2024
Але я б таки краще проконсультувалася у прикордонній службі, зателефонуйте їм на гарячу лінію.
Бабульція• 16 июля 2024
Звісно потрібен.. у пʼятницю робити такий дозвіл . Я Уже в дорозі! з донькою і її подругою. Плюс моя донька повернулася з Болгарії з вчителем- також потрібен дозвіл.
Бабуся у вашому випадку , як вчитель. Вам обовʼязково потрібен дозвіл від обох батьків!!!
Пишу вірші, дорого• 16 июля 2024
Ответ дляБабульція
Ні, не обов´язково, бо бабуся це не подруга, а родич.
Mrs.Sexuality• 16 июля 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
Прикордонна служба і керується 57 Постановою, яку ви процитували вище. Інших документів, що регламентують перетинання кордону, немає.
Бабульція• 16 июля 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
Що ви чешете блін!!!!
Тато і мама!!!
Всі остальні родичи - не рахуються!!!!
Тато і мама!!!
Всі остальні родичи - не рахуються!!!!
Пишу вірші, дорого• 16 июля 2024
Ответ дляБабульція
Що ви чешете блін!!!!
Тато і мама!!!
Всі остальні родичи - не рахуються!!!!
Тато і мама!!!
Всі остальні родичи - не рахуються!!!!
Я не чешу, це перше, спілкуйтеся без образ. По друге вивчіть законодавство на час дії військового стану, а тоді будете мені щось доводити.
Mrs.Sexuality• 16 июля 2024
Ответ дляБ´ю байдики
Да, нужно. От двух родителей.
В 13 абзаці пунктк 2.3. Правил перетинання державного кордону України
Бабульція• 16 июля 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
Бабуся у паспорті записана як бабуся!!!!?????
Як ви прикордоннику докажете що то бабуся?
Люди головою думайте трохи - порадниця блін
Бабульція• 16 июля 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
Ще раз кажу! Чешете!!!
Навіщо ви автора в оману вводите!
Пишу вірші, дорого• 16 июля 2024
Ответ дляБабульція
Є законодавство України в якому написано, що за письмового дозволу органів опіки виїзд можливий без нотаріального дозволу, це не порадниця, це законодаство.
Пишу вірші, дорого• 16 июля 2024
Ответ дляБабульція
Ще раз кажу! Чешете!!!
Навіщо ви автора в оману вводите!
Учите мат часть!!!!!!!!!!!!!!! Всего хорошего!
Бабульція• 16 июля 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
Ну так це і є дозвіл! Дозвіл потрібен
Mrs.Sexuality• 16 июля 2024
Авторко, дозвіл потрібний лише від одного з батьків та документи, що підтверджують родинний зв´язок з бабусею. Або просто дозвіл одного з батьків, завірений не нотаріусом, а органом опіки. Тоді лише його достатньо.
Mrs.Sexuality• 16 июля 2024
Ответ дляБабульція
Ну так це і є дозвіл! Дозвіл потрібен
Ну так не від обох батьків
Бабульція• 16 июля 2024
Ответ дляMrs.Sexuality
Ну так не від обох батьків
Дівчата , ну чесно. Ну ви блін серйозно?
Як прикордонник має відрізнити бабусю від тітки, подруги вчителя?
Б´ю байдики• 16 июля 2024
Ответ дляMrs.Sexuality
Вы читать умеете? Там написано о том, что если нет возможности от второго родителя доверенность получить, то по разрешению органа опеки и попечительства
Бабульція• 16 июля 2024
Автор, мій чоловік на війні. Від нього я отримала дозвіл через польову пошту.
Mrs.Sexuality• 16 июля 2024
Ответ дляБабульція
Читайте уважно текст Постанови. Там все розжовано буквально
Бабульція• 16 июля 2024
Ответ дляMrs.Sexuality
Будете це прикордоннику розповідати
Б´ю байдики• 16 июля 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
Вы хоть понимаете, что такое этот дозволено от опеки? В приёмные дни нужно вести туда бабушку и ждать в живой очереди возможность написать заявление. А потом собирается комиссия, которая эти заявления рассматривает ... раз во сколько-то там недель
Пишу вірші, дорого• 16 июля 2024
Ответ дляБ´ю байдики
Але це можливо, автор запитала чи можливо, так можливо, а скільки чекати і процедура, це вже інше питання.
Mrs.Sexuality• 16 июля 2024
Ответ дляБабульція
Будете це прикордоннику розповідати
На лохушках будете свій тролінг відпрацювувати
Б´ю байдики• 16 июля 2024
Ответ дляБабульція
Будете це прикордоннику розповідати
Никто ничего рассказывать не будет. Вернут просто на границе и все
Mrs.Sexuality• 16 июля 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
Два дні. Ну може три
Бабульція• 16 июля 2024
Автор вам потрібен або дозвіл, або заява підписана у нотаріуса.,
Повірте я це пройшла.
Ні в якому разі не ведіться на «порадниць»
Повірте я це пройшла.
Пишу вірші, дорого• 16 июля 2024
Ответ дляMrs.Sexuality
Два дні. Ну може три
Ну це ми з вами розуміємо, а вище там паніку вже підняли, що це взагалі неможливо.