Броніки для Моніки• 16 июля 2024
А що буде, якщо погодитися на вимоги на путіна і не виконувати?
Ну просто в теорії.
Наприклад погодитися на роззброєння, а самим будувати зброю.
ПП ж колись підписував Мінські не виконуючи їх за фактом і нічого не було йому
Леди Г• 16 июля 2024
Ваш муж надеюсь на фронте и в случае потом наступления раши защитит нас?
Дама_с_коготками• 16 июля 2024
Ответ дляХвігура мічти
А якщо серйозно на тему невиконання.
Я вірю, що Стамбульські домовленості наші обвели навколо пальця путіна.
Ну типу були домовленості що взамін на відвід військ від Києва ми щось теж обіцяємо. Але війська відвели, побачили Бучу і вирішили хай викусить путін. І отримав він облизня!
Не пишіть мені, що це неправда все.
Можливо і так. Десь я чула від Пу, типу, що вони війська відвели, а Київ.влада нічого не зробила. Мої знайомі в більшості кажуть, що росіян вибили з-під Києва, а я майже впевнена, що був наказ відійти.
Вся в кредитах• 16 июля 2024
Ну так путин и поступает. Он перевирает все договоренности, ставит их догоры раком и ничего ему за это нет.
Эта_Шикарна)• 16 июля 2024
Ответ дляХвігура мічти
А якщо серйозно на тему невиконання.
Не пишіть мені, що це неправда все.
Они отвели войска, потому что снабжать их не могли. Вы хоть экспертов послушайте
Женщинас• 16 июля 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
Здрасьтє.
В нас ПП вже фіг знає скільки не при владі.
І щось поки він там був - путін не наважувався на широкомасштабне.
Напомните, шо там пп подписал с хуйлом ? Почему мы не выполнили минские ? Неужели для нас они не выгодны ? А зачем же тогда пп их подписывал ? Хотел надурить хуйло ? Получилось ? Или только Донбасс про.бать получилось ?