миссАрфография• 16 июля 2024
Жлобское ДР это какие блюда его делают жлобским и что ещё?
Хочу на Балі• 16 июля 2024
Ответ дляlisa2101
Сделайте мятный сахар. Тоже первый раз попробовала. Понравился. Я, правда, сахар в чай не кидаю, но иногда можно. И в жару классно тонизирует.
Дякую, спробую.
КокошинЭль• 16 июля 2024
Ответ дляДюймовочка
Я не хожу голодная в гости, поэтому мне пофиг, что на столе.
Правильно делаете
Нам больше останется
Ответ дляKhmelnichanka
Жлобське ДН ( як і весілля і інші святкування) - це тоді, коли господарі підраховують, чи ’відбили гості подарунками’ вартість застілля і іншого, або коли гості визначають, чи достатньо шикарний був стіл співвідносно їхнього подарунку. Всі інші святкування - і шикарні і скромні - абсолютно нормальний формат. Головне, щоб учасники дійства були адекватними )))). IMHO.
Є повага до тих, кого кличеш. За замовчуванням це люди, з якими хочеться розділити позитив свого свята.
В поняття позитиву входить і пригощання, ми завжди були хлібосольним народом. І нехай зараз все набагато спростилось у плані кулінарних подвигів хазяйки, стіл також має значення.
Бутер з майонезом і огірком, одна піца на 6, хліб з дешевою намазкою атб - це «нате жріть на отʼєбісь, на вас лінь витрачати гроші». При цьому гості вкладаються у свято грошима і подарунками.
Але вам мабуть ок?
Лінива, не каюсь• 16 июля 2024
Ответ дляНе пириживай
Закуска- кабачки жареные
Основное- голуби томленные в собственном соку
Десерт- варенье из шишек
И компот из того, что около дома сорвали.
Десерт- варенье из шишек
Что не так с компотом?
Хочу на Балі• 16 июля 2024
Ответ дляZelenkа
Але вам мабуть ок?
Таке можна прийняти, якщо знаєш, що у людини скрутне становище, проблеми з грошима. Але коли люди можуть собі дозволити нормальні страви, а роблять через «не хочу», або вважають, що і що-небудь підійде, бо ви не «еліта», як вони. Можна зробити висновки і звести спілкування до мінімуму. Більше бісить коли родичі і не обмежиш спілкування так просто, всеодно пробиватись десь будуть😡
Khmelnichanka• 16 июля 2024
Ответ дляZelenkа
Але вам мабуть ок?
Мені багато що ок, якщо господарі потім не обсирають гостей, а гості - господарів ))))). Я була присутньою і: на весіллі колеги лише в Рагсі ( з шампанським і цукерками - і все), але з шикарною атмосферою ( супер- подарунків ніхто не вимагав, всі вітали за власними бажаннями і можливостями); і на студентському весіллі в гуртожитку ( де реально були суто домашні прості страви типу смаженої картоплі з огірочками; і в кафе у друзів в форматі ’ від іменинниці - торт і спиртне, від гостей - оплата чеку на своє замовлення; і в досить пристойних ( не шикарних ресторанах)., де офіціант підходив до тебе раніше, ніж ти встигла чогось забажати. Скажу так: враження від різних святкувань були різними, але вони абсолютно не залежали від того, наскільки багатим був стіл. Від сердечності господарів - залежали, але не від кількості і вартості наїдків. Ну і про себе як господиню. Я абсолютно не господиня )))). Тому всі мої друзі знали: якщо я запрошую додому, то в мене буде або доставка або напівфабрикати або доставка плюс напівфабрикати )))). Кому то неприпустимо, той приходив ситим )))))). Якщо ж я святкувала десь в кафе ( так було найчастіше), то гості теж знали: все буде смачно і просто. Не один бутерброд на пм ятьох, але й без фанатизму ( пара закусок, пара салатів, гаряча страва, торт). Голодним не залишався ніхто ніколи ))))))). Ну і для мене абсолютно нормальним є варіант, коли конкретна людина з власних причин взагалі нікого нікуди не запрошує і не накриває поляни, а я вітаю її подарунком на свій розсуд. Так було і з моїми друзями і зі мною. Стосунки від того аж ніяк не зіпсувались. Навпаки. Ми не міряли дружбу ресторанськими шикуваннями.... Але то було давно. Я дрєвня.Сумую за тими чудовий часами в колі друзів....
Ответ дляХочу на Балі
Я повністю з вами згодна! Але більшість кидається на сторону їжі, не беручи до уваги такі очевидні речі.
Ответ дляKhmelnichanka
От ви і відповіли, таки важлива взаємоповага. А автор навпаки, про жлобство.
Khmelnichanka• 16 июля 2024
Ответ дляZelenkа
Тут погоджусь.
Пургену мне• 16 июля 2024
Ответ дляХочу на Балі
Варення з шишок - прикольно звучить. Не пробувала таке, його реально роблять?
так, роблять, я куштувала - смачно
Фляшка на трьох• 17 июля 2024
Ответ дляХочу на Балі
Канапки з майонезом і одним шматком огірка зверху. Але це жлобсько, якщо люди реально мають гроші і можуть собі дозволити нормальні страви.
Та ну( реально зараз є такі люди?
Я не те що не вірю, просто дійсно цікаво
Хочу на Балі• 17 июля 2024
Ответ дляФляшка на трьох
Та ну( реально зараз є такі люди?
Є. Просто зробили на «відчепись». Або людям лінь щось нормальне зробити, або хотіли показати своє ставлення до гостей.
Я колись була на такому весіллі. Після РАГСУ всі поїхали кататися, було багато шампанського а із закуски кружечки лимону посипані розчинним кофе.. і все, на цілий день. Коли приїхали в кафе, столи по двох сторонах, одна сторона гості жениха, інша - гості нареченої. Приказним тоном було сказано чітко сісти за свої столи, бо у жОниха на столі ікра і закуски дорожче (інше меню) Вся молодь була… трохи збентежена, бо за день роззнайомились і хотіли тусити разом, тому за столи майже не сідали. От таке )