Всім привіт.
Підкажіть будь ласка, у кого діти , а може і ви самі, не закінчили вищу освіту. Як відновилися?
У мене старший син не закінчив 4 курс. На останньому екзамені завалили.
Є документи на відрахування.
В деканаті кажуть, можна поступити на заочне на другий семестр і отримати диплом.
У кого була така ситуація? Поділитися досвідом.
Є документи на відрахування.
Ответ дляЛинда
Він можете поновитися не тільки на заочку, а й на денну.
А ви не знаєте поновлюються м початку навчального року чи дійсно можна тільки на другий семестр?
Ответ дляIrina01010101
зверніться прямо зараз в деканат, щоб вони зробили академічну довідку й по ній подивилися на який семестр вони можуть взяти вашого сина.
Програма міняється, можливо треба буде ще щось доздати.
Ответ дляЛинда
Дякую