Сливочная пенка• 16 июля 2024
У вас є дома кондиціонер?
Результат:
вже голосів:
92 (67.15%)
Так
45 (32.85%)
Ні
Сливочная пенка
• 16 июля 2024
Ответ дляparele
Подсказываю: выходите на улицу и смотрите на фасады домов. Самый репрезентативный метод.
цікаве опитування саме тут
Сливочная пенка
• 16 июля 2024
Ответ дляНеместная Я
Нет. Но я на первом этаже в угловой квартире, где много зелени вокруг. Прохладно всегда. В такое пекло - это кайф. Осень/весна, если на улице холодно - это минус.
Тоді ми йдемо до вас
Сливочная пенка
• 16 июля 2024
Ответ дляКокошинЭль
Не правда,я та що не ходить у відпустку і не їде по морям(зато впечатления!!!!) З зарп 12000 тис купила кондер, і дуже рада що не просрала гроши за хрень.
Все ж таки море крутіше за кондьор
Сливочная пенка
• 16 июля 2024
Ответ дляХочу барабульки
В мене останній поверх, 2 кондиціонери, тільки толку з них нема
Який поверх?
Коник-стрибунець• 16 июля 2024
Поставили нам нещодавно на зйомі ,дуже рада. Ще б світла більше було 🙃
Але б в свою квартиру ставила однозначно, дуже потрібна штука..
КокошинЭль• 16 июля 2024
Ответ дляСливочная пенка
Все ж таки море крутіше за кондьор
Ні сонечко,тепер жартесь скільки хочете.Я кайфую,
Сливочная пенка
• 16 июля 2024
Ответ дляКокошинЭль
А в мене є і на море і на кондьор, тому за мене не переживайте
КокошинЭль• 16 июля 2024
Ответ дляСливочная пенка
То якого ви мені пишите,що вам треба
Сливочная пенка
• 16 июля 2024
Ответ дляКокошинЭль
То якого ви мені пишите,що вам треба
Удалено администрацией...
КокошинЭль• 16 июля 2024
Ответ дляСливочная пенка
Удалено администрацией...
Сливочная пенка
• 16 июля 2024
Ответ дляКокошинЭль
Удалено администрацией...
Бан, нервове сонечко
Лорка-хлорка• 16 июля 2024
Ответ дляНе вмію заміряти
Кондиціонер є, світла немає, тому що є, що немає. Замовила на алі вентилятор на акамуляторі, буду хоч так рятуватися.
Акумулятор дорогий ?